Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שעון במחיר זול יחסית למותג אופנתי מאוד https://amzn.to/43n3VL0

ארמאני אקסצ'יינג' מכירים? 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה סתם שעון אופנה, חבל על ה80 דולר שלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון אופנה, גם אם הוא לא אמור הוא עדיין יכול להחזיק שנים אם תשמור עליו ממים וכו'

יש לי שעון של טומי היליפגר כבר עשור והוא מתפקד כמו שד חוץ מהתאריכון שמת לפני שנים.

לגבי הכרונוגרף,  תדע שיש להם נטייה לעצור בזמן בשעונים האלה אחרי תקופה אז אולי כדאי לך ללכת על אחד ללא כרונוגרף אם העניין חשוב לך.

• רעיון טוב! 1

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון
בתאריך 13.7.2023 בשעה 08:34, shilo_v כתב:

שעון אופנה, גם אם הוא לא אמור הוא עדיין יכול להחזיק שנים אם תשמור עליו ממים וכו'

יש לי שעון של טומי היליפגר כבר עשור והוא מתפקד כמו שד חוץ מהתאריכון שמת לפני שנים.

לגבי הכרונוגרף,  תדע שיש להם נטייה לעצור בזמן בשעונים האלה אחרי תקופה אז אולי כדאי לך ללכת על אחד ללא כרונוגרף אם העניין חשוב לך.

שעון אופנה יחזיק יפה מאד אם תשמור עליו רק שלרוב הוא לא יצדיק את המחיר שלו מבחינת האיכות של החומרים והמנגנון. יש לו זכוכית חלשה שלא עמידה בפני שריטות, מנגנון הכי פשוט שעולה 5 דולר וכל המחיר שאתה משלם זה על השם של המותג האופנתי שבעוד שנה לא יהיה שווה אפילו רבע ממה ששילמת בחנות של אותו מותג.

יש לך שעונים ב10 דולר שיחזיקו עשרות שנים בלי שום בעיה וגם אם תרטיב אותם ותעבוד איתם קשה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במטרת השעון והעונד.

אם אתה מחפש פריט אופנה - תקנה שעון אופנה בשביל השם.

אם אתה מעריך מנגנון ואומנות בשענות - תקנה פאטק עם 700 קומפליקיישנים.

אם אתה רוצה לדעת מה השעה - תקנה שעון בעשר דולר. סליחה, תחסוך את העשיריה ותסתכל בטלפון...

• אהבתי 1

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, dj_dani כתב:

פה זה המקום לשאול גם על שעוני ספורט חכמים או שיש לזה שרשור נפרד? 

שאל ונען.

או שתעשה מה שנעשה כאן מפעם לפעם, ופתח שרשור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים עם שעון חכם של שיאומי שעשה עבודה סבבה, ועכשיו מתחיל לזייף, אני צריך לשדרג. 

לקנות שיאומי חדש... לא ממש בא לי, שעון סביר עם לא מעט באגים. 

בגדול, לא מבקש משהו מסובך מהשעון, מה שאני מבקש יש גם בשעון הפשוט ביותר, אבל כן שישמש כשעון יומיומי (נוטפיקציות מיילים וכו) וברכיבת אופניים. לא משהו מסובך. 

לא משתמש ב500 סוגי ספורט לא מודד מה קצה הלב שלי בקבוע, ולא מנטר את השינה שלי.

אבל, כן רוצה משהו יותר עמיד (לא רוצה שעון עדין ושביר) אמין (לא עוד סיני שמחזיק שנה בקושי) ואם כבר אז ייראה טוב, וסוללה שמחזיקה זמן (ייאמר לזכות השיאומי, לא זוכר מתי הוטען לאחרונה) 

תקציב כ1.5 

יש המון מותגים שהמוכר בינהם גרמין, וראיתי עוד כמה כמו קורוס סנטו ווהו. 

מישהו מכיר את המותגים האחרים? 

איך האמינות של גרמין? על איזה דגם ללכת? איך השירות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים נכבדים ומביני עניין:

מחפש מתנה לאשתי היקרה ומתלבט קשות בין השעונים הבאים: בגדול מאוד אוהב אותם וחושב שהיא תאהב למרות השוני ביניהם. שעון אמיתי ראשון שלה (ואני לא מבין בתחום הזה יותר מידי). את הtag ראיתי בעיניים, הtudor עדיין לא. אשמח לעצות ותובנות או הפנייה לדגמים אחרים רלוונטיים באזור ה3k$.

Screenshot_20230803_131852_Chrome.jpg

Screenshot_20230803_115117_Chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הטאג נראה יותר טוב, אבל אני לא בחורה,

מה שבטוח שאם היא תלך עם הטאג כל יום, היא לא תצטרך להתעסק עם מתיחת הקפיץ כל יום (אוטומטי)

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא רוצה בכלל שעון? זה מתאים לה לתכשיטים האחרים שהיא עונדת? שעון זה השקעה יקרה, ואישית. לא הייתי קונה בלי להתיעץ איתה לפני, כדי שבסוף 3k דולר לא ישכבו סתם במגירה ללא שימוש.

ו-36 ממ זה גדול. זה היה גודל סטנדרטי לשעוני גברים עד לא מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...