Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא חורש לפי מה שהם מראים, אלא משאיר סימנים בעיקר. לא רצוי להשתמש בו על ברגים 'יפים' שחשוב המראה שלהם.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיף 18 דולר על כמה מאות שקלים לסט נורמאלי.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצה לכבל :)

אם כבר אז יש המלצה למתאם משקע קיר לusb אמין שישרוד הרבה? רצוי מקורי, חובה 2A.

לא יודע אם אמין כי יש לי אותו מעט זמן. אבל הוא קטן, יש לו חיווי בצבעים שונים, בא גם עם מגוון שקעים לחו"ל ויש עליו לא מעט חוות דעת טובות:

http://www.portablepowersupplies.co.uk/portapow-crystal-usb-mains-charger/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מכיר מצלמת ספורט סטייל גו פרו סינית? איך האיכות שלהן? רובן מתהדרות בצילום 1080P והרבה קונים בלי הרבה חוות דעת.

עם זה מחפש אביזר להתקנה על קסדת אופניים.

מצאתי את זה בעליאקספרס

ויש את הפשוטה יותר

תודה

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום מצלמה לא תשתווה ל sj4000 מבחינת חיקויי גופרו, האיכות קרובה מאוד לגופרו.

אני חושב שכולם מגיעים כסטנדרט עם התקן קסדה, תזהר מחיקויים, ממליץ על banggood או foxoffer.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SJ4000 - מניסיון! (יש לי אותה)

אמורה בקרוב לצאת גרסה חדשה עם Wifi וסוללה טובה יותר, אז אולי כדאי לחכות קצת.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם אמין כי יש לי אותו מעט זמן. אבל הוא קטן, יש לו חיווי בצבעים שונים, בא גם עם מגוון שקעים לחו"ל ויש עליו לא מעט חוות דעת טובות:

http://www.portablepowersupplies.co.uk/portapow-crystal-usb-mains-charger/

נראה ממש טוב, אבל יקר. יש משהו קצת יותר זול? לא חובה כל כך משוכלל.

תודה!

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סתם שאלה, מה מיוחד במצלמת gopro? נניח ואני בונה מתקן לסמארטפון ומצלם בעזרתו זה לא יהיה אותו הדבר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוחד בגו פו שהיא מצלמה טובה,קטנה,עמידה וורסטילית. יש לה הרבה תושבות להתקנה על כל מיני עצמים. כנראה שאם יש לך סמארטפון עם 8 מגה פיקסל ומעלה זה יהיה באותה איכות כמו הגו פרו רק שעם הפלאפון אי אפשר להתקין אותו על כל מיני עצמים בעייתיים כמו קסדת אופניים נניח. וגם בגו פרו יש מייצבי תמונה שמרככים ויברציות לא כמו בפלאפון.

אני לא מעוניין להשקיע את ה1,600 ש"ח למצלמה,וחושב שיש חלופות סיניות. נאלץ להמתין לגיק לתשובה מורחבת.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-SJ4000 מעולה ומאוד מומלצת. אפשר אפילו לרכוש בארץ בפחות מ-500 ש״ח, וכמובן להזמין מחו״ל באפילו פחות מזה.

היא אפילו מגיעה עם האביזרים שבגו-פרו מתווספים בתשלום בלבד. אני לרוב סולד מתחליפים סיניים זולים, אבל בהפרשי המחיר האלה אין הרבה מה לחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעוניין להשקיע את ה1,600 ש"ח למצלמה,וחושב שיש חלופות סיניות. נאלץ להמתין לגיק לתשובה מורחבת.

קיבלת תשובה למעלה וגם למטה - SJ4000 (או לחכות לגרסה החדשה עם ה-Wifi).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,מאיזה אתר הכי אמין להזמין אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מ-Banggood. אפשר להזמין גם מ-Foxoffer.

בבנג-גוד יש קופון (BGdeal) שנותן הנחה של 10$. יכול להיות שקיימים קופונים טובים יותר עבור המצלמה, שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...