Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקקים השתוללו בתוך הרכב

Ace007
שימו לב! השרשור הזה בן 3842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור הזוי ובמקרה יוצא דופן, ראיתי התקנות טובות וגרועות בחיי, ההתקנה ברכב שלך בוצעה בסדר גמור.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

א..

אם תקנה דירה ותגלה הברז במקלחת שבור. תחפש את הבחור שהיתקין הברז או תחזור לקבלן שאיתו עשיתה עיסקה?

..

צודק ! הבעיה הינה של יבואן הונדה בארץ שהיה צריך לדאוג למסור רכב חדש/אטום/נקי לקונה לפי מה שסוכם מראש.

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור...

1. למה הונדה?

נכון, יכול לקרות עם כל היצרן. שאלה איך הם יגיבו?

הונדה בשם נציג סוכנות שלה צחקו. יפה מאוד . בהזמנה רשום "סנסור רברס+צג מרחק", לא אני התקנתי אותם. חוזה מקורי בבלוג, אני לא יכול לשים תמונות ולינקים כרגע.

ברור לי שהם חוסכים הרבה במסים כשמביאים רכב בלי אביזרים ומתקנים בארץ. זה כמו שצ'מפיון מוטורס מתקנים חלון גג ברכבים שלהם בישראל לדוגמא וכו'.

אשמח לראות התקנת חיישני רוורס מקוריים מהיצרן לצורך השווה. הם גם עושים "פתרון סטנדרטי" ו"לא משהו חריג"?

יש לי כל הזכיות להאשים אותם. אם הייתי מתלונן ל"חיישני רוורס של מוטי" לאף אחד לא היה מעניינן. הייתי הולך גם לעורך דין רק שלא בטוח שזה שווה זמן שלי וכסף בהמיקרה.

למי לא ברור שמקקים יגיעו אחרי שבוע עם אוטו חדש? הם חיכו לאמצע יולי שאני אחליף אוטו? סקודה פביה ומזדה 3 (השכרה) לא כזה מגניב כל יום באותה חניה?

2. ג'וקים באוטו

זה לא קטע של פחד, זה פשוט מגעיל לכולם. כשהם קופצים בזמן הנסיע - לא בטוח איך כל אחד יגיב.

אני כמה פעמים כמעט עברתי לנתיב שני בלי לשים לב. מזל שלא היה רכבים מסביב.

לא בטוח מה יותר גרוע - ריקול על תקלה בדוושת הגז, ריקול החלפת מתג דוושת בלם, תקלות בנשיע בDSG או כמה ג'קים קופצים.

בכל זאת היה קטע.

נסעתי בלילה לחבר לתל אביב. תוך נסיע אני רואה במראה אחורית על הספוילר האחורי שמחלק חלון אחורי לשניים מבפנים יושב מקק חמוד והאור מעמודיי אור עובר אלו :-) והיא כזה מסתכל בטח למלה לחלל ,רוצה להיות קוסמונאוט... עצרתי. פתחתי דלת חמישית ונתתי לו לברוח... והרגתי עוד שניים בבגז'

אולי פשוט זה הזמן לקחת אחריות ואני לא שותק.

הונדה סיוויק 5D קומפורט, אוטומט, שנת 2013: בלוג הרכב

סקודה פאביה (5J) ספורט, 1.2 TSI י (105 כ"ס CBZB), ידנית (02T-LMG), שנת 2011: בלוג הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך כאב לי לעשות התקנות בארץ, בגלל הרמה הנמוכה הדבר היחידי שהתקנתי זה איתורן + קודנית (הביטוח חייב, ואני אפילו קצת מצטער על הקודנית עכשיו, למרות שיש לזה יתרון גדול) ומערכת.

על מצלמת הרוורס והחיישני רוורס וויתרתי (למרות שזה הגיע "במתנה") - הגישה שלי פחות נגיעות של ישראלים ברכב כך ייטב לו בטח שזה קשור לחורים וחוטים.

asdasdasd

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,

ג'וקים זה לא נעים, חיה שכל כך מגעילה אותי שאני לא מתבייש להודות בכך שכשיש אצלנו ג'וקים (נדיר למען האמת) אני לא חושב פעמיים ושולח את אישתי ללחימה (אין לי בעיה עם נחשים, עקרבים, נדלים ושות', ג'וקים זה BIG NO NO).

:lol:

ועדיין,

מזל שלא אמרת שאסור לקנות מישראלים (או יהודים כדי להגזים יותר) כי זה ישראלי שמכר לך את ההונדה המקולקלת הזאת.

:wink:

כמובן בהומור, אבל קצת פרופורציה חבר, עשו התקנה שאני מבין שבכלליות היתה בסדר רק שחוק מרפי פגש אותך בדיוק באותו חור קטנטן שנותר ושלח לשם ג'וקים.

לא נעים, לא סוף העולם, קצת סיליקון על החור, 2 זפטות לג'וקים ותהנה מההונדה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו סיוויק 1.8 אוטומטית 6 הילוכים? אשמח לשמוע אם אתה מרוצה מהרכב באופן כללי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכסיי, קנית את הרכב הלא מתאים. היית צריך לקנות ניסן ג'וק או יונדאי טראקן :wink:

:lol: נכון, יהיה יותר מעניין

סקודה פאביה (5J) ספורט, 1.2 TSI י (105 כ"ס CBZB), ידנית (02T-LMG), שנת 2011: בלוג הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו סיוויק 1.8 אוטומטית 6 הילוכים? אשמח לשמוע אם אתה מרוצה מהרכב באופן כללי.

כן, לאוטומט רק 5 הילוכים, ידני 6 - זה מה שיש לחבר שלי.

מרוצה מאוד מהרכב. אני בקרוב אכתוב בבלוג בנושא הזה. עם סיוויק מעניין לך, כדי שתרשם לבלוג.

אצלי אין סודות - מוסכים, מחירים, חלקי חילוף, ניסיון, הוראות תיקון, מסמכים וכו'. תפתח בלוג של פאביה בשביל להבין מה אני כותב. לינקים בחותמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שחבר טוחן לאפות ברכב ובגלל זה יש חרקים, או שהריח של החדש מושך אותם.

תראה, יש לי רכב בן 19, האטימה שלו כבר לא משהו, יש לו לפחות 3 חורים שאני יודע עליהם, ויש עוד שאני לא יודע עליהם (חורים כאלה שגרמו שתיהיה לי בריכה אולימפית איפה שהגלגל הרזרבי (מתחת לשטיח בבגאז).

פעם אחת ויחידה שתפסתי עכביש בתוך הרכב (קטנטן יושב על הכורים שלו שהוא בנה בין החלון למסגרת), זה היה כי אני נוהג להשאיר את החלונות פתוחים (1 ס"מ ככה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזהרו מדובר במקקים יפנים מקורים.

או שאולי מהתקנה מקומית :)

לא בטוח, חלק מההונדות מיוצרות בטורקיה :lol: אז אולי זה מקק טורקי, כנראה הוא בכלל סוכן סמוי של ארדואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמדובר במשהו לא נעים, אבל באמת צריל להיכנס לפרופורציות. מישהו עשה טעות בהתקנה והם כנראה יפצו אותך עליה, אבל מכאן ועד הקללות בבלוג ואזהרת אנשים, המרחק גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...