Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שעון זה לא נכס או השקעה... כמו שהסולל אמר, יש דגמים מאוד ספציפיים ששומרים על ערכם ומיעוט עוד יותר קטן של כאלו שעולים בערכם. 

אומגות לרוב לא (היחידי שעולה לראש זה אולי הSpeedmaster), בוודאי בעוד שמדובר על שעון נשים.

70K נשמע לי הגזמה לא נורמלית בעליל. זה יותר יקר מRolex Submariner על שלל גווניו הנפוצים. מי ישלם כזה מחיר לאומגה...

התימחור של הסולל נשמע הרבה יותר הגיוני ועדיין אופטימי למדי שכן שוב, מדובר על שעון נשים שהם נישה בתוך נישה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, דניאל1983 כתב:

תמיד אמרו לי שאומגה ורולקס שומרים על הערך שלהם...

גם אחרי הרבה שנים

רולקס גברים כן. רולקס נשים פחות. אומגה גברים הרבה פחות. אומגה נשים, עזוב…

הבעיה עם אומגה זה שהם מייצרים בכמויות. חלק מתאגיד בינלאומי ענק (כולל סווטש, רדו, סרטינה, טיסו וכ״ו) עם בעלי מניות מונחי רווחים. בגלל זה יצא לא מזמן שיתוף הפעולה בין אומגה לסווטש עם המונווטש. 

רולקס זה מלכ״ר בבעלות משפחתית שמייצר הרבה הרבה פחות מהדרישה. הם במשחק של שימור ערך המוצר שלהם (בגלל זה גם קנו עכשיו את Bucherer - המפיץ המרכזי שלהם בעולם). 

לפני 21 שעות, avargel כתב:

הניסיון שלי דל עד לא קיים בנושא של שעוני יוקרה, אבל מחבר שמשוגע לדבר אני שומע על 10-20% בהגעה לחנות

תלוי איזה שעון ואיזה חברה. בשעוני נשים יש הרבה יותר מרווח תמרון משעוני גברים.

לפני 16 שעות, YoJ כתב:

70K נשמע לי הגזמה לא נורמלית בעליל. זה יותר יקר מRolex Submariner על שלל גווניו הנפוצים. מי ישלם כזה מחיר לאומגה...

עם הבדל אחד. את השעון של אומגה אתה יכול להכנס לחנות ולקנות. את זה של רולקס לא…

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע את שלי למכירה:

ברייטלינג כרונומט K13050 קוטר 40 מ"מ כחדש. זהב מלא 18K בתוספת 1.25 קאראט יהלומים GH נקיים ויפים על הבאזל. ללא שריטות. מעל 210 גרם - אחד משעוני הזהב הכבדים הקיימים בשוק. ללא ניירות. מחיר מקורי כחדש 39900$, מבקש 21000$

נלבש לעיתים רחוקות.

20220907_151224.jpg

20220907_151858.jpg

20220907_151514.jpg

• אהבתי 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, garicho כתב:

עם הבדל אחד. את השעון של אומגה אתה יכול להכנס לחנות ולקנות. את זה של רולקס לא…

חדש? נכון, קשה למצוא (למרות שלדעתי זה מלאכותי כל הסיפור הזה, בשביל לייצר ביקוש ופרסטיז׳ מדומים)

בכל אופן, תפתח את Chorno24 אתה טובע בדפי מכירה של subs.

עריכה אחרונה על ידי YoJ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, YoJ כתב:

חדש? נכון, קשה למצוא (למרות שלדעתי זה מלאכותי כל הסיפור הזה, בשביל לייצר ביקוש ופרסטיז׳ מדומים)

בכל אופן, תפתח את Chorno24 אתה טובע בדפי מכירה של subs.

ברור. כל המטרה זה חדש. יד שניה כמובן שאפשר, אבל במחיר יותר גבוהה (לעתים משמעותית) מהמחיר לחדש בחנות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה חנויות לגבי המכירה.

הסבירו לי שהמחיר היה צריך להיות די נמוך כי השעון מהסדרה הספציפית הזאות של אומגה כבר לא נחשב מבוקש. למרות שהוא איכותי ויוקרתי.

אבל מה שמאזן את המצב זה הזהב והילהומים שדווקא התייקרו בשלוש שנים האחרונות.

המחיר הריאלי בסביבות ה20 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה דבר שילוב של orient ורולקס? שת"פ?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.8.2023 בשעה 19:18, דניאל1983 כתב:

דיברתי עם כמה חנויות לגבי המכירה.

הסבירו לי שהמחיר היה צריך להיות די נמוך כי השעון מהסדרה הספציפית הזאות של אומגה כבר לא נחשב מבוקש. למרות שהוא איכותי ויוקרתי.

אבל מה שמאזן את המצב זה הזהב והילהומים שדווקא התייקרו בשלוש שנים האחרונות.

המחיר הריאלי בסביבות ה20 אלף.

רוצה לעדכן שהיום מכרתי את השעון לבחור  שמתעסק עם שעוני יוקרה יד2.

הוא עובד בעיקר עם חנויות בכול הארץ, ורוכש מהם את השעונים שאנשים עשו אליהם טרייד אין.

אבל הוא עובד גם עם אנשים פרטיים.

קיבלתי מחיר די טוב.

העסק שלו נמצא במתחם הבורסה ברמת גן.

מה שטוב שהבן אדם אמין, דייקן ומקצועי.

מילה זה מילה.

בלי שטיקים ובלי טריקים.

ממליץ!!!

בנוסף יש לו במקום גם מעבדה לתיקונים.

לפני שהוא רכש ממני את השעון הוא בדק במכשיר מיוחד שמודד את הדיוק של המנגנון, המכשיר מראה את התדר ועוד כול מיני פרמטרים שמהם אפשר להסיק מסקנות לגבי המכניקה של השעון.

פרטים בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מחיר המכירה... אם תרצה לשתף משמח לדעת כמה הערכת המחיר שלנו פגעה
לגבי החנות, למה לא לשתף? כולנו צריכים לפעמים מעבדה טובה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח האם הוא רוצה שיפרסמו את הפרטים של העסק, כי בכניסה לא היה שום שלט פרסום או אפילו שם של העסק...

רק שתי דלתות פלדה כבדות חחח

גם לגבי המחיר מעדיף לא לפרסם, הבנתי ממנו שבגלל שפירסמתי את השעון בפייסבוק מאוד הזיק לו.

בגלל זה כתבתי פרטים בפרטי

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, דניאל1983 כתב:

לפני שהוא רכש ממני את השעון הוא בדק במכשיר מיוחד שמודד את הדיוק של המנגנון, המכשיר מראה את התדר ועוד כול מיני פרמטרים שמהם אפשר להסיק מסקנות לגבי המכניקה של השעון.

המכשירים האלו די זמינים (500 ש"ח באליאקספרס, אולי גם בפחות) וכמו שאמרת יכולים למדוד את הסטייה היומית של השעון. אתה יכול לקחת שני שעונים זהים ולקבל סטייה שונה. כל עוד זה בטווח הסטייה שהיצרן נתן לא ניתן להסיק מזה כלום לגבי השעון הספציפי. הדוויל ליידימטיק אמור להיות מדויק עד 8+/5- שניות ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...