Jump to content

Id0

 • הודעות

  245
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Id0

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

11

מוניטין

 1. אין על השכרת רכב בארה"ב.. בד"כ שירות טוב יותר מאירופה, שדרוגים בכלום כסף ונפחי מנוע מוגזמים =]
 2. אפסילון בת לפחות 7 שנים לדעתי לא תזכה ליחס מועדף במוסך מורשה יבואן בין אם טופלה שם או לא. ריקולים מחוייבים לעשות לך, וכל המידע נמצא באינטרנט.
 3. לך לפירוקיה שקנו ממנה\כל אחת אחרת קנה את הפנס השני שהצהיב אצלך שיהיה זהה (או לפחות בדוק שם עם נורה שלך את הצבע) או שתשבור את הפנס הישן ותתבע שוב 😅
 4. סקירה יפה. אפשר להשתמש במשאבה ולרוקן את השמן גיר במקום לפרק את הקרטר, נראה לי קל יותר לפעם הבאה.
 5. כשאני מסתכל על רכב שעומד למכירה תמיד אני מסתכל במשומשת לראות מתי היה טסט ועד מתי הוא תקף. אולי לא בצדק, אבל במקרים כמו שצרפתי למעלה אני מדלג לרכב הבא.
 6. למה אני צריך לדעת אם הטמבון שלי מסתיים 10 ס"מ קדימה או אחורה? זה בדיוק מה שיפריד בין שריטה בחניה צפופה או לא. לענייניו - חיישנים קדמיים בד"כ פועלים כל הזמן ומחוברים לחיווט שמקבל קבוע 12V ברכב, פשוט הרגישות שלהם קצת יותר נמוכה (אם הרוורס מתריע על 1.5 מטר ומטה, חיישן קדמי יתריע על כנראה 0.7 מטר ומטה)
 7. הפיאסטה הידנית ספגה ירידת ערך משמעותית בגלל הפיאסטה הרובוטית של אותה תקופה לדעתי. כל הסחירות של הפורדים הרובוטיים התדרדר והוריד את המחירים בכללי למותג ביד 2.
 8. אני מסכים עם האמירה פה ומוסיף שכל מי שמכר רכב ידני יודע כמה הוא מבוקש. המצב רק ילך ויחמיר, אני מחפש כבר הרבה זמן סיוויק ידנית לאבא שלי וכולם דורשים מעל המחירון וגם מקבלים.
 9. כנראה לא ראית עציץ ששמים במצב כזה, זה עציץ שאי אפשר להזיז, עם עץ נוי בפנים. יש לנו אחד כזה פה בדיוק מהסיבה הזו. אנשים פגעו בו עם הרכב כשניסו להידחק לחניה ולא קרה לו כלום. לפני העציץ היה עמוד ברזל שנכנסו בו כמה פעמים ובסוף הוא נעקר שוב מאותה סיבה.
 10. רק עמודים או עציץ גדול שיעמוד באמצע המקום שהוא חונה בו וימנע את החניה.
 11. אף פעם לא מצאתי את המערכת לזיהוי שטח מת כרלוונטית, אם מכוונים את המראות כמו שצריך אין שטח מת. מה שכן היא מזהירה אותך מעקיפת רכב שקרוב אלייך יותר מידי. לגבי חוגה למולטימדיה - גם לא הרגשתי שזה נוח מידי, כמעט ולא נוגע בה. השאלה הגדולה פה היא סחירות. אני לא בקיא בתנאי ההחלפה של הטבת מיסים אבל אם חשובה לך הירידת ערך קח את המאזדה כי עם הפורד אי אפשר לדעת מה יהיה, למרות שהרכב ברמה.
 12. Id0

  מאמר: רנו קליאו 2012 -THE END

  נראה שהיה לך המון מזל במכירה, גם במחיר וגם בזמן שלקח לך למכור, בגלל שכמעט אף אחד לא התקשר..
 13. מצויין, לא צריך רשיון רכב אבל כן צריך להתאמץ קצת להוציא לקונה פוטנציאלי את כל הפרטים שהוא צריך לפני שהוא מגיע, שוב לדעתי.
 14. אתה מצפה שבנאדם שמגיע מרחוק לפעמים בלי אוטו יגיע לראות רכב לפני שיש לו את כל הפרטים? אני בחיים לא הגעתי לראות רכב לפני שבדקתי לו היסטוריה ביטוחית מינימום, חבל על הזמן שלי.
 15. ממש קשה למצוא פוקוס ידנית שלא עברה המון ק"מ, אם תצליח זכית. אתה יכול לבדוק גם פיאסטה ידנית ולהישאר עם עודף.
×
×
 • תוכן חדש...