Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגאדג'ט שהוסיף לי קצת לחיים

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתה לי בעיה עם השירות שלהם.

בין יום אחד הם הפסיקו את השירות משלוח לישראל. מיד שלחתי להם מייל,ונציגת השירות הביאה לי את URL לאותו מוצר רק עם משלוח לישראל. המחיר שם היה 99 דולר! והמשלוח עוד 100 ש"ח. שלחתי להם מייל שזה לא הגיוני מ29.99 דולר זה עלה ל100 דולר. עדיין אין תגובה. אני הזמנתי את זה,מוצר גנרי בעלות נמוכה מאוד,ועם הרבה פופולריות. דיברתי עם המוכר הוא אמר שנפח הסוללה אמיתי והמטען יכול להטעין גלקסי S3 פעמיים שלוש. סה"כ הוא נראה טוב,אני עדיין מתבאס שזה לא המוצר "המקורי",אבל אני גם צריך את זה כמה שיותר מוקדם, וגם אני יבדוק את המוצר הזה אם הוא טוב או לא אז אני יחזיר למוכר.

כן ראיתי שמחירי המישלוח לסוללות שלהם אכן עולות במרבית המיקרים על המוצר עצמו למרות שמדובר בפריט קטן יחסית, לכן במחיר הכולל לדעתי לא מישתלמים ועדיף להרכיב סוללה בDIY כשכך בטוחים בקיבול האמיתית.

במידה ותיהיה מרוצה מהסוללה הזו שתקבל תעדכן אותנו - וגם אני מצרף לשאר החברים את אותו המוצר במחיר טוב יותר - רק 7.99$:

SKU071017%20%20(1).JPG

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שטויות להקלה על החיים:

סט כלים לפירוק הפאנלים ברכב:

20121015144420494.jpg

לינק:

להרגיש עם וליהיות בלי- הפיתרון לבעיית הסינוור בשעות הזריחה והשקיעה למי שאין משקפי שמש עם עדשות וכו':

SKU0743121%20(7).jpg

לינק:

מברשת לניקוי הגלגלים:

SKU072576%20(21).JPG

לינק:

כפפת מיקרופייבר לשטיפה טניקוי הרכב:

SKU072574%20(1).jpg

לינק:

דוש חשמלי נייד- רק לשים בדלי ולהיתקלח :-)

car%20shower%20SKU086823(1).png

לינק:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעדכן אל דאגה. עם כמות ההזמנות של המוצר לא נראה לי שזו תהיה נפילה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן- ניראה לי שביגלל שמדובר במטען עם 2 סוללות, אפילו אם הן רק כ1000~1200 ליחידה אז עדיין לפחות מקבלים טעינה מלאה בכמעט כל מכשיר, לדעתי הרוב לא צריכים יותר מיזה במיקרה חירום או למישחק קנדי קראש שעומדים שעה בתור לדואר/בנק :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינעל החיים שלכם קראזפורום, נכנסתי כדי לרכוש את הידיות לקניות ובסוף קניתי גם את זה:

http://www.banggood.com/Wholesale-Shenqiwei-1-58-Coke-Can-Mini-RC-Radio-Remote-Control-Micro-Racing-Car-p-26880.html

אני מתרץ את עצמי בזה שאתן גם לילד לשחק קצת. :)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שזה לא הRC האחרון שתיקנה :-)

תגידו- מי רוצה להישתעשע עם החברה/אשה עם הצעצוע הבא?

SKU043352.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו סוללה? ה5600MAH?

לינק:

:-) - שבוע שקט ומוצלח לכולנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו סוללה? ה5600MAH?

לינק:

:-) - שבוע שקט ומוצלח לכולנו!

למישהו כבר יצא להשתמש בזה? מדובר ב-5600 אמיתיים?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק כי רק הסוללות אמורות לעלות יותר חוץ מהמטען, אבל ביגלל שיש בפנים שתי סוללות לפחות זה אמור להעניק טעינה מלאה לרוב המכשירים.

בשביל ליהיות בטוח ב100% בקיבולת, אתה יכול ליקנות סוללת פנסוניק 3400MAH מקורית + מטען תואם עם סוללות מיתחלפות.

ייצא לך כ11$ למטען של 3400 אמיתי.

לינק לסוללת פנסוניק.

לינק למטען עם סוללות מיתחלפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
עוד שטויות להקלה על החיים:

סט כלים לפירוק הפאנלים ברכב:

20121015144420494.jpg

לינק:

להרגיש עם וליהיות בלי- הפיתרון לבעיית הסינוור בשעות הזריחה והשקיעה למי שאין משקפי שמש עם עדשות וכו':

SKU0743121%20(7).jpg

לינק:

מברשת לניקוי הגלגלים:

SKU072576%20(21).JPG

לינק:

כפפת מיקרופייבר לשטיפה טניקוי הרכב:

SKU072574%20(1).jpg

לינק:

דוש חשמלי נייד- רק לשים בדלי ולהיתקלח :-)

car%20shower%20SKU086823(1).png

לינק:

אני כנראה מסתובב יותר מידי בפורום אודיו, רק לי זה נראה כאילו היא מתרחצת עם כבל 4 GAUGE מחובר לסאבוופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינעל החיים שלכם קראזפורום, נכנסתי כדי לרכוש את הידיות לקניות ובסוף קניתי גם את זה:

http://www.banggood.com/Wholesale-Shenqiwei-1-58-Coke-Can-Mini-RC-Radio-Remote-Control-Micro-Racing-Car-p-26880.html

אני מתרץ את עצמי בזה שאתן גם לילד לשחק קצת. :)

מומלץ בחום. קניתי אחד ונהניתי עד שהכלבה שלי החליטה שאני מגזים.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המכוניות הקטנות ממש מומלצות- מומלץ לחפש דגמים עם לחצן ניטרו/טורבו!

זה כפתור נוסף על השלט והרכב מתחיל לפרפר וממש לטוס במהירות, בארץ זוכר ששילמתי קרוב ל150.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשו באתר לפעמים יש הרבה קופונים שמפספסים, מצאתי שהסט לפירוק הפאנלים ברכב הוא ב50% עם הקופון BGcar - אמור לעלות רק 1.99.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...