Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

www.17track.net

מבצע חיפוש על רשימה של מספרי מעקב באתרי המעקב של כל המדינות המעניינות (I guess).

שמור לי במועדפים כולל המספרים הרלוונטיים. פעם (או 100) ביום לחיצה על הקישור כדי לראות ששום דבר לא התחדש בדואר ישראל.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 חבילות שנשלחו בדואר רגיל מסין הגיעו לאחר 17 ימים מיום ההזמנה!! (בפועל נשלחו יומיים לאחר ההזמנה כלומר 15 ימים בדרך!).

מישהו התעורר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שחבילות שהזמנתי מDX, מגיעות תוך שבועיים שלוש מסין, לאומת חבילות שהזמנתי מאיביי, כל חבילה כ35 יום.

מUK החבילות מגעיות מהר מאוד - תוך שבוע, מארה"ב תוך מספר שבועות. פולין הפתיעו לטובה עם חבילות שמגיעות תוך פחות משבועיים.

מסינגפור לוקח כ3 שבועות.

תלוי מאיפה שולחים, צוור בקבוק לא בארץ. מאז שזה מגיע ארצה, יום למחורת זה אצלי. אני מאוד מרוצה מהשירות של דואר, שלחתי להם מייל, חזרו אליי יום למחורת. כך שאני ברשמים מאוד חיוביים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש התעורר. מצד אחד חבילות מגיעות אחרי שבועיים, מצד שני חבילות אחרות מגיעות אחרי 3 חודשים ויותר. זמן ההמתנה אקראי לגמרי ואין queue מסודר. וכמובן, שאין עדכון של מעקב המשלוחים.

באופן מוזר, רבות מההזמנות שלי מסין, כולל בסכומים זעומים, מקבלות לאחרונה מספרי מעקב, אבל אלו הפכו לחסרי שימוש.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! רק אתמול אחה"צ החבילה נחתה בישראל, והיום ב-8 בבוקר היא כבר בסניף הדואר המקומי בישוב שלי.

הכל נראה טוב יותר כשמזייפים את נתוני מעקב המשלוחים :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מה הזמנת?

סינגפור ניהיה איטי בזמן האחרון יחסית,

אגב- יש חלוקת דואר במהלך החג? כי הפלא הסיני החמוד שלי כבר נחת ארצה לפי המעקב בחו"ל(LOCAL TRACKING) אבל בדואר(צב) ישראל אין מידע.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מטליות מקוריאה, נשלחו ב4\3 והגיעו לארץ (קיבלתי את הפתק) ב4\10, שבוע ימים בלבד.

אבל נורות לרכב שהזמנתי מאנגליה (ככה לפחות כתוב) ונשלחו ב4\5 ועדיין לא הגיעו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש עונה על השאלה אם יש חלוקה (ויש לשאול - האם יש מיון וחלוקה של דואר) במהלך הפסח.

התשובה, קרוב לודאי, היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאם הסניף פתוח,לא ירצו לספק פריטים (או האם מתקיים מיון כרגיל,בכל זאת יום עבודה,גם אם חג)

מצד שני בתוך עמי אני חי..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...