Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ספריי איכותי לניקוי הדשבורד

שימו לב! השרשור הזה בן 4026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני יכול להדגיש ולהגדיל מילים. אולי אחת ולתמיד תסביר שגם אני וגם kenworth

נבין דרך עובדות מדעיות מדוע אנו צריכים להשתמש ק במבוססי מים.

אני מוכן לנדב את הגרוטאה של אמא שלי ובצד אחד למרוח stp ובצד אחר מוצר שאתה משווק ונראה אם המוצר שלך מחזיק פי3-4. כמובן אם אתה בטוח בצדקתך לא תהיה לך בעיה לנדב מוצר.

קח בחשבון שאיני בעד זה או אחר, אני מעדיף להשתמש בחומר מבוסס מים.

בתור אודיופיל אני אוהב את הויכוחים האלה.

אני לא אוהב את הויכוחים הללו, אל תהיה קטנוני, המוצרים הללו נמכרים בכל העולם בלי השיווק שלי והם מסתדרים מצוין, אני פשוט הגבתי לדברים שאמרת שאינם נכונים.

אין למה שאמרתי שום קשר למוצר כזה או אחר שאני משווק, ולא אמרתי שום דבר שדומה לזה.

לגבי עניין העמידות, יש לך ספק בכלל שמוצר איכות מקצועי (לאו דווקא Chemical Guys, אתה אמרת לא אני) מחזיק פי כמה ממוצר זול של 15-25 שקלים?

לגבי שאלתך מדוע מים עדיף על סיליקון, אומנם זו לא עובדה מדעית, אבל מעט מידע עבורך כדי שתבין את ההבדלים בין 2 סוגי המוצרים, כשלרוב הסוג השני אלו מוצרים זולים והמוניים (אלו שמכונים על בסיס סיליקון, מאחר שהוא מרכיב עיקרי וחשוב בהם):

Good Silicone / Not so good Silicone:

a) Water - based silicone dressings, usually a milky-white liquid, (Polydimethylsiloxane (PDS)that doesn’t contain petroleum distillate; silicone oils, waxes, or solvents that can harm rubber and/or vinyl over time. Water-based dressings use a combination of natural oils and polymers to offer a non-greasy, satin finish. Some of these products also contain ultra violet radiation (UVR) blocking agents to help keep tires from cracking, fading and hardening. Most, if not all water-based dressings are environmentally friendly / biodegradable, whereas solvent-based silicone is not.

b) Solvent-based silicone dressings, usually a clear greasy liquid, (Dimethal (DMS) that contain petroleum solvents as a cleaning agent, they remove the elasticity from vinyl, rubber and paint; causing them to evaporate out of the substrate, leaving behind a dry inflexible surface. Most high gloss products are based upon DMS silicone oil, the difference between water and solvent based is in the carrier system used. Solvent based products use a hydrocarbon silicone to suspend the product. When you apply it, the solvent evaporates leaving the dressing's active ingredients (Silicone oil) behind; solvent-based silicone is not biodegradable.

אם זה לא מספק אותך, אאלץ לפרוש מהויכוח בשלב הזה, אני לא כימאי ולא אקפוץ איתך לויכוח שאינו ענייני רק לשם הויכוח.

אגב, מלבד אזהרות ותגובות של משתמשים, גם בספרי רכב של הרבה חברות יש אזהרה מלהשתמש בסיליקון על הדשבורד, אני מניח שבעיניך הם יותר אובייקטיבים אז חשבתי לציין את זה.

שיהיה לילה טוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפות"ש - חוזר על ההמלצה

יש לי גולף mkv ומניסיון החומר של קארפלן בבקבוק הכחול נותן תוצאה מצויינת ולאורך זמן על המכונית הזו.

http://www.carplan.co.il/sg_product~FDP375~2~0.htm

היום אני משתמש עם קארפלן -ליגה אחרת מאשר STP

נותן ניקיון (ממש מנקה חלק מכתמים) ובעל מרקם/תחושה של "חדש" לא שומן

מחזיק בשקט כמה שבועות -מעט חומר על מיקרופייבר והכל חוזר למראה נוצץ בכמה רגעים ספורים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה STP יכול היות קצת לא ידידותי לחלקי פלסטיק צבועים. יש בו חומרים ממיסים שיכולים בקלות להמיס את הצבע העדין מאוד של הפלסטיקים. (בד"כ במכוניות האירופיות)

אך לפלסטיקים או מוצריי סקאי שהם עשויים מיציקה אחת, הוא יכול לתת תוצאות מבריקות מאוד ולאורך זמן.

אני משתמש בו על כיסוי הצופר ברכב, תושבת הטלפון המקורית מסקאי ושק ההילוכים מסקאי. כולם בצבע שחור והם חומרים שאינם מכילים כפתורי הפעלה שמצופים בצבע.

לשאר הדשבורד ודיפוני הדלתות שעשויים מפלסטיק מוקצף, אני משתמש בSONAX שהוא מוצר OEM מקורי של BMW. אני בטוח שBMW עשו עליו בדיקות לפני שהדביקו עליו מדבקות שלהם. המוצר מצפה את חלקי הפלסטיק בגוון שקוף מט והוא לדעתי בטוח לחלקי פלסטיק. מי שמחפש ברק חזק, יתקשה למצוא אותו במוצר הנ"ל. גם אותו אני לא מורח על כפתורי פלסטיק או בקרבתם. מחירו אגב 30 ש"ח למיכל של 200 מ"ל נדמה לי.

אני מרסס אותו על סמרטוט מטבח יבש ורגיל (הצהוב הזה) ואז עובר איתו על החלקים.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גם mkv. ה STP מזעזע, מאוד שומני ומושך אבק.

לאחרונה קניתי את ה G6, הרבה יותר טוב, נתן תוצאה מדהימה על הפלסטיק החיצוני. בפנים פחות אהבתי, יתר מדי מבריק (כנראה ה SILK SHINE מתאים יותר לפנים הרכב).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הsilk shine נותן תוצאות מדהימות על הפלסטיקה הפנימית, לא שומני בכלל(!) ומחזיק המון זמן, הוא לא מבריק בצורה מוגזמת/מגעילה.

אני אישית מרוצה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...