Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Night Driver- מכיר את המטענים המדוברים,הם לא להיט גדול,וגם צריך להחליף כמה סוללות כדי להטעין את הגלקסי.

hwgeek- לא רע בכלל! אני ראיתי מטען של אנקר עם 5600mAh, השאלה אם זה הגיוני? המחיר שלו סביר,138 ש"ח. אז מה כדאי האופצייה שאתה הצעת או המטען אנקר?

תודה

אצלי סוללות רגילות של אנרג'ייזר טענו את הSIII כבר 3 פעמים טעינה מלאה והן עדיין לא מראות סימני עייפות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת- אני לא מכיר את אנקר אבל הבנתי שהם אחת מהאופציות הכי טובות חוץ מהסוללות המקוריות, ואם הבנתי נכון הלינק שנתת הוא של החנות הרשמית שלהם בEBAY, אז ככל הניראה מדובר במוצר מקורי ואיכותי וכניראה גם הקיבולת.

אכן המוצרים שלהם ניראים מצויין והמחירים לא יותר מידי בשמיים.

אם הסכום מתאים לך אז כניראה זו אופצייה טובה.

השאלה האמיתי היא חוץ מאיכות הסוללה מעניין אותי לדעת את איכות המעגל הטעינה , מעניין אם מי שמבין יכול לתת חוות דעת לפי המראה של הPCB והאם הנעגל בסיני הפשוט הוא מספיק טוב או שהוא לא יעיל והופך רוב החשמל לחום בטעינה.

ראיתי שיש המון קיטים של DIY שניתן להכניס גם 6 סוללות 18650, כלומר בכ70$ מקבלים סוללת גיבוי של 20AH אמיתי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת- אני לא מכיר את אנקר אבל הבנתי שהם אחת מהאופציות הכי טובות חוץ מהסוללות המקוריות, ואם הבנתי נכון הלינק שנתת הוא של החנות הרשמית שלהם בEBAY, אז ככל הניראה מדובר במוצר מקורי ואיכותי וכניראה גם הקיבולת.

אכן המוצרים שלהם ניראים מצויין והמחירים לא יותר מידי בשמיים.

אם הסכום מתאים לך אז כניראה זו אופצייה טובה.

השאלה האמיתי היא חוץ מאיכות הסוללה מעניין אותי לדעת את איכות המעגל הטעינה , מעניין אם מי שמבין יכול לתת חוות דעת לפי המראה של הPCB והאם הנעגל בסיני הפשוט הוא מספיק טוב או שהוא לא יעיל והופך רוב החשמל לחום בטעינה.

ראיתי שיש המון קיטים של DIY שניתן להכניס גם 6 סוללות 18650, כלומר בכ70$ מקבלים סוללת גיבוי של 20AH אמיתי.

תשפוך קצת אור על ה20AH ברשותך?

אכן זו החנות של אנקר,וגם המוצר מקורי. לפי הבנתי הסוללה הפנימית זה של סמסונג מהדור החדש.

מה שעוד חשוב זה גם מנגנון הטעינה,שלא יהרוס את הסוללה או כמו שאמרת יהפוך את רוב החשמל לחום בטעינה.

אני רוכב על אופניים הרבה בשטח,כך שצריך שהיה לי סוללת גיבוי חזקה. רוב הזמן עובד עם מפות בפלאפון (כמובן גם מפת שטח "על נייר") בנוסף לזה אני גם צריך למצוא עוד מעגל או לבנות מעגל עם סוללות 18650 כדי שגם פנסים שלי יוכלו לעבוד יותר זמן.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקר מצוין, אני מאוד מבסוט מהסוללה המשופרת שלהם על הS2 שלי שבאה עם אריזה ואחריות בינלאומית

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשפוך קצת אור על ה20AH ברשותך?

אכן זו החנות של אנקר,וגם המוצר מקורי. לפי הבנתי הסוללה הפנימית זה של סמסונג מהדור החדש.

מה שעוד חשוב זה גם מנגנון הטעינה,שלא יהרוס את הסוללה או כמו שאמרת יהפוך את רוב החשמל לחום בטעינה.

אני רוכב על אופניים הרבה בשטח,כך שצריך שהיה לי סוללת גיבוי חזקה. רוב הזמן עובד עם מפות בפלאפון (כמובן גם מפת שטח "על נייר") בנוסף לזה אני גם צריך למצוא עוד מעגל או לבנות מעגל עם סוללות 18650 כדי שגם פנסים שלי יוכלו לעבוד יותר זמן.

האמת לא מכיר את האתר- פשוט איך שהו הגעתי אליו מדיונים בפורומים בחו"ל לגבי רכישת של סוללות 18650 ממותגות ולא החרא הסיני.

http://www.fasttech.com/search?power%20bank%20diy

קופסה ל6*18650

http://www.fasttech.com/products/0/10004461/1457400-qidian-4a-6-18650-diy-power-bank-battery

סוללות פנסוניק-אם לא טועה ניחשבות לטובות ביותר בשוק:

http://www.fasttech.com/products/0/10001980/1141100-panasonic-ncr18650b-rechargeable-3400mah-3-7v

יש פה הכל- אבל אין לי ידע או ניסיון ליבחור איזה מעגל הוא איכותי וכו- אם מישהו יכול לעזור ולזהות מעגל איכותי לפי התמונות ומהרכיבים שעל הPCB שישתף וכולנו נרוויח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקר מצוין, אני מאוד מבסוט מהסוללה המשופרת שלהם על הS2 שלי שבאה עם אריזה ואחריות בינלאומית

ידוע שהן טובות מאוד,אז שהיה לי את הגלקסי S1 חיפשתי בנרות את הסוללה שלהם ולבסוף לא מצאתי.

בדף של המוצר (מטען אנקר)לא רשום שזה מתאים לגלקסי S3,מאוד מוזר אני ישלח מייל שאלה למוכר.

hwgeek- תודה,נראה על בסיסו טוב וגם לא יקר.מה שנשאר עכשיו זה דיאגנוזה קצרה ממי שמבין על לוח הPCB וטיב איכות הרכיבים שם. הסוללות של פנסוניק טובות מאוד,גם רוב האופניים החשמליות,סוללות גיבוי,אל פסק מבוססות עליהן.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה- מדוע לא נירשמתי חח,

באמת ניראה כמו גן עדל לDIY.

ובתמונה הזו רואים את רוב המרכיבים ולדעתי למי שמהתחום זה יכול לתת חוות דעת על צורת הבנייה של המעגל והאם הוא יחסית איכותי לפחות מבחינת התיכנון.

אבל הפיתרון הזו טוב למי שבאמת צריך כל כך הרבה קיבולת ואין לו בעיית מקום.

אני לפחות מכשיר סלולארי מעדיף פיתרון קטן ככל האפשר שלפחות יתן טעינה מלאה אחת ואפילו יותר- למיקרה חירום או בעת מישחק קנדי קראש :-)

עכשיו יש גם PCB בניפרד - ומי שיכול לעזור ליבחור משהו טוב תבוא עליו הברכה :-).

1457400-1.jpg

ישנו עוד פיתרון מגניב למי שבא מעולם הצעצועים על שלט רחוק:

אפשר לחבר לזה סוללה מיפלצתית 2S-6S ולהינות :-)

SKU079389.-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור מEBAY למטען נייד שכזה לאייפון? (משהו אמין שיש לכם ניסיון איתו), פשוט יש כלכך הרבה באיביי שאני לא יודע מה לבחור, המחירים הנמוכים קורצים אבל אני מעדיף לשלם טיפה יותר על משהו איכותי ומומלץ.

אייפון 4 אם זה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
Night Driver- מכיר את המטענים המדוברים,הם לא להיט גדול,וגם צריך להחליף כמה סוללות כדי להטעין את הגלקסי.

hwgeek- לא רע בכלל! אני ראיתי מטען של אנקר עם 5600mAh, השאלה אם זה הגיוני? המחיר שלו סביר,138 ש"ח. אז מה כדאי האופצייה שאתה הצעת או המטען אנקר?

תודה

היי, יש לי את הסוללה הנ"ל שנקנתה ביותר מפי 2 כסף- כשלא היה אף אחד שהסכים לשלוח לארץ. עזרה לי בשטח, בבית ואפילו לקחתי אותה איתי לחו"ל. ממליץ לך מאוד.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון Eneloop, שהיא סדרה של סאניו בעלת פריקה נמוכה.

אכן סוללות מצויינות.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...