Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רוצה טיפ טיפה לסטות (ואולי בעצם לא) מהנושא.

שמעתי הבוקר בחדשות (103FM), שהרוצח ביקר פעמיים באותו יום בבנק. היה לו חוב של כ-6000 ש"ח לבנק. הבנק לא הסכים להסדר חוב של פריעת הסכום הנ"ל.

לא יודע מה לומר. רצח לא מוצדק בשום מקרה !

גם לא סירוב של הבנק להסדר חוב של 6000 ש"ח. פשוט רוע לב (כך אני רואה את זה).

עצוב.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרטים שפורסמו היו שזה חריגה של 6000 ש"ח בנוסף ל 30000 שהיו לו. חוץ מזה בן אדם לא עובד 10 שנים אז למה שהבנק יתן לו אפילו שקל?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האלף - הדבר היחיד שניתן להאמין לו בעיתון (וגם זה לא תמיד) הוא התאריך.

חולגי - מאיפה שלפת את בראבנדר פתאום? גם לוולטר שצ'רביאק היה שפם מפואר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ננסה להיכנס למוח המעוות של הרוצח , ההרג של עובדי הבנק עוד מתיישב עם הגרסא שלו

אבל למה להרוג את הלקוחות? האם הצעקות הפריעו לו להירגע או שהלקוחות ניסו לעצור בעדו? (ביצע וידוי הריגה כדי לא לשמוע את הקולות)

אני מניח שהוא החליט להתאבד בשניה שהוציא את האקדח, אבל עדיין אי השפיות גרמה לו לקחת איתו גם את הלקוחות האומללים

אנחנו רק יכולים לשער כיצד התנהגו הלקוחות

לא עקבתי אחרי הפרסומים כמה לקוחות היו בדיוק בבנק בעת הטווח, אבל לא יפתיע אותי אם הלקוחות שכן נשארו בחיים היו דווקא אלה שנמנעו מפרובוקציות עם הרוצח. כלומר אלה שסתמו את הפה והתחבאו מפניו, בין אם על הרצפה או בפינות. אולי אני טועה אבל לדעתי היו שם כמה לקוחות שפורסם שהם יצאו רק כנפגעי חרדה.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האלף - הדבר היחיד שניתן להאמין לו בעיתון (וגם זה לא תמיד) הוא התאריך.

חולגי - מאיפה שלפת את בראבנדר פתאום? גם לוולטר שצ'רביאק היה שפם מפואר :lol:

כן, התשקורת... :?

(כן. וכן לשצ'רביאק כבר הורדה תמונה לשימוש עתידי. וואלטר, לא וואלי)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לליטאי הזה (מרצ'ולניס) היו פנים של טוסיק של תינוק. לא היה לו שפם / זקן (לא כל אחד יכול להכנס לפנתיאון הזה).

עריכה - נושא השרשור קצת "כבד" על זה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...