Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

מה פיתאום- את היהודים שונאים רק ביגלל האנטישמיות... אין שום קשר להיתנהלות/היתנהגות שלנו כלפי העולם:roll:.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה...:

נגיד ונקום יום אחד ונגלה שיש לנו שירות דואר היעיל בעולם, כל מישלוח מכל מקום מגיעה אלינו בפחות משבועיים- מה יקרה לכל העסקים הקטנים/בינוניים/הגדולים בארץ?

הרי כבר עכשיו עם דואר/מכס עלוב אנחנו מזמינים כמעט הכל לבית מסין והעולם הרחב- מה יקרה אם כבר לא נידאג לזמני מישלוח/איבוד וכו' ויהיה לנו הרבה יותר קל להזמין מחו"ל- מי ביכלל יקנה בארץ/כמה אחוז ירידה במכירות יהיה?

הרי הסיבה היחידה שחלק מהאנשים עוד מפחדים/נמנעים להזמין מחו"ל זה בעיקר ביגלל זמני המישלוח והתנהלות שירותי הדואר שלנו-מה יקרה ביום שכל הבעיות האלו יפתרו?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנון האם אתה רומז לכך שלמדינה חו"ח יש אינטרס שהדואר ימשיך לצלוע?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק הישראלי איננו שוק בתחרות חופשית. הוא קטן, ריכוזי ומבודד מדי.

שירות דואר יעיל הוא מנגנון המאפשר מעין תחרות ולא מאפשר ליבואנים להשתולל יותר מדי.

ביום שיקרה מה שאתה מתאר, היבואנים יצטרכו להדק את החגורה קצת יותר, אבל אני לא מרחם עליהם יותר מדי.

לקריאה:

http://hidavrut.gov.il/content/4200

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה הסיבה שאין יבוא מקביל אמיתי לרכבים- תחרות מורידה מחירים ומזיקה לרווחים של המדינה.

בכל ענף שתהיה בו תחרות אמיתית והמונופול המלאכותי ינופץ הלקוח ירוויח והמדינה תפסיד רווחים.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק הישראלי איננו שוק בתחרות חופשית. הוא קטן, ריכוזי ומבודד מדי.

שירות דואר יעיל הוא מנגנון המאפשר מעין תחרות ולא מאפשר ליבואנים להשתולל יותר מדי.

ביום שיקרה מה שאתה מתאר, היבואנים יצטרכו להדק את החגורה קצת יותר, אבל אני לא מרחם עליהם יותר מדי.

לקריאה:

http://hidavrut.gov.il/content/4200

גם אני לא מרחם אליהם, אלא רק תוהה האם התשובה לסיבת ההידרדרות של דואר ישראל לא נימצאת בתוך השאלה:roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הסמארטפון הסיני, ובמעקב עדיין מופיע שהוא בדרף מסינגפור :?

למה אף אחד לא טורח אפילו לעדכן שהחבילה הגיעה ארצה?! או שכבר נמסרה!

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מבין מדוע הרבה חנויות הכניסו אותנו לרשימה השחורה...פשוט בושה שמדינה מתקדמת טכנולוגית כלכך אנחנו מפגרים בדבר הכי בסיסי.

אגב- איזה סיני מדובר?? סקרן לישמוע :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אף אחד לא טורח אפילו לעדכן שהחבילה הגיעה ארצה?! או שכבר נמסרה!

עדיף שיתרכזו בהבאת 300 טון חבילות ליעדן :)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי מכתב רשום שנשלח בתוך ישראל, חותמת הדואר עליו מ-24.4. כלומר שבועיים. מלוד לתל אביב. מכתב, לא חבילה...

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מבין מדוע הרבה חנויות הכניסו אותנו לרשימה השחורה...פשוט בושה שמדינה מתקדמת טכנולוגית כלכך אנחנו מפגרים בדבר הכי בסיסי.

אגב- איזה סיני מדובר?? סקרן לישמוע :-).

http://www.banggood.com/DOOGEE-Voyager-DG300-5-inch-MTK6572-1_3GHz-Dual-core-Smartphone-p-907408.html

התקציב היה עד 90$. היה חשוב שיהיה מסך גדול ומצלמה וזהו! שום דבר מעבר לזה.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיעו שתי חבילות קטנות ומעוכות מסין. על אחת חותמת דואר מ-14.3.14. על השניה עין כלל ביול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...