Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

זה בערך כמו להגיד שציונות=כהנא. 

יש מיליוני ערבים בישראל, יו"ש ועזה. אתה לא מכיר אף אחד שלא מפנטז על עריפת ראשים של תינוקות בשם הדת שלו? אף אחד? 

בחייאת נו.

ההבדל בין הנאצים באיוש לנאצים בעזה זה שלנאצים בעזה הייתה הזדמנות.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

״הסבב הבא זה רק עניין של זמן״. סבב?

אתה מצטט אותי בלי לקרוא ממש את מה שאני אומר. הזכרון לא התערפל. אם אתה חושב שיש איזה סיכוי לטרנספר, מעבר לפן המוסרי שלי זה, אז יש לי נסיך ניגרי להכיר לך שבדיוק רוצה להעביר לך ירושה של מיליון דולר, אם רק תתן לו פרטי כרטיס אשראי. גם לשליטה צבאית ארוכת טווח של ישראל בעזה אין הרבה סיכוי. ומכיוון שאני חושב שגם ביבי ושותפיו מבינים את זה, האופציה שיש להם זה או להחזיר את הרשות לשלוט בעזה, או לייצר שם כל שלטון אחר שלא יהיה שלטון ישראל, או להתכונן למלחמה אינסופית עם החמאס. ואני רק אומר שאני חושש שהאופציה שהולכים עליה היא אופציה מספר שלוש. מקווה שאני טועה.

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

ההבדל בין הנאצים באיוש לנאצים בעזה זה שלנאצים בעזה הייתה הזדמנות.

בוא נירק עוד משפטים מלאי פאתוס שיראו כמה אנחנו שונאים ערבים. בסדר. זה ההבדל. גם אתה לא מכיר אף ערבי שלא מפנטז על עריפת ראשים של תינוקות? אף אחד?

בחייאת, תתבגרו. בטח אתה, אחרי שכבר הצבעת לימין הכי קיצוני שיש, קיבלת ליצן מפגר בכנסת והבנת שעשית טעות. 

גם כמדינה, אנחנו צריכים יעדים ריאלים ואסטרטגיה ריאלית לעתיד. חלומות על זה שמיליוני ערבים פשוט נעלמים למצרים וירדן, זה ריאלי בערך כמו שלום חם וטיולים מאורגנים של הפורום לרמאללה. לא יקרה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vladclar כתב:

כן, בטח.

וכל התחמושת, פצצות בלי סוף לחיל האוויר שלנו, טילים לכיפת ברזל - שום דבר מזה לא קשור לארצות הברית, אלא רק בייצור עצמי של מדינה ריבונית שלנו.

והספינה שלהם ליד החופים שלנו זה בכלל דחליל עם מטוסים מקרטון....

נכון, שזה בדיוק מה שמטריד.

הרי האמריקאים לא היו סובלים את זה. הם גם לא ממש סופרים 'חפים מפשע'. אבל אנחנו צריכים להכיל.

לא מעודדת במיוחד נושאת המטוסים כשמתים אנשים גם בצפון וכולנו מנסים להסתכל לכיוון השני.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, MostlyWicked כתב:

ואם האמריקאים יגידו לך למסור את אישתך כדי להשתעשע איתה, אתה מוסר? אנחנו מדינה ריבונית, כן, הברית עם ארה"ב חשובה אבל גם לנו יש אינטרסים משלנו למען השם.

שנים כבר צועקים את זה.

אבל מי שזורע רוח קוצר סופה

ועכשיו אנחנו בזמן הקציר... 

לפני 2 דקות, פריג'י כתב:

באמריקאית קוראים לזה "ימין חזק".

בשמאלנית קוראים לזה "משיחסטים"

שנים כל מי שטוען שצריך להציב גבול לאמריקאים אומרים לו שהוא משוגע, אי אפשר להתעלם מהם וכו' וכו' ואז שחוצים את הגבול שלך אז פתאום צריך להתעלם מהם

אם היו חושבים מראש, מוכנים למלחמה, מצמצמים את הסיוע הכספי ל-0 (וכן, בהחלט אפשר) או לפחות למינימום האפשרי היה אפשר להיות יותר גמישים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, EliC25 כתב:

אז סלח לי שאני לא מצפה מהם לשלום. נאיביות ששייכת ל6/10/23 ואחורה מכך.

כי לפני ה6.10 הצבעת מרצ? :)

אנחנו חיים עם מיליונים מהם בשכנות סבירה במיליון ואחד תחומים. ואחיהם בגדה ועזה לא צריכים לאהוב אותנו. בין זה לבין החמאס יש מנעד די נרחב.

...

אגב אנשים מפגרים, מאיר רובין, המנכל האגדי של קהלת שהתגאה מתישהו בזה שקיבל 780 בפסיכומטרי וכו', כתב לפני כמה חודשים שאנחנו לא צריכים את הברית עם ארהב ועדיף לנו להשען על צרפת. הציוץ הזה נחמק ביומיים האחרונים. מעניין למה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ארוכת טווח? 10-20 שנה? בעקרון יש לזה סיכוי הכל תלוי בתוצאות המערכה ומה עושים שם בזמן הזה.
אם המערכה תנוהל כמו שהיא צריכה להיות מנוהלת אז צריך להגיע למצב שהאויב שם חוסל לחלוטין ולאנשים שם אין לאן לחזור.
בנוסף ישראל צריכה לספח לעצמה רצועת בטחון שתוגדר "אזור השמדה".
אם זה באמת יקרה (ומהיכרותי עם הנפשות הפועלות אני מבין למה אתה סקפטי) אז זה יצרב שם באוכלוסיה כל כך חזק שאני לא רואה ממש גורם שקם שם ומנסה לעשות את זה שוב.

כמובן שבמהלך שלטון צבאי צריך להקים שם משהו חדש נעדר כל סממן דתי. אם צריך לשים שם מיקרופונים במסגדים ולהאזין לדרשות 10 שנים תפאדל. בכל מקרה צריך להיות שם עם היד על הדופק כמו שהאמריקאים היו ביפן, עד שהם אישרו ליפנים לייצר משהו שהוא יותר מאופניים עם מנוע מאולתר לקח שנים, וגם זה הם עשו בצורה לא רשמית במוסכים בבית.

בקיצור מושל צבאי הוא אופציה טובה ביחס לאלטרנטיבות אם הוא ינהל את העסק בלי תחושות נקם ובלי חברה שבאים להתיישב. מה שהאוכלוסיה שם צריכה לראות זה רק חיילים רעים ומפחידים.

אבל זה הרבה מלל, שקודם ינצחו. אני מצפה להפעלת אש רצינית לפני הכניסה, לדעתי כל השטח הצפוני של הרצועה הולך להיות מטווח בסוללות תותחים כדי לא להשאיר שם בניין אחד עומד, אם נראה את זה קורה אז הכיוון חיובי.

לפני 6 דקות, עדי-אל כתב:

בשמאלנית קוראים לזה "משיחסטים"

"שמאלנים" לא שולטים פה ומכתיבים מדיניות כלפי עזה כבר לפחות 15 שנה. באופן כללי "שמאלנים" לא שולטים פה כבר 40 שנה.
אני לא מאמין שאנחנו צריכים לחזור על זה. אני לא מאמין שמישהו פה מדבר על "שמאלנים". קונספציית "הפרד ומשל" של ביבי פשוט קרסה ואתה מדבר על שמאלנים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלנסקי רצה להגיע לבקר בארץ. מזל שלא הגיע, היה מבליט עוד יותר כמה ראש הממשלה שלנו אפס.

https://www.ynet.co.il/news/article/rjumht5z6#autoplay

לפני שעתיים, falou כתב:

וכל האחראים על התנועה לשחרור שליט, אבא שלו, יעל דן (אותה במקרה אני זוכר עם השיר היומי...) וכל שופרות ״הילד של כולנו״. נועם שליט אומנם החזיר את הילד שלו, אבל המהלך הרג הרבה ילדים של אחרים. אני עוד זוכר את ההספדים כשמת...

האיש עשה לעצמו ולביתו. הוא לא היה ראוי לשום שבח.

האחריות הסופית היא על ביבי, אבל טוב יעשו מי שתמכו במהלך ויכו על חטא.

אני התנגדתי לעסקת שליט בזמן אמת, וחשבתי שהיא טירוף של מדינת ישראל, לא פחות. אבל אני לא מסכים עם האמירה. תפקידו של אב להגן על בנו. תקפידו של רה"מ להגן על המדינה. אבא של נועם שליט עשה את העבודה שלו, ביבי לא עשה את שלו.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vladclar כתב:

כן, בטח.

וכל התחמושת, פצצות בלי סוף לחיל האוויר שלנו, טילים לכיפת ברזל - שום דבר מזה לא קשור לארצות הברית, אלא רק בייצור עצמי של מדינה ריבונית שלנו.

והספינה שלהם ליד החופים שלנו זה בכלל דחליל עם מטוסים מקרטון....

מה הקשר? מי שלא מייצר לעצמו חלק מהתחמושת של הצבא שלו אינו ריבוני? לפי ההגדרה הזו יש אולי 10 מדינות ריבוניות בכל העולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Uri-G כתב:

תפקידו של אב להגן על בנו. תקפידו של רה"מ להגן על המדינה. אבא של נועם שליט עשה את העבודה שלו, ביבי לא עשה את שלו.

אין לי שום בעיה עם נועם שליט. אבל הוא לא היה גיבור, לא איש נעלה ולא דוגמא. סתם אחד שדאג לתחת שלו על חשבון האינטרס הציבורי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Uri-G כתב:

תפקידו של אב להגן על בנו

תפקידו של אב להגן על בנו, אבל אחרי שעשית כזה נזק תחפור מחילה עמוקה עמוקה עמוקה כנס אליה סגור את הפתח וסתום את הפה.
בטח אל תנסה לרוץ לפוליטיקה טמבל.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, falou כתב:

אין לי שום בעיה עם נועם שליט. אבל הוא לא היה גיבור, לא איש נעלה ולא דוגמא. סתם אחד שדאג לתחת שלו על חשבון האינטרס הציבורי.

יכול לומר בדיוק אותו דבר על המלך שלנו. ההבדל שנועם שליט נלחם על כל עולמו והמלך שלנו דואג שמשפחת המלוכה תמשיך לקבל את מנעמי המלוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asix כתב:

יכול לומר בדיוק אותו דבר על המלך שלנו. ההבדל שנועם שליט נלחם על כל עולמו והמלך שלנו דואג שמשפחת המלוכה תמשיך לקבל את מנעמי המלוכה.

אין שום קשר. 

ביבי לא ישרוד את זה.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, asix כתב:

מנעמי המלוכה? איזה מנעמים בדיוק? להיות ראש ממשלה של מדינה כזו זה מנעמים? הוא יכל לצאת לפנסיה לקבל כבוד של מלך ולהרוויח מליונים בשוק הפרטי מרק לדבר ולהגיד שום דבר כמו שהוא רגיל.
הבנאדם פסיכופט על מלא עזוב כל ניתוח אחר חוטא לאמת.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, עדי-אל כתב:

אני לתומי חשבתי שצירוף הרמטכ"ל המהולל מהמתקפה ההירואית על החמאס מ 2014 יתן הרגשה של "בעל הבית השתגע"

אני עדיין חושב שביבי עושה לו סיכול ממוקד. אם התוצאות יהיו טובות - ביבי ניצח.

אם התוצאות יהיו גרועות רוב האשמה תיפול על גנץ ולכן בקונסטלציה שהוא נכנס לממשלה הוא עשה טעות. בדיוק כמו בקורונה.

Just now, farkash7 כתב:

מנעמי המלוכה? איזה מנעמים בדיוק? להיות ראש ממשלה של מדינה כזו זה מנעמים? הוא יכל לצאת לפנסיה לקבל כבוד של מלך ולהרוויח מליונים בשוק הפרטי מרק לדבר ולהגיד שום דבר כמו שהוא רגיל.
הבנאדם פסיכופט על מלא עזוב כל ניתוח אחר חוטא לאמת.

מנעמי המלוכה זה מאבטחים אותם 24/7, מסיעים אותם לכל מקום, משרתים אותם, מתייחסים אליהם כמו משפחת מלוכה, לא צריכים לממן דבר וחצי דבר.

בשוק הפרטי אולי ירוויח יותר אבל לא יהיה להם את הסטטוס והמנעמים של המלוכה. 

אם זה לא היה חשוב להם אני מאמין שביבי היה פורש מזמן.

לפני 4 דקות, falou כתב:

אין שום קשר. 

ביבי לא ישרוד את זה.

לא כל כך בטוח. מכונת הרעל עובדת ואין לה גבולות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

בוא נירק עוד משפטים מלאי פאתוס שיראו כמה אנחנו שונאים ערבים. בסדר. זה ההבדל. גם אתה לא מכיר אף ערבי שלא מפנטז על עריפת ראשים של תינוקות? אף אחד?

בחייאת, תתבגרו. בטח אתה, אחרי שכבר הצבעת לימין הכי קיצוני שיש, קיבלת ליצן מפגר בכנסת והבנת שעשית טעות. 

גם כמדינה, אנחנו צריכים יעדים ריאלים ואסטרטגיה ריאלית לעתיד. חלומות על זה שמיליוני ערבים פשוט נעלמים למצרים וירדן, זה ריאלי בערך כמו שלום חם וטיולים מאורגנים של הפורום לרמאללה. לא יקרה.

שמע, ברור לי שיש פה ושם כאלה שלא בעד עריפת ראשים, אבל הם מעטים.
רובם חגגו. רובם שמחו, רובם חילקו בקלאוות. רובם הרביצו לחיילים ישראלים, ורובם היו שמחים לאנוס את התצפיתניות. אז שיחפשו.
אני גם לא מאמין בכיבוש הרצועה בדיוק כמוך, ואין לי בעיה עם הגישה של "בוא נפרק את חמאס ונכניס לשם את הרש"פ". אממה, גם הרש"פ שונאים אותנו, וזה צריך לבוא עם גדר שמי שמתקרב למרחק 500 מטר ממנה חוטף טיל לפנים.

ולא אכפת לי מהבחור שישבת אצלו פעם בכפר באיו"ש ואכלת איתו חומוס. שיישרף ביחד עם חמאס.

• אהבתי 4
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...