Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

הכיוון הוא אם זה שמאל כלכלי אזי זה חיים טובים לעשירים / מקורבים / מקושרים

אם זה חיים טובים לעשירים / מקורבים / מקושרים לא בהכרח אומר הצבעה הפוכה כלומר שיש שם שמאל כלכלי.

טוב אני רואה שאין מה להיכנס איתך לזה.

אז בסדר.

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4635

• SlowRide

4452

• פינדר

3507

• m3x7r3m3

2926

לפני 50 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח שיש, פשוט לא נעים להגיד שיש לשמאל אג'נדה כזו, יש לה ראשי תיבות, NIMBY.

NYMBY קיים גם בימין וגם בשמאל. 

גם בישיבות של הליטאים לא יקבלו ספרדים או אתיופים והם חלק מגוש "הימין".

גם בבית ראש ההממשלה האתיופים לא עולים למעלה וזה אצל אשתו של ראש ממשלת "הימין". 

תיזכר קצת איך מצביעי הליכוד הכי שרופים, הכי ימנים קיבלו "באהבה" את "הרוסיות הזונות והרוסים השיכורים". 

גם אצל "לה פמיליה" לא מקבלים שחקן ערבי.

בקיצור NIMBY יש אצל כולם.  

פשוט התרגלת לטקטיקה שאת כל הבעיות הגאון ועדת המעריצים שלו ישר מדביקים למותג שנקרא "שמאל", שכבר אין מאחוריו כלום ושום דבר, אבל הוא משרת יופי את הממשלה כי אפשר להאשים את כל הבעיות בשמאל, במקום אשכרה לפתור אותן.

מסתננים - שמאל! 

תקשורת - שמאל!

בתי משפט - שמאל!

משטרה - שמאל!

מחירי דירות בשמים - שמאלנים חמוצים שמבזבזים את המשכורת על לגור בתל אביב ולשתות פרפוצ'ינו סויה בשדרה.

• מעניין 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

תימחור זול של הקרקע, לא חייב להיות שוחד, אלא פשוט הדרך של השר להיטיב עם מצביעיו על חשבון הציבור.

וגם העובדה שהוא מתפקד קודם כל כשר של חסידות גור, אח"כ של המגזר החרדי, ורק בסוף של כלל הציבור, ידועה. זו בדיוק הבעיה.

קודם כל יש בעיה שהכותרת מטעה ואפילו שקרית אפשר להבין שכל החרדים מקבלים דירות בהנחה אבל שקוראים מסתבר שלא.

מה גם שלרמת הגימור של הבניה יש השפעה רבה על מחיר הדירה שיכולה להצביע על מחיר נמוך של דירה

אבל כל מה שאתה ואני כתבנו לא מצביע במדויק על הבעיה העיקרית 

הבעיה שרמ"י מתמחרת את הקרקע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SurfHigh כתב:

NYMBY קיים גם בימין וגם בשמאל. 

כן, זו גם לא "אג'נדה". ואפשר לנחש שאין אף אחד בעולם שמגדיר את עצמו כנימבי. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, arik100 כתב:

אז מי אחראי? העובדה היא שזה קרה במשמרת שלו.

יש הוכחה שהוא לא תרם לכך?

המשמרת שלו נמשכת כבר למעלה מעשור. לא כל מה שקורה במזרח התיכון זה בזכות העובדה שנתניהו הוא ראש ממשלת ישראל.

העברת השגרירויות - טראמפ (מחווה סמלית חסרת משמעות מעשית כלשהי)

סיפוח רמה"ג - טראמפ. אם כבר מדברים על רמת הגולן, האם העובדה שבשנת 2020 עדיין מדובר באזור מוזנח ללא שירותי ציבור בסיסיים, תחבורה ציבורית או תעסוקה, זו גם נקודה לזכות ביבי?

הסכמי הנורמליזציה - טראמפ. את מדינות ערב לא מעניין התייר הישראלי או יכולות הניהול המופלאות של מר כלכלה. אחרי שאובמה וטראמפ בנו במו ידיהם את הציר השיעי מהפרת עד חופי לבנון, המדינות הסוניות הבינו שאין להן על מי לסמוך בבית הלבן, אז הן הולכות על האפשרות היחידה שנותרה להן שהיא הקמת קואליציה נגד איראן שכוללת בתוכה את ישראל, ובתמורה מקבלות גישה לנשק אמריקאי מתקדם. הנורמליזציה הזאת התרחשה בזכות התהליכים שהתרחשו במרחב שבין עירק ללבנון החל מנפילת סדאם חוסיין ועד העת הנוכחית, לנתניהו אין קשר אליהם. אם כבר, ייתכן שראש ממשלה אחר היה משכיל לייצר קואליציה שכזו כבר לפני כמה שנים.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקואליציה שאתה מדבר עליה קיימת בפועל כבר שנים. הסכמי השלום עם הנסיכויות הן רק צעד רשמי (ומבורך, אין ספק) שמאשרר שותפות אינטרסים ויחסים טובים מזה שנים רבות, בשם היריבות המשותפת עם איראן.

הקברניטים של המדינות הללו בשנים האחרונות רחוקים מלהיות פסיביים, ואני חושב שזה קצת לא הוגן כלפיהן לתלות את הסכמי השלום בתיווך אמריקני. הסכמי שלום בין ישראל לאמירויות יש בגלל האמירויות וישראל, קודם כל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בתיווך אמריקני, אלא בעקבות כך שארה"ב תחת טראמפ הוכיחה שהיא לא בעל ברית שהן יכולות לסמוך עליו מול איראן. האוטוסטרדה בין איראן לחיזבאללה לא נסללה מאחורי הגב של האמריקאים, אלא ב-plain sight.

כמו שציינת, הסכמי הנורמליזציה הם שותפות אינטרסים מול אויב משותף - אם איראן לא הייתה צוברת השפעה כל כך רחבה במזרח התיכון (שוב, בעיקר בזכות הואקום שטראמפ יצר), המדינות הסוניות לא היו צריכות את הסכמי הנורמליזציה הללו. זה שנתניהו היה במקום ובזמן הנכון כדי לקטוף את הפירות זה סבבה, אבל זה נאיבי לחשוב שזה קרה בזכותו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במצב הנוכחי גם עשירון 9 הוא חלק ממעמד הביניים.
קשה לי לקרוא לעשירון מסוים מעמד גבוה, אם מי שמתחיל את דרכו בעשירון 9 צריך בערך 10 שנים כדי להגיע להון העצמי לדירה.
כמובן שמי שהיה לפני 15 שנה בעשירון ה-9 הסתדר לו, אבל ככה מתעלמים מפערי הדורות בצבירת ההון וזה לדעתי לא משקף ואפילו מפספס את המטרה.
אבל איפה מתחיל ונגמר מעמד הביניים?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/news/article/S1l6Tc3TD

ימין.

הערבים נוהרים לקלפיות.

גנץ מוכן לשבת עם ערבים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, MiniMiz3r כתב:

זה שנתניהו היה במקום ובזמן הנכון כדי לקטוף את הפירות זה סבבה, אבל זה נאיבי לחשוב שזה קרה בזכותו.

תן לי לגלות לך משהו קטן לפני שנה כאשר ביבי יצא עם תוכנית המאה שלו ושל טראמפ. זה היה חלק מהתכנית (למרות שאין שום תוכנית\מפה שפירסמו ממה שאני יודע) בינינו יכולנו כבר לפני שנה לעשות את זה, פשוט זה לא התאים לביבי לצאת עם הנורמליזציה הזו.

בסוף עם ערבים, הכל נגמר במעשים פחות בדיבורים כמו שהמערב אוהב לעשות.

עכשיו זה הmoney time של ביבי לשדרג את הנורמליזציה, עם איך שזה נראה כרגע. אני לא בטוח שנצלח שנה אחת, צריך הרבה הרבה הרבה יותר מעשים, אני יותר שומע לקקנים שמדברים מאשר עושים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם מציק כי הרבה כותבים את זה:

לפני 33 דקות, David32 כתב:

הערבים נוהרים לקלפיות

המשפט הזה מעולם לא נאמר ע"י ביבי.

הוא אמר "המצביעים הערבים נעים בכמויות אדירות לקלפי".

האם זה נשמע רע באותה מידה, פחות , או יותר זה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, David32 כתב:

https://www.ynet.co.il/news/article/S1l6Tc3TD

ימין.

הערבים נוהרים לקלפיות.

גנץ מוכן לשבת עם ערבים.

אתה יודע מה, בצדק. ערביי ישראל הם לא פחות אזרחים ממני וממך.

ומדובר במגזר שבמשך דורות אף אחד לא שם עליו, כולל המפלגות שאמורות לייצג אותו.

אני בעד ששרים ערבים ישבו בממשלה. עדיף מאשר להמשיך להזניח את המגזר, ואז יתפסו אצלם פיקוד גורמים הרבה פחות סימפטיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואדים פיספסת את הנקודה בקילומטר.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, פוליטיקאי לא עומד במה שהוא אמר מלפני כמה שנים? וואו, מפתיע.

אותי יותר מעניין איך העובדה הזאת משרתת את האינטרסים שלי. אני עדיין חושב שביבי זה הרע במיעוטו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...