Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

מישהו מבין פה עד כמה שווה החוות שרתים שמצאו מתחת לבניין של אונרא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4757

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

את זה נדע כשביבי יכנס מסיבת עיתונאים ויציג את הדיסקטים (כמו עם איראן).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

חתיכת אידיוט. גם מודיס "שמאלנים" מסתבר.
בכל פעם שהוא מזכיר את "בעזרת השם" דירוג האשראי שלנו חוטף עוד.
חבורה של מטומטמים. לא יאומן איך הרסו פה את המדינה בשנה וקצת.
מעודף תקציבי וצפי להעלאת דירוג אשראי הגענו למה שהגענו.

האמת שסמוטריץ' הוא הראשון שהציג מודל מוצלח של trickle economics:

הוא סתום בכזו רמה שזה מחלחל למטה. מי שעובד איתו נהיה סתום (או בורח), ומי שבשלב זה עדיין מסוגל להגיד, בלי להתפדח ולכבוש את הפנים שלו מבושה, שהוא תומך בו- גם כן סתום.

לא, זה כבר לא עניין של דעות.

מישהו חושב שעוד יש משהו בדבריו של סמוטריץ'? מישהו תומך בו? אוטומטית סתום.

זה שיושב מעליו לא סתום- זה פשוט שמבחינתו שישרף העולם, רק שהוא ימשיך לשבת על הכיסא ולא בכלא. מיליוני דולרים בחשבון הבנק כבר יש אז לא ממש משנה מה יקרה עם השקל. (או מה יקרה לעם היושב בציון...)

מחרבי ומשמדי ישראל. האמת שזה מתסכל ממש, אנחנו יושבים פה על אוצר, יש פה הון אנושי מטורף, יכולות מפה ועד הודעה חדשה וגם תשתית לא כזו רעה בגדול.

אם נשווה את זה לחברה, זה לא שההנהלה רק כושלת- היא למעשה כבר פרק זמן ארוך מחבלת בביצועי החברה בכוונה, ולאחרונה בכלל, התחילו לגזור לאנשים את הכבלים של המסך באמצע הלילה כדי שלא באמת יוכלו לעבוד בבוקר.

מדהים איך שהסתום הזה באוצר מסתכל על התגובה המאוד, מאוד ממוקדת כלכלה של מודי'ס ואישהו מסיק מזה שמדובר במניפסט פוליטי, בזה שמודי'ס סמולנים, ושהורדת הדירוג היא בגלל שהם "לא תומכים במטרת ישראל"

מההההההההה לעזאאאאאזזלללללללללל למודי'ס איכפת מהצדדים במלחמה? הם מדרגים ביצועים כלכליים, חוסן שוק ותחזית עתידית. המפגר הזה לא טרח להיכנס מעולם לאתר של מודי'ס כדי לראות במה החברה הזו בכלל עוסקת.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל שבוע שפל חדש.

התערבויות של ארה"ב בהקפאת נכסים של טרוריסטים יהודים. חוק גיוס ששם זין בעין לכל מי שעוד מאמין במדינה הזאת.

ועכשיו הורדת דירוג האשראי.

חבורה של מטומטמים חסרי תועלת.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

התערבויות של ארה"ב בהקפאת נכסים של טרוריסטים יהודים.

בוא אני אגיד שאם לא היו מקפיאים את הנכסים, לא הייתי מרגיש בטוח להחזיק את הכסף בתוך הבנק, למרות שאין כל קשר לבנקים שלהם..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

כל שבוע שפל חדש.

מה אתה רוצה, זה לא בגללם. זה בגללי, כי הלכתי להפגנות ודיברתי על רילוקיישן במידה והמחאה עוברת, וכמובן בגלל שקמה ברסלר, שבלי ידיעתי התגנבה אלי בלילה והשתילה לי צ'יפ 5G בראש שגרם לי לחשוב ככה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הורדת האשראי אומרת שהעשירים יתעשרו פחות או שכרגיל כל הנטל יועבר לאזרח הקטן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר החיובי הוא שיהיה יותר קשה לממן את בניית בית המקדש 

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 11 דקות, Pika007 כתב:

מה אתה רוצה, זה לא בגללם. זה בגללי, כי הלכתי להפגנות ודיברתי על רילוקיישן במידה והמחאה עוברת, וכמובן בגלל שקמה ברסלר, שבלי ידיעתי התגנבה אלי בלילה והשתילה לי צ'יפ 5G בראש שגרם לי לחשוב ככה.

חשבתי שזה ביבי שהתקשר למנכ"ל פייזר 30 פעם בשעה על החיסונים השתיל את הצ'יפים.

לפני 12 דקות, DareDevil כתב:

בוא אני אגיד שאם לא היו מקפיאים את הנכסים, לא הייתי מרגיש בטוח להחזיק את הכסף בתוך הבנק, למרות שאין כל קשר לבנקים שלהם..

הנקודה שאנחנו נראים כמו מדינה סוג ז' שלא מסוגלת להשתלט על עבריינים שפועלים בתחומה. יכלו להטיל עליהם סנקציות מזמן, אבל בחרו להתעלם כי חברים שלהם שרים בממשלה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, SlowRide כתב:

כל שבוע שפל חדש.

התערבויות של ארה"ב בהקפאת נכסים של טרוריסטים יהודים. חוק גיוס ששם זין בעין לכל מי שעוד מאמין במדינה הזאת.

ועכשיו הורדת דירוג האשראי.

חבורה של מטומטמים חסרי תועלת.

ועכשיו גם האיחוד האירופי רוצה להצטרף, קשה לי לומר שהם לא צודקים לאור המערב הפרוע ביו"ש בתמיכה מלאה של הממשלה. 

https://www.ynet.co.il/news/article/sk6hxzsjt

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

המפגר הזה לא טרח להיכנס מעולם לאתר של מודי'ס כדי לראות במה החברה הזו בכלל עוסקת

ואם היה נכנס, מה בדיוק אתה מצפה שהוא יעשה? האתר באנגלית... 

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pika007 כתב:

מודי'ס

לפחות סמוטץ' חיכה עם זה בשבת, לא כמו ביבי האשמדאי:

ציטוט

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף מתח ביקורת על ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהגיב להחלטת מודי'ס במהלך השבת, ואמר כי "ההודעה של ראש הממשלה בשבת בנושא דירוג האשראי לא הייתה במקומה". לדבריו, "לא מדובר בפיקוח נפש, לא בנושא חירום ולא בתגובה שלא ניתן היה לפרסמה בצאת השבת".

באמת שאני לא מבין אם גולדקנופף מסתבלט או לא 🫠

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...