Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, SlowRide כתב:

בעקבות הגילויים האחרונים מהיום,

אפשר עדכון למי שלא מחובר לחדשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

השבוע האו״ם  חתך בעשרות אחוזים את האומדנים שלו למספר הנשים והילדים שנהרגו בעזה (אין לי כרגע אפשרות לקשר, אבל זה מופיע בכל אתר חדשות ישראלי).

אבל, אתה יודע, נציבת האו״ם לענייני פשעי מין פרסמה דו״ח חמור על אירועי 7.10, אבל מבחינתי מזכ״ל האו״ם ההוכחות לא היו מספקות.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא רק זה, יש היום תיעוד של אנשי חמאס בתוך מתקן לוגיסטי של האו"ם ומשתמשים ברכבים של האו"ם.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

כבר דיברנו על מוסר אוניברסלי וכו', אבל מה עם חברה ברברית עויינת? מוסרי? לא מוסרי?

תלוי אם אתה מתכוון לערבים (לא מוסרי) או חרדים (יותר סבבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

בעקבות הגילויים האחרונים מהיום, יש לישראל אפשרות לתבוע את האו"ם על שיתוף פעולה עם טרוריסטים? ואם לא לישראל כמדינה שחברה באו"ם, אז לארגונים פרטיים? זה משהו שאפשר לעשות?

מה הגלויים?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא ממש גילויים כי ידעו את זה מזמן, אבל היום פרסמו סרטון של אנשי חמאס במתחם של האו"ם יחד עם העובדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב שקורא לאנשים אחרים מפגרים..

עגלה ריקה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

יאללה, בוא נתחיל מדניאלה וייס. היא חושבת שמדינת היהודית צריכה לכלול את ירדן המודרנית ולהיות בגבולות של מה שההוא שאסור להגיד את שמו נתן לנו בתורה. היא חושבת שלערבים שכיום הם לא אזרחי ישראל יש שתי אופציות. לטרנספר את עצמם מרצון. או לחיות בבנטוסטנים ללא זכויות שוות ליהודים. אתה רוצה להתווכח שמה שמנחה אותה זו לא דת, או על האפשרות ליישם את זה בלי דם?

אני לא מתווכח שיש כאן מניע דתי להתיישבות בארץ ישראל (אבל בוא נהיה כנים. גם לציונות החילונית היה מניע דתי גם אם הם לא היו דתיים) אני פשוט לא מסכים עם הקביעה הזאת שלך שעם עוד קצת מלחמה יבוא המשיח.

את אותה שאלה אפשר לשאול עליך אצל הציונות דתית אתה משוכנע שמדובר במלחמת דת ואצל החמאס שהם מצהירים על זה במפורש אתה מנסה להתעלם מהעובדה הזאת.

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

מוסר עוסק בטוב ורע... 

ואני לא חושב שאני אדם פחות מוסרי ממך. אבל אני חולק עליך שיש משהו מוסרי במלחמה ב*חברה* כלשהי.

זה לא משנה מה אתה. 

זה לא משנה שאתה אינדיבידואל. הם חברה שרואה ב 7 באוקטובר כדבר אדיר וחלום שהתגשם. אין דרך אחרת להגדיר אותם כחברה בלתי מוסרית.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

אני לא מתווכח שיש כאן מניע דתי להתיישבות בארץ ישראל (אבל בוא נהיה כנים. גם לציונות החילונית היה מניע דתי גם אם הם לא היו דתיים) אני פשוט לא מסכים עם הקביעה הזאת שלך שעם עוד קצת מלחמה יבוא המשיח.

הציונות החילונית תמיד היתה פרגמתית (ברובה). היא קיבלה את תוכנית החלוקה, היא הסכימה תמיד לפשרות טריטוריאליות ואף קידמה אותן. היא, בגדול, גם רואה בקיומה של ישראל כמו שהיא את המטרה. לא שלב בדרך. הציונות הדתית, כמובן, לא כולה ולא כולם, לא. ולא משנה אם זה פינוי ימית, התנחלויות בגדה או התקווה לכבוש את ירדן או לחזור לעזה, כמו שמציגה וייס.

כמובן, מה שכתבתי היה ציני. אני לא יודע אם יש מישהו דתי שבאמת חושב שאם נכבוש את כל א״י יבוא המשיח. אבל זה בהחלט הקו המנחה. ולפי זה הציונות הדתית, כקבוצה פוליטית מובהקת, מובילה את המדיניות שלה ומנהלת את המדינה הזו איפה שהיא יכולה. ואין דרך, פשוט אין, להשתלט על כל א״י כמו שמפנטזים אצל הדתיים, בטח כשמוסיפים לזה את ירדן או חלקים ממצרים ועיראק, בלי מלחמה ומוות. 

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

את אותה שאלה אפשר לשאול עליך אצל הציונות דתית אתה משוכנע שמדובר במלחמת דת ואצל החמאס שהם מצהירים על זה במפורש אתה מנסה להתעלם מהעובדה הזאת.

אני לא חושב שהבעתי דיעה על המניעים של החמאס. ברור שדת משחקת תפקיד בארגון דתי, לא משנה אם הוא מוסמלי אם יהודי או נוצרי. הבעתי דיעה על זה שאי אפשר לטעון שכל מוסלמי העולם אוייבים שלנו, כי זה המצב - ישראל צריכה לבטל את הסכמי אברהם, להפסיק למכור נשק לאזרבייג׳ן ועוד. וגם על זה שאני לא חושב שכל הפלסטינאים הם חמאס, גם אם הרוב תומכים באירגון. כלומר לא דתיים קיצוניים. בדיוק כמו שישראלים לא. גם כשאתה מסתכל על הפרלמנט שלנו, ומגלה שהקואליציה מורכבת ברובה מכהני דת ברמות פרימיטיביות שונות.

כמובן, יש הרבה הבדלים בין החמאס לאנשי הציונות הדתית. אבל בשני המקרים, אם אתה כבר משווה, החיים הם מאבק דתי לפי הצו של האל.

לפני שעתיים, עדי-אל כתב:

זה לא משנה מה אתה. 

זה לא משנה שאתה אינדיבידואל. הם חברה שרואה ב 7 באוקטובר כדבר אדיר וחלום שהתגשם. אין דרך אחרת להגדיר אותם כחברה בלתי מוסרית.

אני חושב שפספסת את הנקודה. התכתבנו על עצירת המשאיות לעזה. כתבת שזה לא עניין של טוב או רע אלא של מוסר. אז, שוב, מוסר עוסק בטוב ורע. בעייני זה רע, כלומר לא מוסרי, לעצור את המשאיות האלו. פעם אחת כי בניגוד אליך אני חושב שרצח עם זה דבר רע, ולא משנה מי נמצא בצד השני. פעם שניה כי זה פוגע במעמדה הבינלאומי של ישראל וזה דבר רע בעייני.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

בהחלט הקו המנחה. ולפי זה הציונות הדתית, כקבוצה פוליטית מובהקת, מובילה את המדיניות שלה ומנהלת את המדינה הזו איפה שהיא יכולה. ואין דרך, פשוט אין, להשתלט על כל א״י כמו שמפנטזים אצל הדתיים, בטח כשמוסיפים לזה את ירדן או חלקים ממצרים ועיראק, בלי מלחמה ומוות

ממש לא 

אולי כמשאלה אוטופית יש אנשים כאלו אבל בגדול ממש לא.

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

- ישראל צריכה לבטל את הסכמי אברהם, להפסיק למכור נשק לאזרבייג׳ן ועוד. 

גם לא. יש אינטרסים שונים גם לנו וגם מבחינתם השלום וההסכמים זה רק אינטרסים 

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

וגם על זה שאני לא חושב שכל הפלסטינאים הם חמאס, גם אם הרוב תומכים באירגון. כלומר לא דתיים קיצוניים. בדיוק כמו שישראלים לא. גם כשאתה מסתכל על הפרלמנט שלנו, ומגלה שהקואליציה מורכבת ברובה מכהני דת ברמות פרימיטיביות שונות

העניין שאצלנו זה עניין די גמיש. מספיק אחוז חסימה נמוך יותר או מינימלי כבר כל ההרכב משתנה. אצל הערבים בגדה ובעזה לא משנה איך תשחק יהיה הרכב פרלמנט שרוצה בהשמדת ישראל.

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

. בעייני זה רע, כלומר לא מוסרי, לעצור את המשאיות האלו. פעם אחת כי בניגוד אליך אני חושב שרצח עם זה דבר רע, ולא משנה מי נמצא בצד השני

להרוג אני בטוח שזאת לא הרגשה טובה אבל אי אפשר לספר שרוצים להחזיר חטופים ומנגד לא לעשות כלום כדי ללחוץ על החמאס שם. 

לפני 7 שעות, יבגניפ כתב:

אני חושב שרצח עם זה דבר רע,

אתה בטוח?

אם יש תסריט או אנחנו או הם אתה גם לא מסכים?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, עדי-אל כתב:

ממש לא 

אולי כמשאלה אוטופית יש אנשים כאלו אבל בגדול ממש לא.

בטח שכן. יש סיבה לזה שמפעל ההתנחלויות מזוהה בעיקר עם הציונות הדתית. יש סיבה לזה שמיומן הראשון כמעט ההתנחלויות חרגו מתוכנית אלון וכו'.

זו לא משאלה אוטופית. זה מה שהדתיים מקדמים דרך נבחרי הציבור שלהם, ורובם המוחלט מצביע הליכוד וימינה מזה. וייס היא קיצונית, כמובן. הרוב מסתפק בא"י מהנהר לים. 

חלקם היום אולי באמת ובתמים מאמינים שמה שמוביל אותם זו הבנה טובה יותר של המציאות הבטחונית. אבל זו פיקציה מוחלטת. וכמובן גם אפשר להתווכח שכזו שבסופו של דבר תורמת למציאות שאנחנו חיים בה ולזה שאין ממש עתיד למדינה הזו.

לפני 56 דקות, עדי-אל כתב:

העניין שאצלנו זה עניין די גמיש. מספיק אחוז חסימה נמוך יותר או מינימלי כבר כל ההרכב משתנה. אצל הערבים בגדה ובעזה לא משנה איך תשחק יהיה הרכב פרלמנט שרוצה בהשמדת ישראל.

זה עניין של דמוגרפיה ושינוי דיעה. גם שם הדיעות זזו, ואני מניח שזה בין היתר גם בגלל סלידה מהשחיתות של הרשות. וגם פה הדיעות זזות. ובעוד 20-30 שנה גם מפלגות "מרכז", כמו יש עתיד, יעלמו מהמפה הפוליטית לחלוטין. ונימה אישית יותר, זה ממש מוזר לי שאתה נאחז באנשים כמוני, שאתה תופס כלא מוסריים, כי אני מתנגד לרצח עם, כדי להסביר למה אנחנו יותר טובים מהפלסטינאים. 

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

אתה בטוח?

אם יש תסריט או אנחנו או הם אתה גם לא מסכים?

אין תסריט כזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתרגם לי את ההגיון הביביסטי לעברית פשוטה?

הוא לא רוצה שפתח ישלוט בעזה, ולכן צריך למוטט את החמאס ורק אז להחליט מה הלאה, כי...? כאילו.. מה הציפיה שיקרה?

צר לי על כל מי שחושב, עדיין, שהמלחמה הזו הולכת לאנשהו, חוץ מביצה בסגנון של לבנון.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האפס שלא מסוגל להחליט כלום רוצה לתת ליקום להחליט בשבילו. בשביל זה לא צריך אותו.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, עד 94 שלטנו בעזה. 

מבלי להתייחס למשאבים הדרושים, זה פתרון טוב, כי התוצאה הכי טובה למשהו, היא כשאתה עושה אותו בעצמך. 

אם כן מתייחסים למשאבים, אז ברור שזה מצריך חיילים. 

מציע לגייס את כל החרדים ולהקים את חטיבת השלטון הצבאי בעזה. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...