Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

+1 , חברת האשראי של כולנו ופייפל בנוסף מסרו לSRONIS ד"ש חמה :-).

הלכה המשכורת .. חחח.

לגברים הנשואים- מתנה לאשה :-)

SKU038697.jpg

לגברים ששותים- קוביות להקפאה שלא פוגמות בטעם הויסקי והמשקה:

whiskey-stones.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW!

בזכותך מצאתי את מה שיעזור לי ולהורי ויקל על החיים :-).

רק שאני הולך לשלם רק 2.5$ :-)

one-trip-grocery-bag-holder.jpg

אני קניתי לעצמי 4 כאלה

4LAsdafd.jpg

היתרון המשמעותי הוא הידית המרופדת :lol:

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 , חברת האשראי של כולנו ופייפל בנוסף מסרו לSRONIS ד"ש חמה :-).

הלכה המשכורת .. חחח.

לגברים הנשואים- מתנה לאשה :-)

SKU038697.jpg

חוזר לחוצפה של ערוץ הקניות. נמכר שם ב-199 ש"ח. מכשיר דומה (לא זהה) נמכר בהום-סנט ב-99 ש"ח. המקורי הוזמן מהאיביי תמורת 70 ש"ח עכשיו ממתין לראות מה הסיני ישלח לי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח.. ערוץ הקניות :-)

אני הכי אוהב את הקטעים שלהם שהם מפרסמים מוצר:

מחיר מחירון: 9900 ש"ח

מחיר מיבצע בערוץ: 1990 ש"ח

מחיר חד פעמי:199 ש"ח

ROFL!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה דרך EMS :-).

זה גאוני!

toilet-illuminating-strips.jpg

מה אתם אומרים- זה יעבור במכס? (מענין איך יארזו אותו LOL!)

SKU076774.7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SoundRacer

מכניסים את המכשיר לשקע מצית והוא משדר למערכת סאונד של מנוע.

יש כמה גרסאות V8 V10 V12

המכשיר מזהה את עליית המתח שיש בעליית טורים ולפי זה הוא עובד.

יש להם אפליקציה לאנדרואיד אבל צריך ברכב OBDII עם BLUETOOTH

http://www.youtube.com/watch?v=1RZwwYXNzgM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

יכול להיות גדול לשים את זה על תדר של תחנה נפוצה ופתאום לכל המכוניות לידך ברמזור יש גם את הצליל הזה ואתה נותן גז. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי משדר להם משהו אחר חחחח

OH YES... DA ...DAA..DAVAI ..YESS:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
היי

וזה מתאים לגלקסי S? איך הסוללה? ספר קצת..

מתאים לרוב המוחלט של המכשירים- מגיעה עם מתאמים לרוב הסוגים. יכול לטעון סוללה עד הסוף בהתאם לקיבולת הסוללה במכשיר שלך. איכות בניה טובה, פנס (סתם נורת לד) מובנה, נכבה בעצמו אם לא בשימוש או כשהטעינה הסתיימה. ישנו חיווי לזה שהיא טוענת התקן ולמצב הסוללה עצמה. ב- Desire HD שהיה לי הספיקה לכ- 3 וחצי טעינות. ב- Note II כמובן שפחות. טעינת הסוללה עצמה נמשכת כמה שעות טובות, מה שכן- היא לא נפרקת מעצמה. הייתה מוכנה תמיד גם אחרי כמה חודשים מאז שהוטענה במלואה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים לרוב המוחלט של המכשירים- מגיעה עם מתאמים לרוב הסוגים. יכול לטעון סוללה עד הסוף בהתאם לקיבולת הסוללה במכשיר שלך. איכות בניה טובה, פנס (סתם נורת לד) מובנה, נכבה בעצמו אם לא בשימוש או כשהטעינה הסתיימה. ישנו חיווי לזה שהיא טוענת התקן ולמצב הסוללה עצמה. ב- Desire HD שהיה לי הספיקה לכ- 3 וחצי טעינות. ב- Note II כמובן שפחות. טעינת הסוללה עצמה נמשכת כמה שעות טובות, מה שכן- היא לא נפרקת מעצמה. הייתה מוכנה תמיד גם אחרי כמה חודשים מאז שהוטענה במלואה.

הייתה לי בעיה עם השירות שלהם.

בין יום אחד הם הפסיקו את השירות משלוח לישראל. מיד שלחתי להם מייל,ונציגת השירות הביאה לי את URL לאותו מוצר רק עם משלוח לישראל. המחיר שם היה 99 דולר! והמשלוח עוד 100 ש"ח. שלחתי להם מייל שזה לא הגיוני מ29.99 דולר זה עלה ל100 דולר. עדיין אין תגובה. אני הזמנתי את זה,מוצר גנרי בעלות נמוכה מאוד,ועם הרבה פופולריות. דיברתי עם המוכר הוא אמר שנפח הסוללה אמיתי והמטען יכול להטעין גלקסי S3 פעמיים שלוש. סה"כ הוא נראה טוב,אני עדיין מתבאס שזה לא המוצר "המקורי",אבל אני גם צריך את זה כמה שיותר מוקדם, וגם אני יבדוק את המוצר הזה אם הוא טוב או לא אז אני יחזיר למוכר.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ואני מאוד מינימליסטי חיפשתי את הדרך לצאת מהבית עם כמה שפחות דברים עלי

לכן אינני מסתובב עם DOKים למיניהם ואפילו את הכסף הקטן הוצאתי מהלקסיקון, פשוט לא מתעסק בזה ולכן עברתי להמצאה הבאה שעולה 3$, בצד אחד מחזיקה שטרות ובצד השני את הכרטיסים

slimclips-500x500.jpeg

חולה על הקליפ הזה. כבר שנה וחצי משרת אותי נאמנה.

y8yja4ed.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...