Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, garicho כתב:

אישית, אני חושב שמשפחות החטופים והחטופים עצמם לא צריכים להיות בכלל שיקול מבחינת המלחמה בחמאס. אבל זאת השקפה אישית שלי, ואני יודע שזה הלך רוח לא פופולרי בישראל.

יאללה, ברק חירם לרמטכ"לות.

אפשר לפני זה לתת לו להעביר קורס בפו"מ על אופן ניהול מו"מ באירוע בני ערובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4757

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

רצועת עזה היתה נראית כמו סרט אפוקליפטי.

איך אתה חושב שהיא נראית עכשיו?

בתמונות מבפנים, או מלווין, או מכל כיוון, איזורים גדולים מאוד נראים בדיוק כמו סרט אפוקליפטי.

יצא לי לדבר עם איש מילואים שיצא משם להפוגה קצרה, שאמר לי שהתמונות לא משקפות (כלומר בפועל ההרס הרבה יותר גדול).

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב של רצועת עזה מעניין לי את קצה העכוז.
כנ"ל המצב של תושבי עזה.
הם מוזמנים לקחת את החפץ הקרוב לידיהם וללכת לצוד חמאסניקים ולשחרר חטופים אם הם כל כך רוצים שקט.
2 מיליון "אזרחים" על 10K חמאסניקים שנשארו בריאים ושלמים במקרה הטוב כשחלק מהם מתחת לאדמה והשאר מפוזרים ולא מאורגנים, נראה לי לא סיפור גדול לבצע שם הפיכה, ב"אביב הערבי" עשו הפיכות הרבה יותר קשות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, MostlyWicked כתב:

סוף מדינת ישראל באדיבות השמאל הפרוגרסיבי.

מי יודע אולי זאת נקמת השמאל הבוגד במתנחלים על המהפך.

בן כמה אתה? מתנהלים ומהפך? ב-77 הם היו טיפה בים. ולא היה לא חמאס ולא חיזבאללה. שתהם גדלו מ-0 עד ממדים של היום בתקופות של ממשלות ימין. תחת כנפיו של שמש העמים. מאחד הוא לא מנע להתעצם, את השני הוא פיטם כמו נכס למטרות פוליטיות. וב-7/10 זאת היית ממשלת ימין על מלא מלא להפקיר את האנשים בדרום. אז מי כאן בוגד?   

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, פינדר כתב:

מה ימנע ממך לעצור אותם מחדש אחרי שהשבויים שלנו שוחררו?

כי אתה מדינת חוק. אתה צריך סבה והסיבה הזו עלולה להיות מאוד כואבת.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, פינדר כתב:

איך אתה חושב שהיא נראית עכשיו?

בתמונות מבפנים, או מלווין, או מכל כיוון, איזורים גדולים מאוד נראים בדיוק כמו סרט אפוקליפטי.

יצא לי לדבר עם איש מילואים שיצא משם להפוגה קצרה, שאמר לי שהתמונות לא משקפות (כלומר בפועל ההרס הרבה יותר גדול).

אני שמעתי די ההפך וראיתי סרטונים של שווקים ודוכני שאוורמה אבל זה לא העניין.

הכוונה שלי היא שאם לא היו חטופים המלחמה הזאת היתה נגמרת הרבה יותר מהר עם הרבה יותר נזק והרס והיינו מאבדים משמעותית פחות חיילים. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

כי אתה מדינת חוק. אתה צריך סבה והסיבה הזו עלולה להיות מאוד כואבת.

דוח מודיעיני מגובה במידע וסימוכין על תכנון של האויב למלחמה זה קזוס-בלי, שיהיה מקובל על בעלות בריתנו בעולם.

7/10 כאב כי זלזלנו והתנהגנו בטיפשות. המידע היה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. אתם מחפשים פתרונות מדיניים בפורום של מכוניות? 

מצחיקים אתם. לפחות הייתם מנסים לבחון פתרונות בפורום של FXP...

עכשיו ברצינות, לא התפקיד שלי להגדיר מה המחיר. אני כאזרח מדינת ישראל, ששירת בצבא, שנותן את הילדים שלו להגנה על המולדת, שמשלם מיסים, שקבר הורים/סבים כאן מצפה שהמדינה תשמור עלי ולא תפקיר אותי בגלל אינטרסים פוליטיים.

על ה*ין שלי שחרור מחבלים או לא. שום אזרח לא צריך לבלות יום אחד בשבי. מבחינתי, הפסדנו ב 7.10 וכל יום שעובר ויש שם אזרחים בשבי זה עוד חרפה למדינה הזו. 

לא מצליח להבין איך הפוליטיקאים הללו ישנים בלילה. הם עובדים אצלי, וכרגע כולם משתינים עלי מלמעלה.

גם אם 500 חיילים ימותו כדי להחזיר תינוקות משבי, so be it. זה התפקיד שלהם. מלחמה זה לא דבר שמצטלם יפה באינסטגרם.

ועוד דבר. אם למדינאים שלי אין פתרון, תפנו את הכסא וננסה את הבא בתור.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 30 דקות, laviil כתב:

השמאל הפרוגרסיבי לא שולט בישראל. גם השמאל הלא פרוגרסיבי.

תנחש מי כן?

שר האוצר של איזו ממשלה אמר שהחמאס נכס? ממשלת רבין? ממשלת פרס אולי, ממשלת זהבה גלאון כנראה.

איזה ראש ממשלה חיזק את החמאס? זהבה גלאון?

העברת כסף לחמאס תוך מטרה שלא תקום מדינה פלסטינית - זו הייתה המדיניות.

ממשלה מאיזה צד פוליטי עשתה ככל שביכולתה לא להלחם בחמאס לאורך השנים בכמה וכמה מבצעים שאליהם נגררנו.

מי כתב לפני כ10 חדשים, שינינו את המשוואה, החזרנו את ההרתעה?

שוב זהבה גלאון אה.  השמאל הפרוגרסיבי הורס פה כל חלקה טובה.

עזוב את ההפרדה בין ימין ושמאל, זה חלק מהבעיה וזה מקטין את גודל הבעיה. בפועל שולטת פה חבורת ליצנים חסרי תועלת בלי שום חזון ואידאולוגיה חוץ מחגיגה על כסף ציבורי וחימום כורסאות עור. לא ימין ולא שמאל. ההתנהלות שלהם במשך השנים הביאה את האסון הזה וההתנהלות שלהם בצמצום נזקים מקרטעת יותר מרנו יד 15 שקנית במגרש בנתניה.

הם חייבים לעוף לקיבינימט.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mikyl כתב:

בן כמה אתה? מתנהלים ומהפך? ב-77 הם היו טיפה בים. ולא היה לא חמאס ולא חיזבאללה. שתהם גדלו מ-0 עד ממדים של היום בתקופות של ממשלות ימין. תחת כנפיו של שמש העמים. מאחד הוא לא מנע להתעצם, את השני הוא פיטם כמו נכס למטרות פוליטיות. וב-7/10 זאת היית ממשלת ימין על מלא מלא להפקיר את האנשים בדרום. אז מי כאן בוגד?   

אתה מפספס את הפואנטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמאס לא מטומטמים. יש להם כעת קלף מיקוח מאוד חזק והם לא יוותרו עליו כ"כ מהר. להגיד "בואו נשחרר ואז נשמיד את החמאס" זה לא מציאותי

הבור של 7 באוקטובר הוא תוצאה של שנים. צריך לפתור אותו, לא להעמיק אותו. אם נדחה אותו נקבל חמאס כפול 10.

חיילים. אומרים כאן (ולא רק כאן) שהתפקיד שלהם להגן עלינו והם יהרגו זה מחיר "סביר" כי בשביל זה הם מתגייסים. זה נכון אבל זה לא אומר שהדם שלהם זול. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם ינצלו את הקלף הזה עד תום, זה ברור לכולם אך ההבדל בין מה שהיה בעבר לעכשיו הוא שעכשיו אף אחד לא חייב לקיים שום הסכם הפסקת אש כזה או אחר, אנחנו לא מחפשים שקט, מחפשים השמדה ומוכנים להיות סבלניים. אני באופן אישי לא אוכל לחיות בשלום אם החטופים יופקרו שוב ומוכן לשלם לא מעט כדי שהם יחזרו הביתה, כולל נסיגה לכמה חודשים וחזרה למלחמה בהמשך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא חושב שיש מצב שישראל תתחייב לא לפגוע במחבלים ותעשה את זה אחרי שחרור חטופים. לא סתם הם דורשים ערבויות בינלאומיות עם כמה מדינות ויש לדברים האלה השלכות.

לי זה נראה כאילו ההנהגה שחיה את החיים הטובים יודעת שזהו, חמאס בעזה מת והעזתים מעניינים להם את הביצה. הם משתתפים במשא ומתן הזה כדי לתת תקווה למי שנשאר להילחם במנהרות ולמרוח את הזמן ככל הניתן. מה אכפת להם לדרוש הפסקת לחימה ויציאה מעזה? 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה, צריך להקשיח תנאים.

מצור אוכל, דלק, תרופות עד התקדמות במשא ומתן.

מסתבר שאין לנו מספיק "תחמושת".

זה יהיה אחד מהסעיפים במשא ומתן.

לחלופיו, שהתושבים שם יביאו את ראשו של סינוואר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...