Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

עכשיו אתה מבין מה הקטע, המשלוח הזה יחסית איטי (לא מעבר לחודש בערך)

אבל אצלנו... כל זמן משלוח תכפיל פי 2. היה פסח, אז הם מתחילים לחפף שבוע לפני היציאה לחג ולוקח להם לחזור לשגרה שבוע אחרי

שמסתיים החג. ועכשיו השביתה הזאת. איזה תסכול, רבאק, לא מספיק יקר פה אז אני גם לא יכול להביא דברים מחו"ל כמו בנאדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח של זוג נעליים מאנגליה:

מנצ'סטר-לונדון-תל אביב: שלושה ימים.

תל אביב-חיפה: חודש ושבוע.

בזיון של דואר. :evil:

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחשוב שבסין מקבלים ביד את המוצר שמזמינים באינטרנט עד 3 שעות מרגע ההזמנה+אפשרות למעקב GPS היכן החבילה נימצאת כל רגע דרך מפות אונליין-זה הסדנדרט אצלם לא משהו מיוחד.

ככה זה מדינה קטנה שהכל קומבינה ואני אשמור לך ואתה תישמור לי וועד חזק שלא יתן לפטר שום טפיל.

אין שום סיבה בעולם שהם יעבדו בצורה יעילה יותר כי שום דבר לא מאיים על העתיד שלהם.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ביזיון.

עד לא מזמן (שנתיים בערך), משלוחים מסין היו מגיעים תוך 12-16 יום. היום אם זה קורה אני בודק שלא מדובר במתיחה של ה-1 באפריל.

דואר מאירופה היה מגיע תוך 5-10 ימים. היום זה מתחיל מ-10 והולך רחוק צפונה.

בהתחלה חשבתי שזה בגלל כל החוקים שהכניסו בסין (על הסוללות ליתיום וכו'). היום אני מבין שדואר ישראל דואג לפנק אותנו מכל הלב.

ככה זה שיש מונפול בשוק ואין תחרות. אפשר לעשות ככל העולה על רוחם ולנו נשאר רק להתעצבן ולדפוק את הראש בקיר. אז דיר בלאק, שמישהו יחזיק אותי!

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס מהם כבר, בוא נפתח דואר אזרחי פרטי

אם בא לך להפסיד כסף, לך על זה!

איזה תסכול, רבאק, לא מספיק יקר פה אז אני גם לא יכול להביא דברים מחו"ל כמו בנאדם.

זה באמת קטע שלא אבין לעולם. במדינה של 500 ק"מ עלובים, אי אפשר לספק דואר מהיום למחר, אפילו לא רשום.

ככה זה מדינה קטנה שהכל קומבינה ואני אשמור לך ואתה תישמור לי וועד חזק שלא יתן לפטר שום טפיל.

אין שום סיבה בעולם שהם יעבדו בצורה יעילה יותר כי שום בר לא מאיים על העתיד שלהם.

עד כמה שאני שונא את דואר ישראל, אתם צריכים לדעת לאן להפנות את הכעס שלכם. והפתעה, לא, לא לעובדי הדואר המסכנים (באמת) ואפילו לא למנהליהם הכושלים. האשמים האמיתיים ישבו ויושבים בממשלות ישראל. אלו שהחליטו להחליף שירות ממשלתי (רשות הדואר) בחברה ממשלתית, שתתחרה ותהייה רווחית.

מי שהקים את חברת דואר ישראל הוא ממשלת ישראל, מי שמנהל אותה הוא הממשלה, מי שהכניס תחרות לשוק (דואר כמותי) היא הממשלה. מי שחשב שהדואר יכול להיות רווחי, ומי שיושב בחיבוק ידיים בזמן שהשירות מתדרדר הוא, אתם יודעים מי.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר פנימי, דואר 24 , שבו מתחייבים שיגיע אחרי 24 שעות, מגיע במקרה הטוב אחרי שבוע, מכתב רגיל יגיע לפני......

נראה לי הם ממיינים דואר לפי האם המעטפה\חבילה באה להם בטוב עין. אחרת היא שוכבת לה בסניף דואר עד שמישהו מרים אותה מהמקום שהיא הייתה זרוקה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא מזמן השתמשתי בדואר 24, והמכתב אכן הגיע ביום למחרת. לפני מספר חודשים שלחתי למישהו מכתב בדואר 24, והוא גם קיבל אותה בזמן.

דווקא על השירות הזה (כרגע) אין לי מילה רעה.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר פנימי, דואר 24 , שבו מתחייבים שיגיע אחרי 24 שעות, מגיע במקרה הטוב אחרי שבוע, מכתב רגיל יגיע לפני......

נראה לי הם ממיינים דואר לפי האם המעטפה\חבילה באה להם בטוב עין. אחרת היא שוכבת לה בסניף דואר עד שמישהו מרים אותה מהמקום שהיא הייתה זרוקה בו.

הם מתחייבים על 24 שעות בתנאי שמדובר באמצע שבוע, ובתנאי ששלחת עד השעה 10 בבוקר, ובתנאי שיש לך כרטיס מועדון ובתנאי שאתה חבר של לוקו (האמת אחרי העניין של 10 בבוקר הפסקתי להקשיב לה, אבל היו עוד תנאים).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנאי שנשלח עד 10 בבוקר, ובתנאי שנשלח מרשימה מצומצמת של ישובים אל ישוב אחר באותה הרשימה.

זה לא מפריע להם לשווק "דואר 24" ללקוחות, גם אחרי 10 בבוקר, ובלי לברר לאן החבילה מיועדת.

(במקרה שלי עמדתי בכל הדרישות, ועדיין לקח 3 שבועות).

אגב, הם גובים עוד שקל, אם אני זוכר נכון, ל- SMS הודעה על מסירה. אני עדיין מחכה ל- SMS.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא ביצעת את התנאי שאתה צריך להקריב אייל לעולה לאל הדואר?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...