Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, Renaultrap כתב:

גם חוק השבות פוגע בזכויות הפרט. ליהודי יש זכות שאין לנוצרי או למוסלמי, למרות שכולם אזרחים

זה לא מדויק בכלל, כי חוק השבות נוגע לכאלו שאינם אזרחים.

קשה מאוד לשמור על איזון בין מדינת לאום לבין שוויון לכל וזה לא משחק של הכל או כלום. אתה נוקט בדיון הזה בדמגוגיה מוכרת, שמשתמשת ב"עוולה" מינורית כמו חוק השבות, כדי להצדיק מקרים של גזענות כמו ועדות קבלה.

לפני 2 דקות, Gosser1860 כתב:

כשהנפוטיזם כל כך טוב שזה עושה לי פלאשבקים על גרפים, עצים ואלגוריתמים חמדניים (pun intended)

מה שיפה זה שזה מגיע בדיוק מאותם אלו שטוענים שבית המשפט הוא חונטה של מקורבים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4892

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, Renaultrap כתב:

אגב, תגובת לשכתו של השר לגמרי נכונה, הרי יועצו של ערפאת היה סגן יו"ר הכנסת, ותלה תמונה של רבו בגאון.

בדיוק צץ לי זה מהיום, אבל זה לא יפריע לך להגיד שגופשטיין מוקצה.

IMG_9084.jpeg

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

זה לא מדויק בכלל, כי חוק השבות נוגע לכאלו שאינם אזרחים.

קשה מאוד לשמור על איזון בין מדינת לאום לבין שוויון לכל וזה לא משחק של הכל או כלום. אתה נוקט בדיון הזה בדמגוגיה מוכרת, שמשתמשת ב"עוולה" מינורית כמו חוק השבות, כדי להצדיק מקרים של גזענות כמו ועדות קבלה.

מה שיפה זה שזה מגיע בדיוק מאותם אלו שטוענים שבית המשפט הוא חונטה של מקורבים.

זה עוד פחות מדויק. 

אני מסכים לגמרי שיש סקאלה רחבה של נכון יותר בין מדינת לאום לשוויון מלא. בהקשר הזה אני סבור שחוק הלאום הוא ״עוול״ פחות מההמנון או הדגל, שלא לדבר על חוק השבות.

אין לי מושג למה אתה קורא לדברי דמגוגיה עם הסבר כמו שסיפקת, כי לרגע אחד לא הבעתי תמיכה בועדות קבלה. הן קיימות ומאחוריהן מניעים וטיעונים שונים. יתרה מכך, הבאתי כדוגמה את התנועה הקיבוצית כדוגמה לאם כל ועדות הקבלה וממנה נמנע כל הזעם הקדוש. קצת אירוני שרבים מחבריה יוצאים לשמש עם חמאה על הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הרמטכ"ל טוען שחסרים חיילים וחייבים לגייס גם חרדים, שר האוצר אומר לו שהוא מתערב בנושא פוליטי. אז מותר להם לדפוק על השולחן או לא? הם רק פקידים בלי אחריות או שהם אחראיים בלעדיים? איזו ממשלת פח אשפה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, פינדר כתב:

בדיוק צץ לי זה מהיום, אבל זה לא יפריע לך להגיד שגופשטיין מוקצה.

IMG_9084.jpeg

תופעה כמו גופשטיין היא אחת הסיבות שלא הטרחתי את עצמי לקלפי בבחירות.

אגב, הציוץ הזה רדוד כשהוא מזכיר את הממשל האמריקאי כמצפן מוסרי. עצוב לי שלשם התדרדר השיח הציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, SlowRide כתב:

אבל ככה הם עושים כסף, מה אתה רוצה מהם.

יש הרבה יותר כסף בלעצבן אנשים מאשר בדיווח החדשות.

תראה מה זה, עיתון הארץ גם עוקב אחרי אבו עלי:

Screenshot_2024-06-17-20-12-27-919_org.telegram.messenger.jpg

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עאלק עיתונאים.

חצי מהם מעתיקים ממנו את הידיעות וגם מוחקים את החתימה שלו מהתמונות והסרטונים, כולל השמן ההוא שיש לו כביכול "בלעדיות" על דיווחים מהצבא. במקום אנשים שאוהבים לחקור ולהגיע לאמת התעשייה הזאת הפכה לפרשני טלויזיה בשקל תשעים שהכישרון המרכזי שלהם זה לדבר באופן שוטף ולמלא מקום בין הפסקות לפרסומות.

הבלוף של העיתונות הישראלית נתפס כבר מזמן, הרבה לפני שהתחילה המלחמה הזו. כולם מנסים להרוויח קליקים וטראפיק, התוכן הפך שולי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 7
  • מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gosser1860 כתב:

(מקור, סרטון מערוץ הכנסת)

--

עכשיו יתקנו אותי אם אני טועה, אבל אני חושב שזו פעם ראשונה שנאמרים דברים מהסוג הזה מגורם כלשהו מהליכוד מאז תחילת המלחמה, בפרט שהוא ח״כ מהעשירייה השניה (מקום 19). המשפט שלו לגבי ההידבקות לכיסא בהחלט חריג בנוף. כמובן שדיבורים כמו חול וכו׳.

זו פליטת פה? האמנם הם מרגישים את התסכול שמגיע מהאלקטורט? יכול להיות שהמצב בצפון והדרום עם הסיטואציה הפוליטית (חוק הגיוס) גודשים את הסאה של הקואליציה הנוכחית?

או שהוא יקבל נזיפה מהביג בוס שלא לנענע את הסירה?

הוא יקבל נזיפה בוודאות, ולדעתי הוא חריג ולא מייצג אף אחד חוץ מעצמו בדיעות האלה, בטח שלא אנשי ליכוד אחרים או אפילו מצביעי ליכוד.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

עאלק עיתונאים.

חצי מהם מעתיקים ממנו את הידיעות וגם מוחקים את החתימה שלו מהתמונות והסרטונים, כולל השמן ההוא שיש לו כביכול "בלעדיות" על דיווחים מהצבא. במקום אנשים שאוהבים לחקור ולהגיע לאמת התעשייה הזאת הפכה לפרשני טלויזיה בשקל תשעים שהכישרון המרכזי שלהם זה לדבר באופן שוטף ולמלא מקום בין הפסקות לפרסומות.

הבלוף של העיתונות הישראלית נתפס כבר מזמן, הרבה לפני שהתחילה המלחמה הזו. כולם מנסים להרוויח קליקים וטראפיק, התוכן הפך שולי.

לא רק בישראל זה ככה. המקצוע הזה פשט רגל מוסרית (גם כלכלית זה בדרך) לפני עשור, אם לא שניים. רובם המוחלט של עיתונאי העולם מתחלקים לגנבי/מאגדי ידיעות, AI, ותועמלנים מטעם מדינות ו/או מיליארדרים כאלה או אחרים.

הטלגרם מאוד חשוף לפייק ניוז אבל לפחות לרוב מביאים ידיעות איכותיות עם פחות אג'נדה, צריך רק לדעת לברור את הפייק מהניוז עם קצת הגיון בריא או הצלבת מידע.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

כדי להצדיק מקרים של גזענות כמו ועדות קבלה

ואתה כרגיל רושם שטויות בלי להבין על מה אתה מדבר העיקר להראות פרוגרסיבי.

לפני שעתיים, Renaultrap כתב:

הבאתי כדוגמה את התנועה הקיבוצית כדוגמה לאם כל ועדות הקבלה וממנה נמנע כל הזעם הקדוש. קצת אירוני שרבים מחבריה יוצאים לשמש עם חמאה על הראש.

נכנסתי לקיבוץ בדלת האחורית, ועכשיו מבפנים אני מבין את הרציונל מאחורי וועדות הקבלה.
לא, לא מדובר במנגנון סינון למזרחים/ערבים/אתיופים. מדובר בקהילות שנבנו לאורך עשרות שנים, עם תחושת שייכות, זיקה למקום ורצון לשמור על צביון החיים הזה.
להכניס כל פלוני אלמוני שהממון בכיסו פנימה, בלי בקרה יהרוס את הקהילה די מהר.

האמת שיש פה לא מעט בני זוג לבנות קיבוץ שאין לי מושג איך עברו את וועדת הקבלה, אבל כנראה כשחצי אחד מגיע מבחוץ קשה להגיד לו "לא" ובנוסף הוא חייב להתשלב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

מדובר בקהילות שנבנו לאורך עשרות שנים, עם תחושת שייכות, זיקה למקום ורצון לשמור על צביון החיים הזה

כן, רק שהחוק הזה מקודם בשנים האחרונות על ידי אנשי ימין, לטובת ישובים חדשים, שלא נבנו במשך עשרות שנים, בעיקר כדי למנוע כניסת ערבים.

תבדוק לפני שאתה זורק מילים כמו שטויות ופרוגרסיבי.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לישוב חדש שמקימים יש צביון.
תקרא לי גזען אבל וואלה, לא בא לי שכל הכפר יעבור להיות שכן שלי, בדיוק כמו שלא בא לי שכנים שעושים קריוקי של עומר אדם כל ערב וזה ממש לא משנה לי אם הם מזרחים או רוסים כבדים ששומעים מזרחית.
מוכן לשים כסף שגם אתה לא, אז יש להיות יפה נפש/פרוגרסיבי ויש מציאות.
אין מה לעשות, זו התנגשות של תרבויות, טיילת בכפר ערבי לאחרונה? יש יוצאי דופן, אבל ברובם תראה המון זבל ברחוב, ולא זה לא בגלל שהמדינה מזניחה אותם, זו התנהלות. נסעת פעם מאחורי רכב שהתחיל לזרוק זבל מהחלון? מי נראה לך נהג בו? הם שכנים שלי במובן של כפר לידי, אני רואה את זה יום יום וזה רק דבר אחד קטן מני רבים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

אין מה לעשות, זו התנגשות של תרבויות, טיילת בכפר ערבי לאחרונה? יש יוצאי דופן, אבל ברובם תראה המון זבל ברחוב

התזמון קורע, אני מדביק As Is שתראה את השעה שזה עלה: 

Screenshot_20240617_223117_Facebook.thumb.jpg.8289db58069b80285b1822065ca723db.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכנסת לא מקבלים כל אחד.   פה זה לא צי'קגו.

רק "נבחרי ציבור"

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

התזמון קורע, אני מדביק As Is שתראה את השעה שזה עלה: 

Screenshot_20240617_223117_Facebook.thumb.jpg.8289db58069b80285b1822065ca723db.jpg

אירוע של זריקת עטיפה על הרצפה השאיר "חותם" כל כך חזק, שהוא הרגיש צורך לשתף את זה אחרי "מספיק זמן". זה רק אומר כמה התנהגות כזאת לא נפוצה או חריגה בקרב האוכלוסיה היהודית.

אגב, אם כבר מדברים על הבדלים - זוכרים איך עיריית תל אביב (ובית המשפט, כמדומני) נגד תפילות בהפרדה והדרת נשים במרחב הציבורי?   

כנ"ל גם הציבור הנאור, שהרגיש פתאום צורך עז להשתתף ולפוצץ את תפילת יום הכיפורים בתל אביב.

איפה היו כל אותם מתנגדי ההפרדה ותומכי זכויות הנשים שלשום, כשאלפים התפללו בהפרדה בגן צ'רלס קלור?   אה כן, הם לא היו יהודים, אז זה לא נורא פתאום.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...