Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

מאות עובדי דואר ישראל מפגינים בת"א: "חייבים להציל את הדואר"

מאות עובדי דואר ישראל מפגינים ברחוב ההגנה בתל אביב במחאה על הכוונה לפטר כ-200 עובדי דואר מבלי לפגוע בהנהלה. המפגינים הניפו שלטים נגד שר האוצר ומנכ"ל דואר ישראל, שבהם נכתב: "לפיד, רוצים לעבוד בכבוד", "אל תשלח אלפי עובדים הביתה", "חייבים להציל את הדואר", "חיים אלמוזלינו, לך, הרסת את הדואר".

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsFlash/0,2297,L-4514427_184,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים שמח עם נפצים, חושבים שעדיין פורים?

מצידי שיפטרו את כולם יחד עם ערוץ 1 והאגרה חוץ מהדוורית החמודה שמביאה לי את הדואר :-).

ואני יודע שרק העובדים לא אשמים, הכל רקוב כבר מלמעלה, אבל בוודאות העובדים לא יעילים- כמו בכל מקום דומה אחר בארץ שיש וועד ששומר על הפרזיטים מפני פיטורים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמנו תושבות מנוע בתאריך 11/03, נאספו מהמחסן ב17/03, נשלחו מגרמניה ב 18/03. עד כאן חוץ לארץ.

ב13/04 החבילה הגיעה לישראל. באותו תאריך עברה את המכס (יש תשלום מכס). ב 14/04 הגיעה ליחידת הדואר המרכזית ברמלה.

מאז ועד עכשיו לא קיבלתי שום הודעה, היום הלכתי ליחידת הדואר השכונתית, שם מכירים אותי, נאמר לי שהחבילה מחכה לי, אבל הם לא יכולים לשחרר לי את החבילה כי... נכון, הדואר שובת. לפחות אני יודע שהחבילה הגיעה ואני אקבל אותה.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעלי הנסיון: יש לי נעליים שהוזמנו באיביי ונשלחו מסין, עם מספר מעקב. ב6/4 התקבל העדכון האחרון לגבי החבילה, שנמצאה אז בשדה התעופה בסין בדרכה לארץ. מאז נעלמו עקבותיה. דואר ישראל לא מכיר במספר המעקב, ועבור הסינים דרכיהם נפרדו אי שם על המטוס.

האם להניח שהן זרוקות להן ביחד עם שאר טונות הדואר שעדיין לא מויין מאז פסח? או שכבר היה צריך להיות להם לפחות מעקב בארץ?

בקצב הזה יהיו לי נעליים חדשות לכבוד ראש השנה...

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה (מיוחדת) לדאגה. בתקופה האחרונה (חודשים) דואר ישראל הפסיק לעדכן את מעקב המשלוחים, ולרוב החבילה תופיע לראשונה במערכת כשהיא תגיע לסניף הדואר המקומי שלך. בקיצור, סבלנות.

מצד שני, גם דואר רשום ומספר מעקב הם לא ערובה לכלום. יש לי הזמנה (גם כן נעליים מסין) שנצפו לאחרונה בסין בנובמבר:

2013-11-15 00:00, 出口总包互封封发, 天津国际, 以色列

אני מאמין שהנעליים הגיעו ארצה. אולי יש עובד דואר במידה 46 שנועל אותן. :roll:

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעלי הנסיון: יש לי נעליים שהוזמנו באיביי ונשלחו מסין, עם מספר מעקב. ב6/4 התקבל העדכון האחרון לגבי החבילה, שנמצאה אז בשדה התעופה בסין בדרכה לארץ. מאז נעלמו עקבותיה. דואר ישראל לא מכיר במספר המעקב, ועבור הסינים דרכיהם נפרדו אי שם על המטוס.

האם להניח שהן זרוקות להן ביחד עם שאר טונות הדואר שעדיין לא מויין מאז פסח? או שכבר היה צריך להיות להם לפחות מעקב בארץ?

בקצב הזה יהיו לי נעליים חדשות לכבוד ראש השנה...

הזמנת 6/4 ? השבוע רק אספתי את ההזמנות מסין שיצאו משם באמצע מרץ, כך שאין סיבה להילחץ .... אם לא הייתה שביתה, אז כנראה יש עוד שבוע - שבועיים עד לקבלת החבילה , בעקבות השביתה .... לוועד פתרונים..

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנת 6/4 ? השבוע רק אספתי את ההזמנות מסין שיצאו משם באמצע מרץ, כך שאין סיבה להילחץ ....

הזמנתי בסוף מרץ, החבילה נאספה והוכנה למשלוח בתחילת אפריל, והעדכון האחרון היה משדה התעופה ב6/4.

אני מודעת לזמן הארוך שלוקח לדברים להגיע מסין, אני פשוט מזמינה משם בד"כ דברים קטנים וזולים ובלי מס' מעקב, כך שפה לא הייתי בטוחה האם לפנות כבר למוכר או להמתין. בינתיים אחכה, שתיגמר השביתה הזו ומישהו ייזכר שאחד מתפקידי הדואר הוא לחלק דואר.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזאת המטרה האמיתית של השביתה - דואר ישראל שייכים למדינת ישראל, ולמדינת ישראל אין עניין שתזמינו דברים מחו"ל בלי לשלם את כל המיסים שיגיעו לקופת המדינה במידה והמוצר יירכש בארץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרא של ארגון. צריך לפטר את כל ה7000 ולהביא אלפיים חדשיים שיעשו את זה הרבה יותר טוב.

ככה זה שנותנים לפרג'ונים ולאלונים חסנים לנהל את מדינת הקומבינה.

גם אני מחכה ל4 חבילות מאיביי ואתרים אחרים כבר חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד שיחליפו את העובדים ויביאו כמה סינים ליעול העבודה, עובדים מהר, לא מפונקים והכי חשוב- גם ככה הכל מגיעה מסין-אז הם יודעים את העבודה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהחיידק במערכת מתנגד לאנטיביוטיקה.

יש לייעל את הדואר, אך הוא מהיסוד שלו רקוב, בדיוק כמו הנמל שצץ בחדשות לפני כמה חודשים, חבר מביא חבר ובן דוד דואג לבן דוד שלו.

אם אחרי כל זה נקבל דואר בריא יותר, הרי שזה שווה את זה. אם בסופו של דבר ההנהלה והמדינה יתקפלו לתנאים של הפרזיטים, הרי שלא עשינו שום דבר.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא תקבלו דואר בריא יותר, נקבל דואר מופרט בלי שום גוף מתחרה שיעבוד רק בשביל רווח -> בישובים קטנים יחלקו דואר פעם בשבועיים, יקצצו בכ״א עד רמה מינימלית ויפגעו בשירות כמה שאפשר, אבל חבר של איזה שר יהיה יותר עשיר

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...