Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Shmulik_Miata כתב:

זה מדהים שהיהירות עדיין קיימת. זה משהו ב-DNA שלהם. 

ככה התחנכתם? זה מה שמלמדים אתכם בחיידר?

בא לי להקיא כבר ממכם, רואה אתכם ברחוב וכבר מסיט מבט, אתם דוחים אותי. 

ומנגד, יש לי חבר חרדי שעובד, גם טייס ססנה, אחלה בן אדם. אוהב אותו.

וזאת הבעיה שלנו.

חרדים (רובם) אנשים טובים. אלה שאתה מסיט מהם מבט, יכולים להיות קצינים בצהל (כבר קרה שאנטישמית קיללה חרדי באוטובוס והוא היה קצין לוחם), יכולים להיות מתנדבים בזקא וסיכנו את החיים שלהם ב7.10, יכולים להיות מתכנתים וטייסים. 

הבעיה שההנהגה שלהם היא זבל, רובם (גם הטובים) שבויים בתפיסה מיושנת של "החילונים שונאים אותנו כי הרב אמר", ומי שמנסה לעשות טוב מותקף בקהילה שלהם. כמו אצל הערבים.

לפני 4 שעות, נקודה טובה כתב:

לא בריא לפתוח ככה את הבוקר יבגני

חבל, הלב לא יכול לספוג הכל לנצח. נסה להתנתק מזה, לפחות על הבוקר.

באהבה.

אתה אומר "באהבה", אבל לא אומר מילה נגד המנהיגים של המפלגות החרדיות, שרק ממשיכים את ההסתה, פילוג וסכסוך בתוך העם. אם אנשים שעובדים מקבלים הודעה שהם הולכים לטחון חודש וחצי מילואים בקבוע כל שנה בזמן שילד חרדי בן 18 ימשיך להיות פטור, המינימום זה לסתום תפה ולא לעקוץ. 

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

כמו אצל הערבים והדתיים הלאומיים שאינם משיחיים כמו הליצן שהמליכו עליהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

חרדים (רובם) אנשים טובים

מה זה עוזר לנו?
אנשים טובים שלא משלמים מיסים ולא הולכים לצבא.
תן לי קצת פחות אנשים טובים כאלה וקצת יותר אנשים רעים שמשלמים מיסים והולכים לצבא ואני אחיה עם זה בשלום.

קל להאשים את ההנהגה החרדית במצב של החרדים כמו שקל להאשים את הנהגת חמאס במצב של תושבי עזה.
לציבור החרדי יש אחריות למצב שלו. הוא אחראי לכך שהוא לא הולך לצבא ולא עובד, ולכן על ציבור כזה צריך להטיל סנקציות דרקוניות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, יובל .מ. כתב:

כבר קרה שאנטישמית קיללה חרדי באוטובוס והוא היה קצין לוחם

מצטרף לשאלה של דוד.

תראה איך הם עיצבו את הנרטיב המתבכיין פה, ואת החשיבה שלך.

מה הופך את אותו החרדי מהסיפור ליותר יהודי מאותה המופרעת שקיללה אותו?

לפני 41 דקות, יובל .מ. כתב:

חרדים (רובם) אנשים טובים.

בני אדם הם בני אדם. זה לא משנה אם הם חרדים, ערבים, אסקימוסים או כל דבר אחר. ההתנהגות שלהם נגזרת ומוכתבת על ידי אותה הביולוגיה ומגבלות ונורמות חברתיות שונות (וכמובן שאלו משתנות לפעמים מסיבות שונות ומשונות). אין משהו מובנה בחרדים שהופך אותם לאנשים טובים כמו שגם אין בהם משהו שהופך אותם לרעים. 

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אנטישמית (מבחינתי כן? אל תסכימו אם לא בא לכם) כי היא תקפה חרדי נטו בגלל שהוא חרדי. היא חיפשה לתקוף סממנים יהודיים. לצערה נפלה על לוחם אז זה התפוצץ.

זה כמו הסרטון של הילדים השיכורים שתקפו כומר בירושלים לפני איזה שבועיים - נטו שנאת נוצרים, לא היה שם אלימות מצדו ולא כלום. 

לפני כשעה, farkash7 כתב:

מה זה עוזר לנו?
אנשים טובים שלא משלמים מיסים ולא הולכים לצבא.
תן לי קצת פחות אנשים טובים כאלה וקצת יותר אנשים רעים שמשלמים מיסים והולכים לצבא ואני אחיה עם זה בשלום.

קל להאשים את ההנהגה החרדית במצב של החרדים כמו שקל להאשים את הנהגת חמאס במצב של תושבי עזה.
לציבור החרדי יש אחריות למצב שלו. הוא אחראי לכך שהוא לא הולך לצבא ולא עובד, ולכן על ציבור כזה צריך להטיל סנקציות דרקוניות.

אבל זה הקטע - יש שם כאלה שעובדים, יש כאלה שהולכים לצבא, אפילו יש כאלה שמטיסים ססנה.

הסנקציות צריכות להיות כלפי אנשים ספציפיים, לא כלפי מגזר. לא עובד - לא מקבל שקל מהמדינה. לך תחפש אקמול או נורופן בברוקלין אצל הדוד שתורם לך כסף.

אם אני אגיד שצריך להטיל סנקציות על המגזר הערבי כי יש שם אנשים שתומכים בחמאס אתם תגידו שאני פאשיסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל זה הקטע - יש שם כאלה שעובדים, יש כאלה שהולכים לצבא, אפילו יש כאלה שמטיסים ססנה.

גם בעזה יש אנשים טובים שאפילו לא רוצים לחויות בעזה, רוצים להגר.
מה אחוז החרדים שהולכים לצבא? מה אחוז החרדים שעובדים ומדרגת המס שלהם היא לא המינימום?
מספיק לבלבל לנו במוח שיש איזה כמה יחידי סגולה חרדים שאשכרה עובדים בהייטק, זה לא מעניין שכל המגזר הזה בנוי על להשתמט, לתחמן ולגנוב את המדינה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יובל .מ. כתב:

היא אנטישמית (מבחינתי כן? אל תסכימו אם לא בא לכם) כי היא תקפה חרדי נטו בגלל שהוא חרדי. היא חיפשה לתקוף סממנים יהודיים.

זה לא הופך אותה לאנטישמית, אם כבר היא אנטי-חרדית. 

אבל בסדר, אני מבין למה זה "מבחינתך". 

עריכה אחרונה על ידי David32
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

היא אנטישמית (מבחינתי כן? אל תסכימו אם לא בא לכם) כי היא תקפה חרדי נטו בגלל שהוא חרדי

אז החרדים אנטישמיים כי הם יורקים על חילוניות עם גופייה?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, David32 כתב:

זה לא הופך אותה לאנטישמית, אם כבר היא אנטי-חרדית. 

אבל בסדר, אני מבין למה זה "מבחינתך". 

אם הייתי אומר לה שהנכד שלה יבקר במסגרת טיול בית ספר במסגד או כנסייה, היא הייתה מתמוגגת.

אם בית כנסת או הכותל... תחשוב לבד על התגובה שלה.

Just now, Night Driver כתב:

אז החרדים אנטישמיים כי הם יורקים על חילוניות עם גופייה?

החרדים שיורקים על ילדות אנטי יהודים, אנטי ציונים ואנטי בני אדם מבחינתי. תקרא להם גם תתי אדם לא יפריע לי.

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

דוד כולם אנטישמים. גם מודיס אנטישמים שמאלנים.

לא היה שום דבר בהודעות שלי שהלך לכיוון שמודיס אנטישמים, ואני באופן עקבי נגד הכספים הקואליציונים שהכלבים האלה מחלקים. אז זה לא רלוונטי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

החרדים שיורקים על ילדות אנטי יהודים, אנטי ציונים ואנטי בני אדם מבחינתי. תקרא להם גם תתי אדם לא יפריע לי.

זו בדיוק הנקודה. היא תת אדם אבל לא אנטישמית.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

אם הייתי אומר לה שהנכד שלה יבקר במסגרת טיול בית ספר במסגד או כנסייה, היא הייתה מתמוגגת.

אם בית כנסת או הכותל... תחשוב לבד על התגובה שלה.

המצאת לעצמך את התגובות שלה למצבים תיאורתיים?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

זו בדיוק הנקודה. היא תת אדם אבל לא אנטישמית.

אבל זה לא אנטישמיות (יריקה על ילדות). אנטישמיות זה תקיפת סממנים יהודיים, לא תקיפת ילדות בגופיות.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...