Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה הגאדג'ט האהוב עליכם?

אני חולה גא'דגטים, את האמת יש לי כמה שקניתי מההתלהבות ועדיין לא השתמשתי :?

אבל מה הכי חיוני בשבילכם? אייפון וכו לא נחשב, המטרה לחשוף לכולם דברים קטנים נדירים ולא מוכרים שיכולים להועיל :)

אז שלי:

1. מתאם אנדרואיד לטלויזיה, נותן גישה לטלויזיה בסלון להיכנס לכל מה שסלולארי אנדרואיד יכול, כולל דפדפן אימייל פייסבוק יישומים יוטוב, צפייה בסרטים דרך USB וכו...

mk808b-bluetooth-android-4-1-jelly-bean-mini-pc-rk3066-a9-dual-core-stick-tv-dongle-1pc-mk808-updated-1pcair-mouse-keyboard-rc12_fknxwq1359940099098.jpg

2. כרטיס USB בצורת כרטיס אשראי, נכנס לארנק, לא מורגש ותמיד זמין, ממש נח!

20111124191924.jpg

3. מטען נייד 12000mAh, תמיד בתיק גב של הצבא, תמיד זמין למצב חירום של סוללה נגמרת בנסיעות או במצב שאני רחוק בטווח ארוך משקע חשמלי. מספיק ל3 טעינות מלאות של האייפון.

High-Quality-New-Capacity-External-Backup-Battery-12000mAh-Power-Pack.jpg

יש לי עוד מלא מלא מלא מלא מלא, אבל אלה הכי שימושיים בשבילי. מה איתכם? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מטען כזה לפלאפון אני צריך, הוא מתאים לגלקסי S3? יש קישור לאיביי?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SoundRacer

מכניסים את המכשיר לשקע מצית והוא משדר למערכת סאונד של מנוע.

יש כמה גרסאות V8 V10 V12

המכשיר מזהה את עליית המתח שיש בעליית טורים ולפי זה הוא עובד.

יש להם אפליקציה לאנדרואיד אבל צריך ברכב OBDII עם BLUETOOTH

http://www.youtube.com/watch?v=1RZwwYXNzgM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטען כזה לפלאפון אני צריך, הוא מתאים לגלקסי S3? יש קישור לאיביי?

במגה יש מטען על סוללות AA רגילות (או נטענות) ב 60 ש"ח. אחלה פיתרון כי סוללות יש זמינות בכל חור ולא צריך לזכור לטעון אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW!

בזכותך מצאתי את מה שיעזור לי ולהורי ויקל על החיים :-).

רק שאני הולך לשלם רק 2.5$ :-)

one-trip-grocery-bag-holder.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנון גם לי יש כזה כבר הרבה זמן... אני עשיתי את הטעות שהזמנתי 1 בהתחלה כי לא חשבתי על זה שאני מחזיק עם 2 ידיים :oops:

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-)

אני הולך להזמין 4 -LOL, תמיד שנאתי את הסבל הנוראה מסחיבת עגלה שלמה על היידים שבסוף כבר יש שטפי דם באצבעות ואין תחושה -אבל בטיפשותי עד היום לא חשבי להיעזר בסינים :-).

sronis- בינתיים אני ומישפחתי נברך אותך...

מי שרוצה בזול: (הלינק כולל קוד Referral שלי- אם אין לכם בעיה :-) ).

http://www.banggood.com/Wholesale-Trip-Grip-Easy-Grips-Grocery-Bags-Holder-Handle-p-46537.html?p=2O09152737382013098T

לינק רגיל:

http://www.banggood.com/Wholesale-One-Trip-Grips-Shopping-Grocery-Bag-Holder-Handle-Carrier-Lock-Labor-Saving-Tool-p-46537.html

בעיקרון האתר הזה הכניס אותי לצרות- אני לא מפסיק ליקנות מישם כל מיני שטויות :lol: ולרוב הוא זול מכולם ויש המון המלצות עליו.

בנוגע לסוללת גיבוי: הבעיה עם הפשוטים מסין שלרוב הם מגיעות עם סוללה של פחות מ800MAH למרות שרושמים 2600MAH.

לכן עכשיו מצאתי פיתרון מצויין-מדובר על המטען בלבד ללא הסוללה -פשוט מכניסים את הסוללה הרצוייה של 18650:.

SKU095257g.jpg

לינק

בנוגע לסוללה אני הולך להזמין סוללה מקורית של פנסוניק 3400MAH אמיתי

SKU071426a1.JPG

לינק

ככה בכ11$ יש מטען שמספיק לכ2 טעינות לרוב המכשירים בגודל מינימלי ויודעים את הקיבולת האמיתית, בנוגע לקופסת המטען- אפשר לימצוא אותם בגירסה סגורה עם הסוללה בכ7$ אבל הזמנתי כזה והסוללה בפנים ללא כיתוב והקיבולת האמיתית כ550MAH-אז חבל על הכסף.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקללו אותי אח"כ:

http://www.thisiswhyimbroke.com

איזה אתר אדיר!!!

הכי טוב שמצאתי שם זה הFlying F*ck.

זה פשוט אחד הדברים המגניבים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Night Driver- מכיר את המטענים המדוברים,הם לא להיט גדול,וגם צריך להחליף כמה סוללות כדי להטעין את הגלקסי.

hwgeek- לא רע בכלל! אני ראיתי מטען של אנקר עם 5600mAh, השאלה אם זה הגיוני? המחיר שלו סביר,138 ש"ח. אז מה כדאי האופצייה שאתה הצעת או המטען אנקר?

תודה

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...