Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, יובל .מ. כתב:

מרצה באוניברסיטת תל אביב קוראת לווליד דקה, תהיה נשמתו צרורה בצרור מפתחות, שחטף ורצח חייל צה"ל "חבר יקר ואהוב ומקור השראה אינסופי". בינתיים האוניברסיטה שותקת.

אחת מראשי המחאה זרק לפיד כדי לפצוע קשה שוטרים בהפגנה, ראשי המחאה טוענים שהוא "שחקן נשמה, לב ענק" ומקווים שיחזור לצעוד איתם. אפס גינויים לאלימות, אפס קריאה לאחדות.

אולי עכשיו, בפעם האלף, תבינו למה קל להסיט את ה"ביביסטים". עד שהשמאל-מרכז לא יעשה חשבון נפש עמוק עם עצמו המדינה תמשיך להיות מפולגת, וזה לא רק באשמת ביבי וקרעי יימח שמם.

אין שום קשר בין הדברים. גם בפעם האלף שתנסה לספר אחרת. 

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4637

• פינדר

3652

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אין שום קשר בין הדברים. גם בפעם האלף שתנסה לספר אחרת. 

יש קשר אחושר***ה. אתה, ושאר אנשי המרכז פשוט מסרבים להוציא את הראש מהתחת כדי להבין אותו, או לנסות להבין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, יובל .מ. כתב:

עד שהשמאל-מרכז לא יעשה חשבון נפש עמוק עם עצמו

מה זה אומר?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

יש קשר אחושר***ה. אתה, ושאר אנשי המרכז פשוט מסרבים להוציא את הראש מהתחת כדי להבין אותו, או לנסות להבין.

נא. אין קשר. פולחן האישיות של ביבי לא התחיל כי יש מרצה לא נחמדה בתא שהתיידדה עם אקס מחבל. זה גם מדהים שזה בא ממך. כי זה פסע מלהיות woke.

לפני 4 דקות, David32 כתב:

מה זה אומר?

שביביסטים שונאים את ליברמן המתנחל ובנט הדוס, כי יש מרצה שמאלנית באונ תל אביב. הגיוני, לא?

• אהבתי 3
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, David32 כתב:

מה זה אומר?

אתה מצפה מימין "נורמלי" שיגנה ויתנער מאיזה פוליטיקאי קיצוני, מגיש תקשורת או מרצה שטוען שצריך להרוג כל ערבי, נכון?

אז אנשי ימין/"ביביסטים" מצפים מאנשי מרכז-שמאל לגנות מרצים ששונאים את המדינה ובוגדים בה. הגיע הזמן שדרישות לסלק בוגדות כמוהה יגיעו גם מיאיר לפיד, גדי אייזנקוט ומירב מיכאלי.

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

נא. אין קשר. פולחן האישיות של ביבי לא התחיל כי יש מרצה לא נחמדה בתא שהתיידדה עם אקס מחבל. זה גם מדהים שזה בא ממך. כי זה פסע מלהיות woke.

טוב

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש קשר עקיף כי מקרים קיצוניים כאלה זה זהב למכונת הרעל. צריך להבין שמה לעשות, אם יש משהו שהליכוד טוב בו זה שיווק, בדיוק כמו הפלסטינים עם השקרים שלהם באל ג'זירה. זה עבד להם יפה מאד עד לא מזמן.

רק איזה חשבון נפש צריך לעשות בגלל זה, לא ברור. לא חושב שצריך להפסיק לתמוך בתנועה שמנסה להציל את המדינה רק כי יש כמה סתומים שמזדהים איתה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יובל .מ.

איזה חשבון נפש המרכז שמאל צריך לעשות? אני באמת לא יודע ואשמח להסבר.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

מרצה באוניברסיטת תל אביב קוראת לווליד דקה, תהיה נשמתו צרורה בצרור מפתחות, שחטף ורצח חייל צה"ל "חבר יקר ואהוב ומקור השראה אינסופי". בינתיים האוניברסיטה שותקת.

אחת מראשי המחאה זרק לפיד כדי לפצוע קשה שוטרים בהפגנה, ראשי המחאה טוענים שהוא "שחקן נשמה, לב ענק" ומקווים שיחזור לצעוד איתם. אפס גינויים לאלימות, אפס קריאה לאחדות.

אולי עכשיו, בפעם האלף, תבינו למה קל להסיט את ה"ביביסטים". עד שהשמאל-מרכז לא יעשה חשבון נפש עמוק עם עצמו המדינה תמשיך להיות מפולגת, וזה לא רק באשמת ביבי וקרעי יימח שמם.

אני מוקיע ומגנה את שניהם.

איפה אנשי הימין שקופצים כמותאי שלל רב על השניים האלה עם רגב, גולן, ברדוגו, זרקא, הדורס ושאר בהמות הימין?

איפה היית עם התגובות לממשלה הקודמת?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

אתה מצפה מימין "נורמלי" שיגנה ויתנער מאיזה פוליטיקאי קיצוני, מגיש תקשורת או מרצה שטוען שצריך להרוג כל ערבי, נכון?

אז אנשי ימין/"ביביסטים" מצפים מאנשי מרכז-שמאל לגנות מרצים ששונאים את המדינה ובוגדים בה. הגיע הזמן שדרישות לסלק בוגדות כמוהה יגיעו גם מיאיר לפיד, גדי אייזנקוט ומירב מיכאלי.

טוב

אתה, סלח לי, פשוט ממציא.

אף אחד לא מצפה מביביבטים להתנער מאבי מעוז או משהו.

ביביבטים זה לא "ימין נורמלי". רוב הרלבים היום בכלל שייכים לימין. 20 המנדטים שגנץ מרוויח בסקרים באו גם מהליכוד. 

המרצה מהאונ' מייצגת קהל שבגדול לא ממש עובר את אחוז החסימה. לחבריך המופרעים מהימין המשיחי יש עשרות מנדטים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

המרצה מהאונ' מייצגת קהל שבגדול לא ממש עובר את אחוז החסימה. לחבריך המופרעים מהימין המשיחי יש עשרות מנדטים.

פה תמיד טמון אותו הכלב, בצד אחד יש אנשים מופרעים שמשחיתים כל דבר שהם מצליחים להשחית ומחזיקים במנדטים רבים ומוקדי כח בכנסת. בצד השני יש כמה הזויים בלי שום כח אלקטוריאלי (או בכלל), והביביסטים והמשיחיסטים התומכים בנבחרים שלהם מאשימים את זה שקיימת איזו צ׳אחלה סתומה איפשהו במרחב בתור הצדקה למעשים שלהם.

קצת כמו you see what you made me do של אנשים אלימים.

• אהבתי 6

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

ענת מטר, שספדה לרוצח ערבי, היתה שמאל קיצוני ביותר, עוד לפני ה7.10. אפילו מרץ היו ימנים מדי בשבילה אם אני זוכר נכון. הכח הפוליטי שלה בקרב הציבור היהודי תמיד מנה 2 פנסיונרים וחתול חיגר. אחרי ה7.10 נראה לי שהיא איבדה את קולו של החתול.

האדון הנכבד בן גביר, שהתחתן על קברו של רוצח ההמונים גולדשטיין, הוא היום אחד האנשים החזקים במדינה והכח שלו רק מתחזק לפי הסקרים.

הציפיה שגדי אייזנקוט ויאיר לפיד יגנו את מטר היא מהות ה"ינון מגל"יזם הפופוליסטי של ערוץ 14, כי היא יוצרת הנחה סמויה כאילו הם אי פעם היו במחנה שלה.

אם זה מה שמונע מה"ימין" לעזוב את ביבי, זה רק מעיד על הרדידות של המחנה ולא יותר.

אז למה זה כל כך אקוטי מבחינת הימין?

בגלל שהיא בעמדת מרצה באוניברסיטה?

בגלל שזה לא חוקי/חוקי להגיד את מה שהיא אמרה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, DareDevil כתב:

אז למה זה כל כך אקוטי מבחינת הימין?

בגלל שהיא בעמדת מרצה באוניברסיטה?

בגלל שזה לא חוקי/חוקי להגיד את מה שהיא אמרה?

בגלל שדמגוגיה, וואטאבאוטיזם ו״צביעות״ תמיד היו חלק נכבד בטיעונים שלהם, ובימים קשים אלו, כשכבר אין להם מילה טובה להגיד על האליל שלהם, זה כל מה שנשאר להם.

--

אני לא ממש מעריך את יכולותיו העיתונאיות של עקיבא ביגמן מערוץ 14. המחבר של הספר ״איך הפך נתניהו את ישראל לאימפריה״.

גם האתר ״מידה״ לא ידוע באמינות התחקירים שלו.

אבל הכתבה הזו מעניינת כי הוא מביא פה הרבה מספרים ונתונים. ואם זה נכון, זה מסביר חלק מהתהיה של הרבה אנשים, איך לעזאזל האוכלוסיה החרדית גדלה בקצב מסחרר וגם לכל משפחה יש דירה משלה, כשכולנו יודעים מה קורה עם מחירי הדיור. פשוט הפכנו למדינה שנשלטת על ידי מיעוט שחולב כל משאב אפשרי. במקרה הזה קרקעות במחירי ״מציאה״ לפרוייקטים לציבור החרדי.

https://mida.org.il/2024/04/09/כיצד-הפך-פרויקט-״מחיר-מטרה״-למוטה-לטוב/

• אהבתי 3
  • מבאס 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, DareDevil כתב:

אז למה זה כל כך אקוטי מבחינת הימין

זה לא "הימין", זו קבוצה מסויימת שחינכו אותה במשך שנים שכל מי שנגד הליכוד, מפלגה שאין לה שום מצע וחזון כבר 10 שנים ויותר, הוא "שמאל", ושמאל זה אנשים כמו העאמה הזאת שאוהבת רוצחים. וגם מי שלא כזה, בלב שלו חושב שזה בסדר להיות ככה ואסור הרי, לכן כולם בוגדים שיהרסו את המדינה וימכרו אותה לערבים.

ואז אתה עונה להם, אבל זה בדיוק מה שה"ימין" שלכם עשה. 

והם עונים לך, לא, זה כי "השמאל" שולט במדינה ובצבא ובבג"ץ יבוגד.

זה לא ימין ולא שמאל, זה תוצאה של בורות טימטום והסתה. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...