Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

הקמפוסים מלאים בערבים בני 18.

לפני 5 דקות, Renaultrap כתב:

איך זה שהחילונים הליברלים הגדולים ביותר עסוקים בהשתמטות יהודית ומשמיטים את הלא יהודית?

אתה מוכן שיהיו ערבים בממשלה? ב8200?

או שאתה סתם משתמש בערבים בתור תירוץ שחוק?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4787

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

אתה מוכן שיהיו ערבים בממשלה? ב8200?

או שאתה סתם משתמש בערבים בתור תירוץ שחוק?

יוסף חדאד לוחם גולני כן.

קאזם חליליה, שהיה באח הגדול, ששירת בדובר צה"ל ותומך במדינה כן.

שיהיו ראשי ממשלה גם.

את איימן עודה ואחמד טיבי זרוק ממטוס.

וזה העניין - אין אף מפלגה ערבית שאומרת "אנחנו ישראלים", כל המפלגות אומרות "אנחנו פלשתינאים", אז שיישבו בחוץ בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

וזה העניין - אין אף מפלגה ערבית שאומרת "אנחנו ישראלים", כל המפלגות אומרות "אנחנו פלשתינאים", אז שיישבו בחוץ בינתיים

אז לפי ההגיון שלך הם צריכים גם להיות מחוץ לצבא. לא ככה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראשי המפלגות זה לא הציבור, כמו שרוב הדתיים הם לא כמו סמוטריץ ובנגביר.

מי שרוצה לשרת בצבא צריך לתת לו.

אם הוא מרגל של האויב, זה חלק מהסיכון והצבא צריך להתמודד עם זה. היו גם יהודים בישראל שריגלו עבור האויב.

מי שלא רוצה לשרת ,שלא יוכל להצביע. ככה הנציגים של הציבור הערבי יהיו פחות כמו אחמד טיבי ויותר כמו יוסף חדאד, וככה גם הרבנים החרדים פתאום ייפסקו ששירות צבאי זה מצווה וחובה. 

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, SlowRide כתב:

ראשי המפלגות זה לא הציבור, כמו שרוב הדתיים הם לא כמו סמוטריץ ובנגביר.

מי שרוצה לשרת בצבא צריך לתת לו.

אם הוא מרגל של האויב, זה חלק מהסיכון והצבא צריך להתמודד עם זה. היו גם יהודים בישראל שריגלו עבור האויב.

מי שלא רוצה לשרת ,שלא יוכל להצביע. ככה הנציגים של הציבור הערבי יהיו פחות כמו אחמד טיבי ויותר כמו יוסף חדאד, וככה גם הרבנים החרדים פתאום ייפסקו ששירות צבאי זה מצווה וחובה. 

עם הזכות לבחור בדמוקרטיה מגיעה גם אחריות. מי שמצביע לתומכי הטרור האלה לא יכול להסתתר מאחורי הטיעון המופרך הזה.

אין לי בעיה עם שירות ערבים בצה"ל. הוא קיים. יחד עם זה, לצה"ל יש מנגנון לקביעת סיווג בטחוני שימנע מהם לשרת (באופן גורף) ב-8200. זה בסדר, גם בקרב יהודים מי שאין לו קשרים/כסף יתקשה מאד להגיע לשם.

אני חושב שהרעיון לשלול זכות הצבעה ממי שלא משרת הוא מופרך. יש זכויות בסיסיות ביותר שלא שוללים מאזרח גם אם הוא לא בא לנו טוב בגרון. הצבעה לתומכי טרור כבר מטופלת בחוק יסוד הכנסת, שלא נאכף בגלל קומבינציה במינוים משתנים של שב"כ, פוליטיקה בין-גושית וועדת בחירות מרכזית בראשות שופט. האתגר הגדול כאן הוא שילוב של הערבים במפלגות ציוניות. אי אפשר לדרוש מהם להיות ציוניים, אבל מוטלת עלינו המשימה לשכנע אותם שהציונות משתלמת להם כאזרחי ישראל.

עריכה אחרונה על ידי Renaultrap
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, SlowRide כתב:

מי שלא רוצה לשרת ,שלא יוכל להצביע

הפתרון לדעתי הוא במתן אוטונומיות. הרי לא מפריע לחרדים רק השירות הצבאי אלא גם בגץ וכו. מי שרוצה ישרת ויוכל להצביע לממשלה, מי שלא יחיה באוטונומיה ויצביע בה, אם בכלל ירצו בה דמוקרטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, David32 כתב:

אחרי הסיפור עם המזלט של חיזבאללה שצילם את המתקנים באיזור חיפה ולא הופל אתה מאמין לסיפור האזעקות שווא?

אני לא צריך להאמין, אני מכיר את המערכת וראיתי בדיוק מה מקפיץ וכמה משאבים מופנים לזיהוי. עד שאתה לא רואה את זה מבפנים, אתה לא יכול להבין כמה משאבים וכח אדם מופנים לזה ועד כמה אנחנו ב high alert.

כמובן שיש פספוסים, אבל הפילו מאות כטבמים עד היום וזה לא משהו טריוויאלי כשמדובר בכלים כ"כ קטנים.

ומה שקרה עם אותו כטבם צילום זה הזוי בפני עצמו. יכול להיות שלא זיהו אותו כי הוא קטן, או שהייתה איזו תקלה באותו זמן. אבל שוב, זה אירוע בודד ממאות אירועים אחרים שבהם כן זיהו.

אותי יותר מטרידה העובדה שגם כשמזהים, בחלק מאוד גדול מהמקרים לא מצליחים ליירט, ואתמול באירוע בצפון נוספו 18 חיילים פצועים בגלל הבעיה הזו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלמזלט"ים המתאבדים יש מסלול מתוכנן מראש ולכן שיבוש GPS לא משפיע עליהם? 

מניח שכדי להפיל כלי כזה נדרשת בעיקר פעולה מהאוויר שכן הטיסה הנמוכה של הכלי לא מאפשרת למערכות הנ"מ הרגילות להתמודד עם האיום הזה. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Supertigre כתב:

אני מניח שלמזלט"ים המתאבדים יש מסלול מתוכנן מראש ולכן שיבוש GPS לא משפיע עליהם? 

מניח שכדי להפיל כלי כזה נדרשת בעיקר פעולה מהאוויר שכן הטיסה הנמוכה של הכלי לא מאפשרת למערכות הנ"מ הרגילות להתמודד עם האיום הזה. 

אתה לא יכול לתת מסלול מוגדר מראש בלי gps, כל משב אוויר יעיף אותך מהמסלול לגמרי.

לפי הסרטונים של חזבאללה רובם מנווטים על ידי מפעיל מרחוק, שמכיר את השטח מספיק טוב בשביל לדעת איפה הכלי נמצא על בסיס תמונה בלבד.

מניח שאפשר גם לשלוח כלי אוטונומי שיודע לנתח תמונות לבד, אבל אני בספק שיש להם כלים כאלה.

וצריך לזכור שיש דרכים להתמודד עם שיבושי gps ברמה כזו או אחרת. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי נמוך שלמלט"ים הקטנים והפשוטים שהם משתמשים בהם יש מערכות גיבוי מבוססות טופוגרפיה למשל כדי להתמודד עם שיבושים כאלה.
מערכות כאלה בטח נמצאות רק בכלים הרבה יותר גדולים ויקרים שמיועדים לכסות מרחק רב, ובמקרה הזה גם יהיו יותר קלים לגילוי ויירוט.

ההימור שלי כמו שלך -> מפעיל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

באפליקציות התשלום בתחבצ, שמבוססות על מיקום. עוד נקודה לרעת מי שתכנן את מנגנון התשלום הזה. לא תמיד ניתן לעקוף את זה וכבר שמעתי מצפוניים שקיבלו דוחות, כי מבחינת הפקח אפשר לשלם ברבקו.

טרלול שלם כל העסק הזה.

במוביט לפחות עדכנו את הנושא 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפעלה במוד fpv (קרי בראיה על ידי מפעיל) זה מטריד לא פחות, זה לא אמור להיות בלתי אפשרי לשבש ולחסום את תקשורת הרדיו, במיוחד מאחר והשידור הוא מרחוק - מלבנון, והמערכת המשבשת נמצאת פה קרוב. 

מבחינת מערכות ניווט, לפני שהולכים בכיוון של מערכות זיהוי תמונה/טופוגרפיה, יש היום כבר מערכות אינרציאליות יחסית זולות, והן חסינות שיבוש. לא בטוח שזה מה שיש שם, אבל זה קיים כבר על המדף ואני מקווה שלוקחים זאת בחשבון. 

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Ooga כתב:

אתה לא יכול לתת מסלול מוגדר מראש בלי gps, כל משב אוויר יעיף אותך מהמסלול לגמרי.

מה ניתן לעשות נגד הכלים האלו אם חוץ מניסיון של לוחמה אלקטרונית שאני לא יודע עד כמה הוא מצליח לישראל. מניח שהם טסים בתחילה מאוד נמוך ומגביהים קצת רק לפני איתור המטרה אם מדובר במפעיל וזה אומר זמן תגובה קצר מאוד וצורך בפריסה מאוד גדולה של מערך נ"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...