Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

בתאריך 29.8.2023 בשעה 22:36, DareDevil כתב:

יש כזה דבר שילוב של orient ורולקס? שת"פ?

ORIENT עשו הומאג' ל DAY DATE של רולקס, יש בודדים למכירה בארץ ביד2 , כבר לא מייצרים.

שעון יפייפה.

לדוגמא - https://www.ebay.ph/itm/305077778850?hash=item47080d79a2:g:l-kAAOSwDl5k3sRG

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 15:53, דניאל1983 כתב:

רוצה לעדכן שהיום מכרתי את השעון לבחור  שמתעסק עם שעוני יוקרה יד2.

הוא עובד בעיקר עם חנויות בכול הארץ, ורוכש מהם את השעונים שאנשים עשו אליהם טרייד אין.

אבל הוא עובד גם עם אנשים פרטיים.

קיבלתי מחיר די טוב.

העסק שלו נמצא במתחם הבורסה ברמת גן.

מה שטוב שהבן אדם אמין, דייקן ומקצועי.

מילה זה מילה.

בלי שטיקים ובלי טריקים.

ממליץ!!!

בנוסף יש לו במקום גם מעבדה לתיקונים.

לפני שהוא רכש ממני את השעון הוא בדק במכשיר מיוחד שמודד את הדיוק של המנגנון, המכשיר מראה את התדר ועוד כול מיני פרמטרים שמהם אפשר להסיק מסקנות לגבי המכניקה של השעון.

פרטים 

איך קוראים לבן אדם/חנות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, _DownLoaD_ כתב:

ORIENT עשו הומאג' ל DAY DATE של רולקס, יש בודדים למכירה בארץ ביד2 , כבר לא מייצרים.

שעון יפייפה.

לדוגמא - https://www.ebay.ph/itm/305077778850?hash=item47080d79a2:g:l-kAAOSwDl5k3sRG

ראיתי בצבע זהב/ציפוי זהב, בהחלט יפייפה

תודה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 17:22, דניאל1983 כתב:

אני לא בטוח האם הוא רוצה שיפרסמו את הפרטים של העסק, כי בכניסה לא היה שום שלט פרסום או אפילו שם של העסק...

רק שתי דלתות פלדה כבדות חחח

גם לגבי המחיר מעדיף לא לפרסם, הבנתי ממנו שבגלל שפירסמתי את השעון בפייסבוק מאוד הזיק לו.

בגלל זה כתבתי פרטים בפרטי

נשמע יותר כמו מאכר מאשר מעבדה.

אגב, גם בגלל האויר שנשמת זה הזיק למכירה. כי כל אלפי הקונים ראו בפייסבוק את המודעה והחליטו לא לקנות את השעון... סיפורי סוחרי רכב שמסבירים לך בהגיון למה למכור להם בזול.

ושלא תבין לא נכון, גם אני מכרתי שעון שהיה חדש עם התגיות (אמזון שלחו לי דגם אחר... אבל זה סיפור לפעם אחרת) ו&יינו לי את הצורה במחיר וזה גם לא היה בארץ. אין מה לעשות, מכירת שעון יקר בדר"כ תהיה בהפסד ניכר 

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.9.2023 בשעה 21:13, סולל הדרך כתב:

ושלא תבין לא נכון, גם אני מכרתי שעון שהיה חדש עם התגיות (אמזון שלחו לי דגם אחר... אבל זה סיפור לפעם אחרת) ו&יינו לי את הצורה במחיר וזה גם לא היה בארץ. אין מה לעשות, מכירת שעון יקר בדר"כ תהיה בהפסד ניכר 

אי שם בשנת 2013 חשקה נפשה של אישתי בקרטיה Tank Francaise... קורה
באותה תקופה התגוררתי באי טרופי באסיה והמחיר של השעון באותו האי לא היה אטרקטיבי
זיהיתי שעון בגודל ובסוג (קטן ובלי זהב) באמזון, אך השעון המדובר לא נשלח מחוץ לגבולות ארה"ב
רכשתי את השעון ושלחתי אותו לחברת שליחויות ששלחה אותו בבטחה לאי הטרופי.
באי שולמו גם מיסים מקומיים טבין ותקילין ומה רבה היתה ההפתעה שהשעון שנשלח, הוא לא השעון שהוזמן. (יותר בכיוון של פאניקה)
השעון שהגיע היה מגודל בינוני עם שילוב זהב, שעלותו כמעט כפולה.
יצרתי מייד קשר עם אמזון והיות והמוצר לא נשלח מחוץ לגבולות ארה"ב, הם מבחינתם לא יכלו/רצו לעזור לי. ניתן היה להחזיר את השעון והם הבטיחו שברגע שיקבלו אותו יזכו את חשבוני, אך עלויות המשלוח הם עלי, הפסד המיסים... עלי וגם אם יקרה משהו לשעון או שהם יחליטו שהשעון לא חדש... לא יזכו אותי.
הסברתי להם שהם שלחו שעון שעלותו כפולה... ויש להם כל אינטרס לקבל אותו ולא עניין אותם כלום!
אגב, השעון החדש הגיע גם עם קופסא מעט חבוטה וסוגר שבור, עם דיסק שברור שהוא משומש ומלא שריטות וללא תעודת אחריות.
בצר לי החלטתי למכור את השעון למאכר מקומי. השעון היה חדש לגמרי עם תגיות
מה שקיבלתי עליו היה שליש ממחיר שעון חדש בחנות. דקה אח"כ הוא פורסם באתר המאכר ב70 אחוז ממחיר שעון חדש בחנות ונמכר תוך כמה ימים.

למזלי השעון היה במקור יקר משמעותית ממה שהזמנו כך שכל ההפחתות במחיר כמעט ולא יצאנו ניזוקים.
כמה שבועות אח"כ הגענו לטוקיו והמחיר של השעון בדיוטי פרי שם היה מאוד אטרקטיבי.
רק מה... הטיסה שלנו יצאה מוקדם בבוקר לפני פתיחת החנות ב 06:00
יצרתי קשר עם החנות, הם שמרו לי שעון ופתחו את החנות 45 דקות לפני הזמן עבורי.
מסקנות... אין

בתמונות המצוי המוזהב והרצוי הקטן ללא הזהב.

IMG_4218.JPG

DSC_2233.jpg

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • אהבתי 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נשבר לי הקייס מפלסטיק של הקסיו הפשוט שהיה לי ואני מעוניין לקנות אחד אחר אבל לפני שאני הולך וקונה שוב קסיו פשוט אבל הפעם מקייס נירוסטה, אולי יש לכם המלצה לשעון שמיועד לעבודה. לא בדיוק מת על הg shock. הדרישות לא כל כך גדולות - דיגיטלי, קייס ממתכת, נוח לכיס (עד 300 שקל), לא סיני.

ניסיתי לבדוק ברדיט שעונים אבל פחות התחברתי למה שמציעים שם בקטגוריית המחירים הכי נמוכה שלהם (עד 250 דולר) - גם כי יקר יחסית (עברו 3 שנים וחלק מהמחירים עלו) וגם רוב השעונים שמוצעים מיועדים ליציאה ופחות לעבודה. את השעון הפרזידנט של אוריינט נשאיר לעתיד.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסיו כמעט ולא מייצאים כיום שעונים מתכתיים זולים,
דווקא החזרה ל-G-SHOCK-ים של פעם מביאה איתה המון דגמים שנראים קלאסיים ויש להם אחלה פיצ'רים,

אני אצרף לך פה כמה אופציות, אשתדל עד 250$, תראה אם משהו מתאים לך..

אופציה 1:
https://www.amazon.com/G-SHOCK-GM-5600B-1JF-Domestic-Genuine-Products/dp/B07WY65W7M/ref=sr_1_50?crid=35H57WTHZGF0V&keywords=GSHOCK+METAL&qid=1695559584&sprefix=gshock+meta%2Caps%2C288&sr=8-50

אופציה 2:
https://www.amazon.com/G-Shock-GBX100-1-Black-One-Size/dp/B089B74X74/ref=d_pb_allspark_dp_sims_pao_desktop_session_based_sccl_2_10/133-0947935-6394128?pd_rd_w=zqx2D&content-id=amzn1.sym.6b5008ac-c24a-4aea-a3ea-015a531184f5&pf_rd_p=6b5008ac-c24a-4aea-a3ea-015a531184f5&pf_rd_r=3Z8E3ZTRWRF273D67EAX&pd_rd_wg=jBzZe&pd_rd_r=0e9d90cb-56ac-44cf-a9e5-ec8a88ececa7&pd_rd_i=B089B74X74&th=1

אופציה 3 (יקר יותר ממה שרצית אבל שווה יותר..):
https://www.amazon.com/Casio-GMW-B5000-Wristwatch-Bluetooth-Equipped-Multi-Finished/dp/B09SKZXJXB/ref=sr_1_55?crid=1O8TUFN7L677C&keywords=CASIO+GSHOCK+METAL&qid=1695560228&sprefix=casio+gshock+metal%2Caps%2C198&sr=8-55

בגדול,
לא יודע כמה שווה לך להשקיע בשעון מתכתי,
קח לך שעון דיגיטלי קלאסי שלהם בכלום כסף ותחליף כשתחליף.
G-SHOCK מרובע ללא גינוני "אני חי בטבע ואימנתי יחידות מיוחדות" שלא ממתכת יכול לעלות מעט מאוד, יראה פשוט ויחזיק שנים,
למשל ...
כזה (שגם סולארי ובשימוש יום יומי לא תיגמר לו הסוללה לעולם בערך... מניסיון..)
https://www.amazon.com/G-Shock-G-5600UE-1JF-Resistant-G-5600-Shipped/dp/B098DBKXV6/ref=sr_1_5?crid=32X9QZ54JSUUG&keywords=CASIO+GSHOCK+SOLAR&qid=1695560421&sprefix=casio+gshock+sola%2Caps%2C202&sr=8-5

כזה (שמוסיף גם תצוגה שחורה "הפוכה" ויכולת כיוון אוטומטי מלוויין  / שעון אטומי - מה שאומר שהשעון שלך תמיד יהיה מכוון כמו השעון בפלאפון שלך):
https://www.amazon.com/Casio-G-SHOCK-GW-B5600HR-1JF-Domestic-Products/dp/B07N6DCG99/ref=sr_1_23?crid=32X9QZ54JSUUG&keywords=CASIO+GSHOCK+SOLAR&qid=1695560421&sprefix=casio+gshock+sola%2Caps%2C202&sr=8-23

או כזה (כמו הקודם - תצוגה רגילה):
https://www.amazon.com/G-Shock-GW-M5610U-1JF-Resistant-GW-M5610-Shipped/dp/B098D3TSYP/ref=sr_1_48?crid=32X9QZ54JSUUG&keywords=CASIO+GSHOCK+SOLAR&qid=1695560421&sprefix=casio+gshock+sola%2Caps%2C202&sr=8-48

בהצלחה.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה (:

כנראה אלך על הGshock ב100 דולר

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעלי שעוני אומגה...

- מכירים אמירה של היבואן ("אימפרס") שלא מטפלים במעבדה בישראל בשעונים שלא ניקנו בישראל?
לדברי מנהלת אחת החנויות (גרנד קניון חיפה) גם אם השעון מקורי עם תעודות, אבל נקנה בחו"ל - 
אימפרס לא יקבלו אותו לטיפול תקופתי או מגובה אחריות, היות ולא נקנה בחנויות שלהם / הספקים המורשים שלהם בישראל  🤷‍♂️

מעבר לזה שהאמירה הזו מקוממת בקטע אחר, אני מנסה להבין האם מישהו מכיר את זה באופן רשמי או שמדובר בטקטיקת מכירה..?

לצורך ההשוואה, 

שוחחתי עם אירו-אסיה הבוקר לגבי טיפול תקופתי של רולקס שנקנה בחו"ל (לא שלי...) התשובה היתה חד-משמעית:

"תגיע למעבדה בתל-אביב עם השעון והתעודות - נטפל בשמחה, רולקס זה רולקס - לא משנה היכן נקנה כל עוד הוא מקורי."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

פשוט לא יכול לערוך את ההודעה..

התכתבתי עם נציגת היבואן אימפרס,

מטפלים בשעונים שנקנו בחו״ל.

כנראה ניסו לעשות עלי טריק מכירתי.. 🤔😤 

הנה סיבה לא לקנות בסניף גרנד של אימפרס.

IMG_8907.thumb.png.f8d9346befee41b0530883907bffa017.png

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש את הדגם הספציפי הזה של טיסו:

T114.417.17.057.00

https://ctime.co.il/CATALOG.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=2556856&aff=Zap

האם יש טעם להזמין מחו"ל או ההבדל במחיר לא מצדיק?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...