Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Ooga כתב:

מה שהגיע מארהב בתחילת המלחמה גם יוצר בארץ, נמכר אליהם והוחזר אלינו בשביל תגבור.

דיברנו על הספקת אמצעי לחימה לישראל על ידי ארה"ב ולא על יכולת לייצר אותם . אז גם במקרה הזה טילי טמיר הגיעו מארה"ב. זה קודם כל. אבל גם בכתבת סימוכין שהבאת כתוב: "חלק מייצור המיירטים מתבצע בארה"ב בידי שותפתה של רפאל, ריית'און, אולם ההרכבה הסופית מבוצעת בארץ." אז אי אפשר להגיד ש"100% מהמיירטים של כיפת ברזל מיוצרים בארץ". 

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 8 דקות, farkash7 כתב:

תשובתו של המנהיג הגרוע בתולדות ישראל: "זה לא בגלל הכלכלה זה בגלל המלחמה".
בניגוד לכת הביביסטים את הלוקשים שלו חברות הדירוג כבר לא אוכלות. הן רואות טוב מאוד מה הוא והממשלה הנוראית שלו עשו, ומתכננים לעשות.

תארו לכם מנכ"ל של חברה גדולה, קורה משבר ענק שגורם לפיטורים וקיצוצים נרחבים והמנכ"ל באותו זמן נותן בונוסים למקורבים ללא גבול וללא תכנית הבראה, כך שהתחזית היחידה היא התמוטטות החברה - והדירקטוריון מריע לו ומאשר הכל במקום לבעוט אותו החוצה.

מישהו היה משקיע בחברה כזו?

• אהבתי 4

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, asix כתב:

וזאת בדיוק הסיבה שהסיסמא החדשה עד לניצחון המוחלט עובדת רק על חלק מהעם שעדיין חי באשליה שביבי הוא ימין ויעשה סיפוח.

ניצחון מוחלט לא יהיה פה ואני בספק אם יהיה פה בכלל משהו שמוגדר כנצחון.

אפשר לראות את ערוץ מציאות אלטרנטיבית  ( אפיק 14 בשלט) ולתת לאותה מציאות את הגב שהחטופים מפריעים לנצחון המוחלט לעומת המציאות האמיתית שבה כל עוד יש חטופים לא יהיה ניצחון מוחלט.

אבל כבר התרגלתי שאנשים תומכים במשהו שהאכילו אותם כדי לסדר את האינטרס למישהו שבכלל לא אכפת לו מהם. 

אני עוד זוכר שנאמרו דברים מאוד דומים על מבצע חומת מגן. לי אין שום ספק שלא רק אפשרי להגיע לניצחון (לא יודע מה זה "מוחלט", אבל ניצחון), אלא גם נגיע אליו. המומנטום גם ככה, אם לא שמת לב, לטובת צה"ל.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השאלה איך מגדירים ניצחון.

נתנו להם מכות שבסיוטים הכי קשים שלהם לא חלמו שיחטפו. עזה זה אחד המקומות הכי מחורבנים לחיות בהם על כדור הארץ כרגע. לפני זה קראו לזה בית כלא, היום הם חולמים לחזור ל"כלא" שחיו בו קודם.

אבל ניצחון זה לא רק לנצח בקרב אלא לתכנן את העתיד כמנצחים. אם לא נעשה עם הניצחון הזה כלום זה רק עניין של זמן עד שנצטרך להילחם שוב. 

טרוריסטים בעזה תמיד יהיו, אבל בעצימות נמוכה מאד שלא מסכנת את המדינה. לנו אין שום תכנית איך לשמור על ההישג הזה, שלא לדבר על פתרונות מדיניים שהקהילה הבינלאומית דורשת. למה? כי את הכל מנהל אדם חסר חזון ואידאולוגיה, שמבחינתו עוד 10 שנים הוא לא יהיה פה וזה יפול על מישהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לומר מהו ניצחון אם אתה לא מחזיר את מי שנחטף ממיטתו בבוקר חי ואתה לא מחזיר אותו חי?

לכל אלה שאומרים שלא משלמים כל מחיר בעד חטוף ממליץ לעשות החלפת שבויים. שהם ישבו שם ( או מישהו מיקיריהם) ושיחכו לממשלה שתעשה את הצעדים שלה. 

מהו ניצחון בעיניך? שמה יקרה? אתה באמת חושב שאם ממשלה כזאת ניתן לנצח? ומה עם הפילוג בעם? ניצחנו?

"ביחד ננצח"🤣. מי זה הביחד? החרדים שלא מתגייסים או אלה שלא קיצצו בתקציביהם אחרי שלאחרים קיצצו?

אני יודע - הביחד זה אלה שיש להם עכשיו עוד 4 חודשים "ללמוד" בפטור כאשר מי שגויס עושה עוד 4 חודשים שירות סדיר.

כשיושב שר בממשלה ואומר שמה הממשלה קשורה למלחמה או מה רע פה, אתה מבין שניצחון לא יהיה פה.

אז אולי אתה רואה ניצחון בכך שהחרבנו את עזה.

מבחינתי זאת לא מטרת המבצע. המטרה הייתה להרוג את מנהיגי חמאס ולהחזיר את החטופים. בשני המקרים אתה לא קרוב לזה אפילו.

ואני בכלל לא מדבר על אונר"א שעד שהצלחנו לשכנע את העולם שהם מחבלים ואנו רוצים להוציא אותם משם ( והעולם איתנו בנושא הזה) עכשיו התהפכנו כמו סטייק ורוצים שהם יטפלו באזרחים.

דבר נוסף - עצם זה שאנו בעצמנו לא יודעים מה יהיה ביום של אחרי ( כי לשמש העמים אין אינטרס כזה) אנחנו מגבירים עוד יותר את הלחץ מהעולם לתת להם מדינה. ואתה יודע מה קורה כשדברים נעשים בלחץ ( ואפשר להוסיף אינטרסים פוליטיים)? מקבלים את התוצאה הגרועה ביותר.

אם אתה יודע לומר לי מהו ניצחון ואיפה אנו עומדים ביחס אליו אני אשמח לשמוע כי זאת לא התחושה.

התחושה היא שהחטופים "מפריעים" לנצחון ( ככה בכל אופן מפמפמים בערוץ מציאות מדומה) במקום לומר ששום דבר לא יוגדר ניצחון אם מי שחי חטוף בעזה לא חוזר חי לישראל.

• אהבתי 8
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, asix כתב:

ואני בכלל לא מדבר על אונר"א שעד שהצלחנו לשכנע את העולם שהם מחבלים ואנו רוצים להוציא אותם משם ( והעולם איתנו בנושא הזה) עכשיו התהפכנו כמו סטייק ורוצים שהם יטפלו באזרחים.

הטענה היא שזה הקו של ישראל שנים. ע"ע ד"ר עינת ווילף שטוענת שהיא הגיע לפגישה עם הגרמנים שיפסיקו לממן את אונרא, ונאמר לה שבפגישה לפניה צחי הנגבי ביקש שיעלו את המימון.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, asix כתב:

מבחינתי זאת לא מטרת המבצע. המטרה הייתה להרוג את מנהיגי חמאס ולהחזיר את החטופים. בשני המקרים אתה לא קרוב לזה אפילו.

המטרה הייתה להחריב את עזה בגדול.
הם החריבו לך קיבוצים וטבחו ביושביהם, אתה תחריב להם את כל הרצועה כך שלא תהיה ראויה למגורי אדם. ככה מחזירים את ההרתעה במזרח התיכון.
כל השאר סיפורי סבתא וסיסמאות פוליטיות.

החטופים הם אכן מטרה, רק שהיא נדחקה כי לביבי יותר חשוב לתחזק ממשלת זדון.
ביבי לא רוצה עסקה מופקרת כן? זה ששיחרר 1000+ מחבלים עבור חייל אחד כשזה שירת את האינטרס הפוליטי.

לפני 7 שעות, MostlyWicked כתב:

אני עוד זוכר שנאמרו דברים מאוד דומים על מבצע חומת מגן. לי אין שום ספק שלא רק אפשרי להגיע לניצחון (לא יודע מה זה "מוחלט", אבל ניצחון), אלא גם נגיע אליו. המומנטום גם ככה, אם לא שמת לב, לטובת צה"ל.

בחומת מגן ניצחנו? אכן. האמת שמה שעשינו בעזה מגמד את מה שעשינו בוחמת מגן, הן מבחינת ההרס, הן מבחינת הרג אוייב ולקיחת נכסים שלו.
רק תזכיר לי מי שלט אזרחית ביו"ש אחרי חומת מגן? מי שולט שם אזרחית עד עכשיו? הרשות, ולא היא לא עברה שום רפורמות.
ביבי ועדר הכסילים שלו צועקים "רק לא רשות", אם ככה אני מבין שחמאס עדיף על רשות.
היה צריך להיפטר מנתניהו ביום הראשון מסתבר, כשהוא עוד רבע בנאדם והצל של עצמו.

לא הולכים לבחירות באמצע מלחמה הוא אומר? אבל זה בסדר לקחת את מדינת ישראל לטרלול של מערכות בחירות באמצע משבר הקורונה כי לא בא למר ביבי למלא אחר הסכם הרוטציה שהוא חתם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן, עם כל הסימפתיה למשפחות, המנהיגים צריכים להבהיר שיש קו אדום. הבעיה היא שמאז עיסקת ג׳יבריל המחיר שישראל שילמה הולך ועולה (מבחינה זו עיסקת נובמבר היתה דווקא נסיגה של הצד השני), אבל כאן רוצים עיסקה במחיר בלתי אפשרי כשאין מושג מה התמורה המוצעת לישראל. ומצד שני ממשלת ישראל, שאני נמנע בכוונה מלקרוא לה הנהגה כי אין בה כל מנהיגות, למעשה חסרה סמכות מוסרית.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

ביבי לא רוצה עסקה מופקרת כן? זה ששיחרר 1000+ מחבלים עבור חייל אחד כשזה שירת את האינטרס הפוליטי.

ונתן שטח בירושלים עבור מסוממת ברוסיה ושיחרר מחבלים עבור סוחר סמים בצפון.

כשזה משרת אינטרסים אישיים הוא ישחרר אלפי מחבלים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתיכת אידיוט. גם מודיס "שמאלנים" מסתבר.
בכל פעם שהוא מזכיר את "בעזרת השם" דירוג האשראי שלנו חוטף עוד.
חבורה של מטומטמים. לא יאומן איך הרסו פה את המדינה בשנה וקצת.
מעודף תקציבי וצפי להעלאת דירוג אשראי הגענו למה שהגענו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 4
  • מבאס 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי המלחמה זה היה הכיוון. תחזית שלילית. אבל צריך להבין, יש כאן בובת גרב/סמרטוטים בשם סמוטריץ'. הקול מאחוריו זה קולו של נתניהו. 

אני חושב שהוא פשוט הבין שהדרך שלו להישאר בשלטון היא טרנספר מרצון.

כל מי שקצת שפוי בודק אפשרויות.

אם הכלכלה פה תושמד מי יצביע למועמדים אחרים? מי יישאר כאן בכלל, במדינה נחשלת עם כלכלה פח ומיסים בשמיים ששואפת להיות דיקטטורה משיחית?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הזמין את משה וגייס כמה אנשים שיחזיקו את הידיים שלו מורמות?

חבורה של מנותקים, פשוט לא ייאמן.

אבל עדיין יש להם לא מעט תומכים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...