Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בסופרבול (הספורט האמריקאי המשעמם הזה) תופיע בפריים טיים פרסומת נגד אנטישמיות על יהודים שממומנת על ידי איזה יהודי עשיר, לטעמי כל הכבוד על היוזמה זה חשוב במיוחד באמריקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4758

• SlowRide

4572

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 דקות, דובצע כתב:

האם יש אנשים שהייתם אומרים שחשובה להם אחדות

יש. בטח. כולם. (בתנאי שמתאחדים לצד שלהם...)

לפני 11 דקות, דובצע כתב:

האם יש סיכוי לאחדות.

אני מאמין שכן.

אני רואה את הדור הזה שנלחם (ומתנדב) והלב מתמלא.

כל ה"נוער" הזה שאולי הדור שלי קצת זילזל בו,

קרא לו דור המסכים והטיקטוק, מפונקים ואגוצנטרים,

והנה - בשעת מבחן מסתבר שזה דור ערכי, אמיץ, נחוש, ופטריוטי ושיש על מי לסמוך.

כולי תקווה שעוד כמה שנים תקום מנהיגות מתוך הדור הזה, שתמחק את הפילוג, השיסוי והשנאה,

ותיקח את כולנו לעתיד טוב יותר.

אמן!

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 23 דקות, דובצע כתב:

האם יש סיכוי לאחדות. האם יש אנשים שהייתם אומרים שחשובה להם אחדות 

אחדות יש רק שהפוליטיקאים מהדור הישן הורסים אותה כדי הפרד ומשול זה כל מה שהם יודעים לעשות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב עימות בין בן גביר לרמטכ"ל, גלנט תקף: "בגלל המשטרה הוצאנו מעזה גדוד שלם" (msn.com)

"השר בן גביר השיב: "אבל הטענה שזה מדיני. זה לא קשור לצבא. מעריך את העבודה שלך בימים הללו ואת המסירות וההקרבה, אבל המדיניות נקבעת בקבינט ובממשלה ולא על ידי הרמטכ"ל. אני חושב שצריך לבחון מחדש את הכנסת הסחורות". ראש הממשלחה אמר כי "אנחנו אישרנו בקבינט"."

אבל הקבינט קבע את זה יא טיפש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דובצע כתב:

האם יש סיכוי לאחדות. האם יש אנשים שהייתם אומרים שחשובה להם אחדות 

ברור שיש, אבל בשביל זה צריך להעיף את ביבי.
בנאדם שבמשך 30 שנה עשה הכל כדי לתחזק ולהבליט קרעים בחברה כדי לשלוט לא יכול להוביל תהליך של פיוס ואחדות.
כל חברה שתיקח, גם הכי הומוגנית שיש ותשים בראשה אדם שפועל כמו נתניהו יגרום לשסעים וקרעים בחברה.

צריך להטיס אותו על טיל ואז יהיה סיכוי.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

אני מאמין שחלק גדול מהפילוג כיום קשור לפולחן האישיות סביב נתניהו.
וברגע שהוא לא יהיה בשלטון (זה יקרה מתישהו...) זה יפסיק כמעט לגמרי, גם מצד הח"כים וגם מצד הציבור.
לא יהיה שליט שמפחד על הכיסא שלו, ונתון ללחצים מתוך ביתו, ושנאלץ למנות חבורת סמרטוטים כדי גם להיראות טוב יותר מהם וגם כי הוא חייב אותם כדי להישאר בשלטון, וברגע שהשליט לא יבחר בשקר ובפילוג ובשיסוי כדרך חיים, גם היתר לא יעשו זאת, ויורידו פרופיל (מי מהם שיהיה עדיין רלבנטי)
זאת דעתי הקצת אופטימית בעניין הזה.

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוא מוביל את הקו הזה הרבה שנים אבל גם הליצנים שתחתיו למדו את השיטה ובגלל זה לא בטוח שהפילוג יעלם אם הוא יעלם. אבל כן, עדיף לנו בלעדיו בכל המובנים.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת פוליטית, כמו כל מערכת, בנויה מתמריצים

המערכת הורגלה לפופוליזם, הציבור הורגל לפופוליזם, השיטה עצמה השתנתה. הציבור מצביע ומסמן לפוליטיקאים - אין חשיבות לאמת, אין חשיבות לאחריות, אין חשיבות לממלכתיות. אנחנו נצביע למי שמוכר לנו את מה שהכי בא לנו לשמוע, אנחנו לא יודעים לחשוב שני צעדים קדימה. נאכל ונשתה כי מחר נמות. 

מי שחושב שהיום שאחרי ביבי יביא שחר חדש עם פרחים ברקע, מאכיל את עצמו את הלוקשים שהוא צריך לאכול, מסיבותיו. מה הטענה, שביבי ילך פתאום פוף כל הציבור שמאמין בשקרים ושנאה ישנה את עורו? שליצני החצר שכיום מכהנים כפוליטיקאים בכירים יהפכו בן לילה לאנשי דוגמא ומופת? מנת המשכל של מירי רגב ודוד אמסלם תנתר ברגע שביבי יפסיק להחזיק אותם למטה? החרדים פשוט יגידו וואו רגע אנחנו צריכים להפסיק לטמטם את הציבור שלנו ולצבור כח דרך ילודה כי ביבי לא פה? 

תתבגרו. 

אומרים שאבן שזרק טיפש לאגם תדרוש מאמץ של מאה חכמים להוציא. אז מה אתם חושבים שמערכת שבמשך עשורים נהרסה והושחתה מהיסוד עם מאות אלפי אנשים שמדקלמים סיסמאות רעל עם גרעון בעליה וכלכלה בירידה צריכה בשביל החלמה? מנהיג חדש וזהו? 

ההחלמה של ישראל מהארכי-נוול ביבי, אם תהיה כזו, תיקח שנים. שני מחזורי בחירות במינימום, בהינתן עם חנוק עם סבלנות קצרה, דמוגרפיה משיחית דתית, סכסוך ללא אופק וכלכלה מקרטעת. 

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה 🇮🇱 עד הנכדים זה יעבור או משהו

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת דוגמא לזה בשנה של ממשלת בנט לפיד- הייתה הרגשה קצרה של שפיות ושל "אנשים באו לעבוד ולא לחמם את הכיסא המסריח שלהם".

וזה עוד היה כשנתניהו היה בראשות הליכוד.

כשיגיע היום, ויגיע יום כזה, ששמש העמים תחזור למאורה שלה בקיסריה, לכל הליצנים שהוא אסף וגירד ב15 שנה האחרונות לא יהיה קול ולא תהיה במה.

אתה כבר שכחת מה היה פה עד 2009. אז נכון, לא היה דבש וציפורים, אבל קרקס כזה בטח לא היה, ואני מאמין שלא ייקח יותר מידי זמן כדי שהוא ייעלם, גם אם לא לגמרי, אז כמעט לגמרי.

ראית בימים שאחרי ה7.10 שהסגול המואשם וכל הכנופייה שלו היו בשוק ולא שמעת מהם איזה שבועיים- כך גם יהיה כשהוא יילך הביתה. 

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לראות "דו"ח רולניק" בערוץ 11. הערב שודר פרק 4. בשלושת הפרקים הראשונים הדגש היה על תפקידן של רשתות חברתיות במלחמה, ובפרק הרביעי דובר על המחדל של 7.10. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, שביט כתב:

קיבלת דוגמא לזה בשנה של ממשלת בנט לפיד- הייתה הרגשה קצרה של שפיות ושל "אנשים באו לעבוד ולא לחמם את הכיסא המסריח שלהם".

וזה עוד היה כשנתניהו היה בראשות הליכוד.

כשיגיע היום, ויגיע יום כזה, ששמש העמים תחזור למאורה שלה בקיסריה, לכל הליצנים שהוא אסף וגירד ב15 שנה האחרונות לא יהיה קול ולא תהיה במה.

אתה כבר שכחת מה היה פה עד 2009. אז נכון, לא היה דבש וציפורים, אבל קרקס כזה בטח לא היה, ואני מאמין שלא ייקח יותר מידי זמן כדי שהוא ייעלם, גם אם לא לגמרי, אז כמעט לגמרי.

ראית בימים שאחרי ה7.10 שהסגול המואשם וכל הכנופייה שלו היו בשוק ולא שמעת מהם איזה שבועיים- כך גם יהיה כשהוא יילך הביתה. 

שנתיים של עבודה טובה אפשר להרוס במסיבת עיתונאים אחת שמציגים בה "רפורמה במערכת המשפט".
קשה לבנות משהו טוב. קל מאוד להרוס אותו.
אם ניפטר מנתניהו צריך הנהגה אחרת שלא עסוקה בלשסע את החברה כדי לשלוט, אבל זה לא מספיק, צריך שהיא גם תחזיק 10-15 שנה כדי שהיא תצליח להוביל שינויים ארוכי טווח נדרשים.

המדינה ידעה כבר משברים גדולים וידעה לצאת מהם. המדינה גם ידעה מנהיגים משסעים למשל בגין, אבל אף אחד מהם לא היה קרוב לרמות הטירוף של ביב השופכין ומכונת הרעל שלו.
נקווה שהוא יקבר יחד איתה ונשכיל לתת את המושכות ל10-15 שנה לאנשים אחרים.

אם לא, אור צודק לצערי.
חבל שאי אפשר להתמנף על בית באמריקה, נראה לי שצריך לקנות יחד עם גנרטור.

• אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, avngas כתב:

אני ממליץ לראות "דו"ח רולניק" בערוץ 11. הערב שודר פרק 4. בשלושת הפרקים הראשונים הדגש היה על תפקידן של רשתות חברתיות במלחמה, ובפרק הרביעי דובר על המחדל של 7.10. 

אופטופיק לגמרי,אבל אם כבר הזכרת את דוח רולניק אז התחקיר שהוא הוציא לפני כמה שנים על כל הקומבינות בבנקים ואיך מייצרים פה טייקונים, פשוט חובה לכל אזרח במדינה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, oryo כתב:

פוף

אני מדבר בשם עצמי, אבל אני מניח שזה נכון עבור הרבה אחרים, כשמתכוונים לכך שאותו יחיד סגולה (ראית מה עשיתי פה? :) ) יילך, לא מתכוונים רק אליו, אלא גם להרבה מחדלי האישים שאופפים אותו, לרטוריקה, לחוסר הממלכתיות והחזון. אני גם לא חושב שיש מישהו (בדיון) שחושב שזה יקרה ב"פוף", ואין ביננו מחלוקת, מי שכן חושב כך הוא קצת תמים.

אבל יש לנו דוגמא, יחסית טרייה, איך זה יכול לקרות יותר מהר ממה שחושבים כשמסתכלים על ממשלת בנט-לפיד. כן - זה היה מקרטע, כן - זה בקושי שרד, אבל כשזה עבד זה עבד די טוב, ולרגע היה נדמה שחלק מהפוליטיקאים ומנכ"לי המשרדים באו לעבוד.

עוד לא נפתחה החזית הצפונית והשלכות המלחמה כבר ניבטות מכל עבר, והמחירים עוד ילכו ויאמירו. לעם היושב בציון צפויה התפכחות, כי אין לו באמת ברירה אחרת. אני חוזר שוב להשלכות מלחמת יום הכיפורים, פשוט כי יש כל כך הרבה קווים מקבילים, ואני מעריך שאנחנו נראה תהליכים דומים גם עכשיו - בתרבות, בכלכלה ובפרט בפוליטיקה. לבגין ("המהפך") לקח סד"ג של שנתיים (או שלוש, תלוי מאיפה סופרים) להיבחר, אז אפשר להניח שנראה קבועי זמן דומים (או קצרים יותר) בעת הנוכחית.

לפני כשעה, oryo כתב:

אין חשיבות לאמת, אין חשיבות לאחריות, אין חשיבות לממלכתיות

צרת רבים, חצי נחמה? על פניו נראה שזו בעיה עולמית, אמנם בישראל היא כנראה חריפה במיוחד, אבל סה"כ הפופוליזם בעלייה חדה בלי הרבה פתרונות לעניין. 

מצד שני פופוליזם זה די מבאס, אז במקרה הזה אפשר גם להגיד צרת רבים - נחמת שוטים :|

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שביט כתב:

נאלץ להמתין ולגלות. אני לא כזה אופטימי בתחום זה באופן אישי, תראה לדוגמה את ארה"ב, שם במקום לבחור את ניקי היילי הם מעדיפים את טראמפ שהוא פח אשפה אנושי. 

לפני 43 דקות, Gosser1860 כתב:

לבגין ("המהפך") לקח סד"ג של שנתיים (או שלוש, תלוי מאיפה סופרים) להיבחר, אז אפשר להניח שנראה קבועי זמן דומים (או קצרים יותר) בעת הנוכחית.

בגין היה דמגוג גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

מערכת פוליטית, כמו כל מערכת, בנויה מתמריצים

המערכת הורגלה לפופוליזם, הציבור הורגל לפופוליזם, השיטה עצמה השתנתה. הציבור מצביע ומסמן לפוליטיקאים - אין חשיבות לאמת, אין חשיבות לאחריות, אין חשיבות לממלכתיות. אנחנו נצביע למי שמוכר לנו את מה שהכי בא לנו לשמוע, אנחנו לא יודעים לחשוב שני צעדים קדימה. נאכל ונשתה כי מחר נמות. 

מי שחושב שהיום שאחרי ביבי יביא שחר חדש עם פרחים ברקע, מאכיל את עצמו את הלוקשים שהוא צריך לאכול, מסיבותיו. מה הטענה, שביבי ילך פתאום פוף כל הציבור שמאמין בשקרים ושנאה ישנה את עורו? שליצני החצר שכיום מכהנים כפוליטיקאים בכירים יהפכו בן לילה לאנשי דוגמא ומופת? מנת המשכל של מירי רגב ודוד אמסלם תנתר ברגע שביבי יפסיק להחזיק אותם למטה? החרדים פשוט יגידו וואו רגע אנחנו צריכים להפסיק לטמטם את הציבור שלנו ולצבור כח דרך ילודה כי ביבי לא פה? 

תתבגרו. 

אומרים שאבן שזרק טיפש לאגם תדרוש מאמץ של מאה חכמים להוציא. אז מה אתם חושבים שמערכת שבמשך עשורים נהרסה והושחתה מהיסוד עם מאות אלפי אנשים שמדקלמים סיסמאות רעל עם גרעון בעליה וכלכלה בירידה צריכה בשביל החלמה? מנהיג חדש וזהו? 

ההחלמה של ישראל מהארכי-נוול ביבי, אם תהיה כזו, תיקח שנים. שני מחזורי בחירות במינימום, בהינתן עם חנוק עם סבלנות קצרה, דמוגרפיה משיחית דתית, סכסוך ללא אופק וכלכלה מקרטעת. 

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה 🇮🇱 עד הנכדים זה יעבור או משהו

אני פונה לועדת האן לייקים שיורידו לו את האן לייק. שאלתי שאלה וקיבלתי אחלה תשובה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...