Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה שאני מקנא בכם. החיים שלכם דבש וקינמון. מגיעה מכונית עם כמעט 240 כוסים (כוחות סוסים) שדור אחרי דור במשך 40 שנים כמעט' date=' היבואן טורח ומקפיד להביא אותו לארץ בניגוד ליבואנים אחרים שפעם כן ובעיקר פעמים לא, 6 או שבע שנים אחרי הדור הקודם ומה שמעסיק אותכם זה האם חיישני הרוורס הם מקוריים או בהתקנה מקומית. אתם רציניים?! אז מילא שלושת המשועממים הקבועים כאן שכבר הפכו את עצמם לבדיחה, אבל משאר החברים שמחשיבים את עצמם לחובבי מוטוריקה אמיתיים, אפשר היה לצפות לקצת יותר רצינות ותגובות ענייניות כשמגיע דור חדש של גולף GTI או כל רכב אחר מהסוג הזה. באמת זה מה שמעסיק אותכם, חיישני הרוורס?! תדברו על הבאסה ששמו בלם יד אלקטרוני או על זה שאין בינתיים גיר ידני אבל אם כשמרצדס מביאים מכונית עם 120 כוחות סוס ב200,000 שקל כולם נופלים על הברכיים וצוהלים מהתרגשות, אז לצערי הפורום הזה הולך ומאבד את הזהות ואת הלגיטימציה שלו כמשהו אמיתי שמתוכו הוא צמח והפך למה שהפך.[/quote']

ג'וני אני חושב שיש הבדל בין יבואן שמביא את אותו הרכב פחות או יותר כל שנה , ויבואן שמפשיט את הרכב ומעלה את המחיר

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בrs רגילה?

גם אני שואל את עצמי למה תמיד כותבים CUP כשה-RS ה"רגילה" מלכתחילה מעולה.

בכל אופן, ROEE אני מסכים איתך לחלוטין עם כל מה שכתבת (סופסוף!), פשוט בושה שרכב שאמור להיות הכל מהכל בסופו של דבר מגיע "מוזנח" בתחום כלכך בסיסי אך מאוד חשוב ע"י היבואן החמדן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת על סדר העדיפויות בצמפיון, נקח לדוגמא את את בריטניה.

התוספת לגרסת הביצועים המחוזקת היא 980 לי"ש,

גג שמש פנורמי 910 לי"ש,

מערכת מתלים אדפטיבית (בחירה בין נוחות לספורט בקשיחות המתלים) 800 לי"ש,

הנעה ללא מפתח 355 לי"ש,

מצלמה אחורית 165 לי"ש,

מראות מתקפלות 95 לי"ש,

לארץ ה GTI מגיעה עם הגג שמש והנעה ללא מפתח, כמה מכם היו מחליפים את זה ?

פרטים נוספים כאן :

http://www.volkswagen.co.uk/assets/common/pdf/pricelists/golf-gti-vii-pricelist.pdf

למיטב ידיעתי לצ׳מפיון אין בעיה עם הזמנות מיוחדות. בזמנו אמרו לי ״שים מקדמה של כך וכך ותזמין מה שאתה רוצה״

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי לימד אותי אחרת: לפני שאבא שלי רכש את הפאסאט, הוא התעניין בג'טה TSI 160. לאחר שהסברתי לו את ההבדל בין חיישני חניה מקוריים לבין כאלה שבהתקנה מקומית, הוא השתכנע כמה חשוב לקבל אותם מהמפעל. בנוסף, הוא גם התעניין בסוכנות באפשרות להזמין את הרכב עם פנסי קסנון ומערכת התנעה ללא מפתח. בהתחלה אמרו לו שהזמנה כזאת תגרום להמתנה ארוכה עד לקבלת הרכב, והוא הסכים לכך. גם כשהעניין הכספי עלה, הוא הבהיר להם שמבחינתו זה אינו אישיו.

כשהם הבינו שהם ניצבים בפני סלע קשה, בסופו של דבר התשובה שהגיעה היתה שלילית בכל שלושת המקרים. זה כמובן לא מנע מהם לפרסם תמונות של הרכב בקטלוג עם כל התוספות הללו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה משהו בסוכנויות או סתם מזל. בכ״א, כדאי לנסות.

מוזר, אני לא זוכר שהתעקשו או הערימו קשיים. נו שויין.

עריכה: מה שכן אמרו זה שההמתנה יכולה להיות עד ארבעה חודשים.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בrs רגילה?

גם אני שואל את עצמי למה תמיד כותבים CUP כשה-RS ה"רגילה" מלכתחילה מעולה.

בכל אופן, ROEE אני מסכים איתך לחלוטין עם כל מה שכתבת (סופסוף!), פשוט בושה שרכב שאמור להיות הכל מהכל בסופו של דבר מגיע "מוזנח" בתחום כלכך בסיסי אך מאוד חשוב ע"י היבואן החמדן.

שום דבר רע. ההבדל הרשמי הוא 10,000 ש"ח (אאל"ט 220, לעומת 210). האם קסנון, מידת צמיגים ודיפרנציאל מוגבל החלקה (בעיקר זה) שווים את זה? כל אחד והשיקולים שלו. אני אישית נהגתי בקאפ והיא הייתה מעולה, הרבה יותר ספורטיבית מה-GTI לטעמי, בעיקר בתחושה. לא שאני איזה נהג דגול שהיה הבדל של שמיים וארץ, אבל בתחושה המגאן הרגישה לי הרבה יותר ספורטיבית. הגולף לעומת זאת, היוותה פשרה מעולה בין נוחות ואיכות נסיעה לצד ספורטיביות, ובתג מחיר של 190 וקצת לידנית (בדור 5 נראה לי) היא הייתה אחלה של תחרות למגאן. עכשיו, כשהמחיר לטובת המגאן והיכולות לטובת המגאן, אני לא בטוח שיהיו הרבה אנשים שיבחרו בגולף על פניה (בנוסף, יש את נושא האבזור הלוקה בחסר).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחירות עתידית? תקן אותי אם אני טועה, אבל הגולף תשמור על ערך טוב יותר מול ״צרפתיה״ (לא שזה רע, אני מדבר בהתייחס לסטיגמות)

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו הייתה סתם מגאן אז אולי. לדעתי, כשמדובר בRS, או כל גרסת קצה, של כל יצרן לצורך העניין, הקונים שלה הם לרוב אנשים שמבינים מה יש להם ביד, ולרוב גם שומרים עליו כבבת עינם. לכן, אם תנסה לחפש מגאן RS במחיר זנות לא תמצא. רובן שומרות על מחירן יפה מאוד. גם אם דעתי לא נכונה, סחירות עתידית היא לא סיבה מספיק טובה בשביל לקנות רכב יקר יותר, ונחות יותר. אולי אני טועה, נראה מה יהיה במסירות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת משהו.

שהגולף GTI MK5 נמכרה, היה פה אחד שגם כותב בפורום שהיה הרבה פעמים מדבר על כל מיני הזמנות מיוחדות שבוצעו לגולף GTI, באופן מעניין אותו משתמש מנהל כיום את אולם אבארט' ואין להם שום בעיה למכור את האבארט'ים שלהם עם חבילות ביצועים ולהביא גם גרסאות מאוד מיוחדת (כל הטריביוטו למיניהם) אפילו במחירים מאוד גבוהים.

אם אותו משתמש קשור לעניין ההזמנות המיוחדות?

מעניין שפתאום אין מחיר בצ'מפיון לורסיות ידניות של גולף ואוקטביה, מה שבעבר כן היה, מקווה שלפחות יהיה לאון ידנית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זה קשור למדיניות של יבואן, לא לאיש ספציפי.

באלפא אתה יכול להזמין מה שאתה רוצה, כל עוד אתה משלם. לדוגמא, כבר נתקלתי בג'ולייטה תלתן עם מושבי עור משודרגים, חשמליים ועם חימום, מסך מקורי, פנסי קסנון כפול עוקבי פנייה ועוד (שום דבר מזה לא תקבל ברמות האבזור ה"ישראלית").

2. אם הGTI לא הייתה טובה כמכונית נהיגה, לאף אחד מאיתנו לא היה אכפת במה היא מאובזרת. כראייה, אלפא יכולים לתמחר את הג'ולייטה תלתן ירוק גם ב400 אלף שקל ולמכור אותה בלי סטרטר, זה לא מעניין אותי כי האוטו נקטל בכל הזדמנות.

3. בסופו של דבר, בסביבה התחבורתית הישראלית, אתה מתגרזן - במקרה הטוב - פעם בכמה ימים, אבל חיישני חניה ומראות מתכהות אתה מרגיש בכל דקה שאתה באוטו. אם הגולף הייתה מוכרת הרדקור בסגנון איבו 9 או מגאן RS, אז מילא. אבל היא לא. היא מוכרת חבילה מאוד רחבה, וחלק מזה הוא גם האבזור.

2. אין הבדל כזה גדול בין הGTI לבין התלתן, GTI דור 6 גם איטית ממנה. מפתיע שלפחות רשמית התמחור של סמל"ת יותר אטרקטיבי (לאן הגענו?).

3. מסכים חלקית. בסופו של דבר זה אמור להשתקף במחיר. יקר? מאובזר. לא מאובזר? לא יקר. (לא 230,000 ש"ח עם רמת האבזור הקיימת בכל אופן, עבור GTI דור 7).

שורה תחתונה, לדעתי אין סיבה למהר ולרכוש את הGTI החדשה, תנו להם להתבשל קצת.

בינתיים, כן יש מגאן וST וה-308 המקבילה לGTI (אמורה להופיע בקרוב) מעניינת אף היא. בנוסף, נקווה שאלפא ישכילו לשדרג את הג'ולייטה תלתן במקומות הנכונים בתערוכת פרנקפורט הקרובה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שקשור להנהלת צ'מפיון בצורה כזאת או אחרת אני יכול לומר לכם, שכבר שנתיים לא קיים הדבר הזה "הזמנה מיוחדת" מהסיבה הפשוטה מי שמונה להיות מנהל מותג פולקסווגן בארץ השמיט את הדבר הזה והחליט שיותר לא מבצעים כאלו הזמנות. ככה שגם אם רציתם והבעתם נכונות להזמין, והנחתם את הצ'ק עדיין לא יהיה ניתן לעשות "הזמנה מיוחדת".

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני מקנא בכם. החיים שלכם דבש וקינמון. מגיעה מכונית עם כמעט 240 כוסים (כוחות סוסים) שדור אחרי דור במשך 40 שנים כמעט' date=' היבואן טורח ומקפיד להביא אותו לארץ בניגוד ליבואנים אחרים שפעם כן ובעיקר פעמים לא, 6 או שבע שנים אחרי הדור הקודם ומה שמעסיק אותכם זה האם חיישני הרוורס הם מקוריים או בהתקנה מקומית. אתם רציניים?! אז מילא שלושת המשועממים הקבועים כאן שכבר הפכו את עצמם לבדיחה, אבל משאר החברים שמחשיבים את עצמם לחובבי מוטוריקה אמיתיים, אפשר היה לצפות לקצת יותר רצינות ותגובות ענייניות כשמגיע דור חדש של גולף GTI או כל רכב אחר מהסוג הזה. באמת זה מה שמעסיק אותכם, חיישני הרוורס?! תדברו על הבאסה ששמו בלם יד אלקטרוני או על זה שאין בינתיים גיר ידני אבל אם כשמרצדס מביאים מכונית עם 120 כוחות סוס ב200,000 שקל כולם נופלים על הברכיים וצוהלים מהתרגשות, אז לצערי הפורום הזה הולך ומאבד את הזהות ואת הלגיטימציה שלו כמשהו אמיתי שמתוכו הוא צמח והפך למה שהפך.[/quote']

מה שמבאס (אותי) זה לא חיישני רוורס או כמה מתקדמת מערכת הסטריאו ברכב. מה שמבאס הוא שלפני שנתיים היה אפשר לקנות גולף gti ידנית ב180 והיום אי אפשר גם לא ב200. וזה לא רק הם. כשקניתי את הרכב הראשון שלי (2009), היה אפשר לקנות מיאטה בפחות מ180 אלף. בפעם האחרונה ששמעתי על זה משהו, הבנתי שהיום היו מתמחרים אותה בכ220 ולכן גם הפסיקו לייבא ולמכור בשלב מסוים. התסכול האישי שלי הוא לחלוטין מזה שרכבים עממיים וברי השגה במונחים אירופאים הופכים לאיזה מוצר אקזוטי כאן, ולא משנה מה הסיבות ואם זו אשמת היבואן או המיסוי האגרסיבי כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמבאס (אותי) זה לא חיישני רוורס או כמה מתקדמת מערכת הסטריאו ברכב. מה שמבאס הוא שלפני שנתיים היה אפשר לקנות גולף gti ידנית ב180 והיום אי אפשר גם לא ב200. וזה לא רק הם. כשקניתי את הרכב הראשון שלי (2009), היה אפשר לקנות מיאטה בפחות מ180 אלף. בפעם האחרונה ששמעתי על זה משהו, הבנתי שהיום היו מתמחרים אותה בכ220 ולכן גם הפסיקו לייבא ולמכור בשלב מסוים. התסכול האישי שלי הוא לחלוטין מזה שרכבים עממיים וברי השגה במונחים אירופאים הופכים לאיזה מוצר אקזוטי כאן, ולא משנה מה הסיבות ואם זו אשמת היבואן או המיסוי האגרסיבי כאן.

גם אותי מבאס שאין גיר ידני ושבלם החרום הפך להיות כפתור במקום ידית. אבל המחיר לא מבאס כי זה הרי באמת לא משנה אם זה 200 או 220 למי שקונה. אף אחד ברמות האלה לא קונה על השקל האחרון שלו. מסך ומערכת מוליטמדיה רגילה שהכנסתי לרכב של אשתי עכשיו עלה 9000 שקל, שום דבר מיוחד אין בו. אז עם כל הכבוד, להוסיף 20 או 30 אלף לגירסת ביצועים זה באמת לא כזה מחיר כבד לשלם. תכנסו לפורום אודיו ותראו אנשים שמכפילים את עלות הקנייה של הבייבי שלהם בשביל כמה באסים ודציבלים. כל אחד מה שעושה לו את זה. אנחנו תודה לאל כבר לא סטודנטים ויכולים להרשות לעצמנו ואני לא נכנס לארנק של אף גולש או יבואן. מה שמבאס אותי זה הקטנוניות של אנשים שמחכים לכל דגם מעט שונה שאיזה יבואן מעיז להביא רק כדי לרדת עליו. אנשים כאן לא מבינים מה המשמעות הכספית של יבוא בכמויות קטנות. זה אומר למשל להחזיק ולממן מערך שלם של מלאי חלפים בשביל כמה מכוניות, כמתחייב בחוק. ועדין יש יבואנים ספורים בלבד כמו צ'מפיון, לובינסקי וקרסו שתמיד דאגו לכל אורך השנים שיהיה להם בהיצע גם את הדגמים הספורטיביים למרות שזה בוודאות לא משתלם כלכלית ועושים את זה אולי לשם התדמית של המותג. אבל אותנו זה לא צריך להעסיק למה אלא להגיד תודה שמגיעות לארץ גם מכוניות כמו גולף GTI, פיז'ו 208GTI או מגאן RS. מבחינה אישית זה יותר מעניין מעדר הקורולות והמאזדות שמפוצצות פה את הכבישים. אני חושב שצריך להפסיק להוציא את המיץ ליבואנים שמעיזים. מי שלא רוצה או לא יכול שלא יקנה. גם אני מאוד חושק במזארטי אבל זה באמת מעל ליכולתי אבל RS או GTI אני כן יכול להרשות לעצמי וכשאני אלך לקנות אני אשב ואנהל משא ומתן לגיטימי על המחיר ועל תוספות ואחליט אם מתאים לי או לא, אבל בטח שאני לא אצעק ממרומי הפיאט פונטו המחופשת שלי שזה יקר בלי שאני בכלל יכול או מתכוון לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...