Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

תראה אני לא מומחה אטום אבל ישנם דרגות עוצמה, אני מניח שכמה טילים גרעיניים טקטים יעשו את העבודה בלבנון בלי לסכן אותנו, בכל מקרה כל זה נשען על כיוון רוח וע"פ האזור הגאורגפי של לבנון מרבית השאריות שיהיו יעופו לכיוון עירק (לא נורא), על איראן מנגד....bring on the big boy. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4780

• פינדר

3809

• m3x7r3m3

2926

צריך לחכות לרוח הנכונה ולהוריד עליהם בטעות . אבל זה רק חלום לצערי

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Mikelt89 כתב:

תראה אני לא מומחה אטום אבל ישנם דרגות עוצמה, אני מניח שכמה טילים גרעיניים טקטים יעשו את העבודה בלבנון בלי לסכן אותנו, בכל מקרה כל זה נשען על כיוון רוח וע"פ האזור הגאורגפי של לבנון מרבית השאריות שיהיו יעופו לכיוון עירק (לא נורא), על איראן מנגד....bring on the big boy. 

מה שיסכן אותנו זו התגובה של העולם. השנה לא 1945 ואתה לא מעצמת על.

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הציגו בחדשות תוכנית לאחרי הלחימה.

רצועת חיץ של קילומטר להגנה על הישובים בעוטף.

בדיחה.

באמת בדיחה.

לא הבינו כלום.

עזבו. אפשר לשחרר את הצבא. חבל על החיילים שימותו ויפצעו אם לא מחליפים דיסקט. שמעכשיו לא אנחנו צריכים להתגונן אלא הם יצטרכו להתגונן.

רפיסות של הנהגה.

ממשלת ימין על מלא שחושבת דומה יותר למפלגה ערבית.

איך בדיוק קילומטר יעזור?

עוד 3 דקות על האופנוע?

עוד 5-10 שנים הם בכלל יוכלו לשלוח רכבים אוטונמיים לפרוץ את הגבול.

ואני חשבתי שלמדנו משהו.

כנראה שלא 😢

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, om2 כתב:

עוד 3 דקות על האופנוע?

3 דקות זה בריצה מהירה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע גלנט הכי לוחמני כי הוא היחיד שקשור לכשל הזה שיכול איכשהו להישאר רלוונטי בציבוריות הישראלית מהפוליטיקאים.

הרמטכ"ל גם, אחרי שראש אמ"ן ומפקד פיקוד דרום ישאו באחריות מלאה ולא יזכרו אותם יותר, הוא עדיין צריך לצאת מזה עם מערכה שבה הצבא מנצח באופן מוחלט.

לכן לשילוב גלנט-הלוי אין יכולת לקבל הנחיה ממשלתית שתהיה רופסת, והם יילחמו בה ככל שניתן. 

הדלפה של "בואו נעשה גדר ואז קילומטר שטח מחושף ונחזור הביתה" מתאימה לגורם ספציפי בקבינט...

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קידוש המוות הבלסטיני, על קצה המזלג. דברי טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, om2 כתב:

אם הם כל כך רוצים למות, למה כועסים עלינו שאנחנו עוזרים להם להגשים את המשאלה? 🤔

ברור שכועסים, אנחנו הורגים רק מחבלים ונוצר חוסר בבתולות בשמים...

הם מחכים להפצצות שטיח.

(נכתב בציניות, למקרה שיש פה כמה ”נאורים” חסרי חוש הומור)

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. בתכנית ליום שאחרי יש התייחסות לכך שמדינת ישראל לא תספק מים וחשמל לעזה ולא תקח פועלים (מי ירצה?) זה די אמור לחנוק אותם, לא?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנת ז'נבה-

סעיף 19

ההגנה שזכאים בה בתי חולים אזרחיים לא תיפסק, אלא אם כן משתמשים בהם, מחוץ לתפקידיהם ההומניטאריים, לביצוע מעשים המזיקים לאויב. אולם ההגנה לא תיפסק, אלא לאחר שנמסרה בעוד מועד התראה הקובעת, בכל המקרים הנאותים, מועד מספיק, ולא שעו להתראה. העובדה שניתן בבתי חולים אלה טיפול לפצועים ולחולים מבין אנשי הכוחות המזוינים או עובדת מציאותם של נשק מיטלטל ותחמושת, שנלקחו מהלוחמים האלה ועדיין לא נמסרו לשירות המתאים, אין רואים אותן כמעשים המזיקים לאויב.

אם אני מבין נכון במידה וישראל תציג הוכחות לפעילות עוינת ב"שיפא" לדוגמא. עפ"י החוק לאחר התראה ניתן להשמיד אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, נקודה טובה כתב:

. בתכנית ליום שאחרי יש התייחסות לכך שמדינת ישראל לא תספק מים וחשמל לעזה ולא תקח פועלים (מי ירצה?) זה די אמור לחנוק אותם, לא?

לא, זה אומר שעכשיו זו בעיה של העולם ובעיקר של מצרים. 

לפני 3 שעות, om2 כתב:

עכשיו הציגו בחדשות תוכנית לאחרי הלחימה.

רצועת חיץ של קילומטר להגנה על הישובים בעוטף.

לא יודע מה המקור, אבל עזוב, זה כל כך לא רציני להתייחס למשהו כזה בעת הזו כאשר אין לנו מושג איך ומתי זה ייגמר. 

לגבי הצפון, אין לנו מושג מה ההחלטות מאחורי הקלעים וכאשר ארה"ב כל כך מעוברת כאן זה ברור שהכל נעשה בתיאום מלא איתה. בשלב זה מה שאנחנו רואים שם זה בדיוק מה שכל אחד היה יכול לצפות לו בזמן מלחמה משמעותית בעזה, קצת יותר מפעמים קודמות אבל לא שונה מהותית. מה יהיה "מחר"? אין לי מושג כמובן, נחייה ונראה. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...