Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, mikyl כתב:

יש מלא כאלה ומזמן.

נכון, ומוסיפים חדשים. למשל על קפלן שהתווסף לפני איזה 4 שנים.

לפני 11 דקות, mikyl כתב:

כל אחד כאן מדבר מעמדה שלו. אשתי כדי להגיע לעבודה במרחק פחות מ-7 ק"מ היית צריכה לקחת 2 אוטובוסים ושעה פלוס נסיעה שזה כולל קטעי נת"צ שונים. קוו אחד היה מאוד עוזר. אני תלוי בשעה סוגר עם רכב ב20-40 דקות. 

גם אישתי היתה במצב דומה בעבר. ובתור משתמש קבוע וכבד אני מודע היטב לכל הבעיות שיש בתחבורה הציבורית. יש קווים שעמוסים כמו רכבות במלחמת העולם השניה. יש נהגים מעצבנים ואגרסיבים. חצי מהפעמים אתה מהמר אם האוטובוס בכלל יגיע גם כשאתה משתמש באפליקציות שלכאורה דוגמות נתוני gps. הקווים חופפים ומייצרים עומס על רחובות ספציפיים. ידה ידה. אבל אין דרך לייצר אלטרנטיבה לרכב פרטי בלי תחבורה ציבורית טובה (אלא אם כן כולם ירכבו על קורקינטים, חלילה). ואחד מתנאי החובה לתחבורה ציבורית טובה זו עדיפות בדרך. כלומר עוד נתצים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

קודם כל כן, ברור שהם תת רמה.

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

כשמגבים במערכות ציבוריות אנשים כאלה (ולא משנה מאיזה צד) אלה תהליכים.

תהליכים זה כשהדברים האלה נעשים בחסות המדינה. כרגע זה לא המצב. 

לך תרביץ למישהו כי הוא הצביע שונה ממך, הוא יתלונן עליך ואתה תהיה במעצר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

לך תרביץ למישהו כי הוא הצביע שונה ממך, הוא יתלונן עליך ואתה תהיה במעצר.

חכה, המשטר הנוכחי רק בן שבועיים. אני אבל חייב לציין שהם הרבה יותר מהירים מטורקיה או הונגריה.

בינתיים הנביא שהכי צדק זה יאיר גולן - זיהה בידיוק את התהליכים שמתרחשים בישראל.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

אבל אין דרך לייצר אלטרנטיבה לרכב פרטי בלי תחבורה ציבורית טובה (אלא אם כן כולם ירכבו על קורקינטים, חלילה). ואחד מתנאי החובה לתחבורה ציבורית טובה זו עדיפות בדרך. כלומר עוד נתצים.

יש, מטרו/רכבת תחתית. אבל אף אחד לא יכניס את היד לכיס, יותר קל לגנוב כבישים מרכב פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו זה כבר השלישי במפלגה הפשיסטית הזאת. אחלה חברים יש לליכוד.

לפני 2 דקות, mikyl כתב:

יש, מטרו/רכבת תחתית. אבל אף אחד לא יכניס את היד לכיס, יותר קל לגנוב כבישים מרכב פרטי.

גם בערים בהן יש מערכות מטרו מעולות, בעשרות השנים האחרונות מבטלים נתיבים של רכב פרטי לטובת תחבורה ציבורית. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, mikyl כתב:

לגנוב כבישים מרכב פרטי

לגנוב?

הרכב הפרטי גנב וסיפח כל חלקה טובה מהמרחב הציבורי.

יש צמתים שלוקח רבע שעה לחצות ברגל, כי הרמזורים מתעדפים רכבים. איזורים שלמים שאי אפשר ללכת על המדרכה, בטח לא עם עגלת תינוק או כסא גלגלים, כי חייבים לחנות הרכבים האלה איפשהו.

התכנון או יותר נכון חוסר התכנון בארץ מוטה בצורה חדה לטובת רכבים, על חשבון כל השאר.

וכשמנסים להחזיר משהו לטובת שאר משתמשי הדרך אתה טוען לגניבה. בדיחה.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, garicho כתב:

חכה, המשטר הנוכחי רק בן שבועיים. אני אבל חייב לציין שהם הרבה יותר מהירים מטורקיה או הונגריה.

בינתיים הנביא שהכי צדק זה יאיר גולן - זיהה בידיוק את התהליכים שמתרחשים בישראל.

בינתיים הכל אותו דבר כמו שהיה, הפרצופים התחלפו קצת אבל הקולות אותם קולות.

אם מסתכלים בצורה אובייקטיבית לאורך זמן, נניח במשך 15 שנה עד היום, ישראל נהייתה יותר "מערבית" ויותר מתקדמת. בשום תחום לא הלכנו אחורה, והדברים הדפוקים של דת ומדינה שאנחנו סובלים מהם היום הם לא חדשים. בסופו של דבר, גם זה יעלם.

לדעתי אתם פשוט נהנים להפחיד את עצמכם, סבבה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, mikyl כתב:

אף אחד לא "גונב" כבישים מרכב פרטי. כבישים ורחובות שייכים לאזרחים.

כן מתכננים מטרו כאן. פשוט באיחור אופנתי של 50 שנה בערך. מקווה שבסוף זה יקרה. אבל נתצים יש גם בערים עם מטרו מתפקד.

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

אתה זוכר מישהו מתישהו אומר שצריך לעצור את מנהיגי האופוזיציה עם אזיקים?

כשהביביסטים המשיכו לקרוא לו "ראש הממשלה שלנו" מישהו ביקש לעצור אותם?

וזה פוספס פה קודם, אבל אחד מתומכי הממשלה החדשה ניסה לבצע פיגוע דריסה במפגינים בב"ש בצהריים.

זה לא אנחנו מפחידים את עצמנו. זו המציאות.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לפחד ולהתבדות מאשר להירדם ואז לגלות שהשטיח נשמט לי מתחת לרגליים.

אני כאן באותה המדינה ב 15 השנים האחרונות והמצב מעולם לא התקרב להיות עד כדי כך קיצוני עם מתיחות כזו עמוקה בין ציבור לציבור.

*זו הפעם הראשונה שמעבר ללהיות מתוסכל משלטון חסר איכפתיות, אני למעשה חושש.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

זה לא עובדים תת רמה של הרכבת.

אלו צעירים אחרי צבא, חלקם בוגרי יחידות קרביות, שעובדים באבטחה. שים לב שגם למאבטח זה היה נראה סביר לגמרי שאסור להיכנס עם החולצה הזו.

שירות ביחידה קרבית לא מונע מבן אדם להיות תת רמה, בדיוק כמו שאתה יכול להיות עם תואר ראשון/שני/שלישי/עשירי ועדיין להישאר תת רמה.

הדברים האלה אולי משנים אותך, אבל הם לא עושים ממך בן אדם יותר איכותי או פחות איכותי.

לפני 20 דקות, Pika007 כתב:

אני מעדיף לפחד ולהתבדות מאשר להירדם ואז לגלות שהשטיח נשמט לי מתחת לרגליים.

אני כאן באותה המדינה ב 15 השנים האחרונות והמצב מעולם לא התקרב להיות עד כדי כך קיצוני עם מתיחות כזו עמוקה בין ציבור לציבור.

*זו הפעם הראשונה שמעבר ללהיות מתוסכל משלטון חסר איכפתיות, אני למעשה חושש.

בדיוק, הבעיה זה לא ביבי, הבעיה זה "השותפים הטבעיים" שהוא הכניס איתו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, SlowRide כתב:

בינתיים הכל אותו דבר כמו שהיה, הפרצופים התחלפו קצת אבל הקולות אותם קולות.

אם מסתכלים בצורה אובייקטיבית לאורך זמן, נניח במשך 15 שנה עד היום, ישראל נהייתה יותר "מערבית" ויותר מתקדמת. בשום תחום לא הלכנו אחורה, והדברים הדפוקים של דת ומדינה שאנחנו סובלים מהם היום הם לא חדשים. בסופו של דבר, גם זה יעלם.

נראה לי ששכחת את ה[\ציניות]. כי אם לא אתה עיוור.

לפני 18 דקות, vadim6385 כתב:

בדיוק, הבעיה זה לא ביבי, הבעיה זה "השותפים הטבעיים" שהוא הכניס איתו.

ביבי הוא הבעיה. האיש הזה כל כך חלש שכולם מקרקסים אותו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mikyl כתב:

כנראה היא יותר מוכשרת ממנו 😂

אני יודע שאתה צוחק, אבל:

image.png.00d54ed3c8e99b8346f1344a9032b79d.png

לפני כשעה, garicho כתב:

השאלה מה ישתנה בתכלס. אנחנו מסתכלים מהצד. 

מצד שני, יש בועות בארץ, שעליהן זה אולי ישפיע, אבל פחות.

לפני כשעה, mikyl כתב:

ש, מטרו/רכבת תחתית. אבל אף אחד לא יכניס את היד לכיס,

קודם כול, לכאורה בתיכנון כבר 30 שנה.

שנית, זה לא איזה פתרון פלא. אין פתרון פלא. מה שבטוח אבל זה שהפתרון הוא לא רכבים. ובטח שלא עוד נתיבים.

לפני כשעה, mikyl כתב:

יותר קל לגנוב כבישים מרכב פרטי.

אולי לא היית פה בכמה פעמים האחרונות שציטטתי את אילף ופטרוב. 

רוסים (או אוקראינים מאודסה, איך שבא לך יותר טוב בעין). 

מוכן לחזור על הציטוט בשבילך.

בעברית:

ספוילר

את הולכי הרגל יש לאהוב.
הולכי הרגל מהווים את חלקהּ הגדול של האנושות. יתר על כן - את החלק הנעלה שלה. הולכי הרגל יצרו את העולם. הם אלה שבנו ערים, הקימו בניינים רבי קומות, התקינו מערכות ביוב ומים, סללו רחובות והאירו אותם בפנסי חשמל. הם אלה שהפיצו את התרבות ברחבי התבל, המציאו את הדפוס, גילו את אבק השריפה, העלו גשרים מעל נהרות, פיענחו כתב חרטומים מצרי, הכניסו לשימוש סכיני גילוח, חיסלו את סחר העבדים וקבעו שמִפולי סויה אפשר להכין מאה וארבע-עשרה מנות טעימות ומזינות.

וכשהכול היה מוכן, כשכוכב הלכת שלנו קיבל מראה פחות או יותר מסודר, הופיעו הנהגים.

יש לציין שגם את המכונית המציאו הולכי הרגל. אבל הנהגים משום מה מייד שכחו את זה. הם התחילו לדרוס את הולכי הרגל הנבונים ורכי המזג. הרחובות, שבנו הולכי הרגל, עברו לשליטת הנהגים. הכבישים הוכפלו ברוחבם, המדרכות הוצרו עד לרוחבה של חפיסת סיגריות. והולכי הרגל התחילו להיצמד בבהלה אל קירות הבתים.

בעיר גדולה הולכי הרגל מנהלים חיים מלאי סבל. בשבילם הנהיגו מֵעֵין גטו תחבורתי. מרשים להם לחצות את הרחובות רק בצמתים, זאת אומרת דווקא במקומות שבהם התנועה ערה ביותר ושבהם ניתן לנתק את חוט-השערה, שעליו תלויים בדרך כלל חייו של הולך הרגל, בדרך הקלה ביותר.

במדינתנו הנרחבת מכונית רגילה, המיועדת על-פי הולכי הרגל להובלה שקטה ושלווה של אנשים ומטענים, קיבלה את מִתאריו המאיימים של פגז קוטל אחים. הוא מנטרל שורות שלמות של חברי איגודים מקצועיים ומשפחותיהם. אם הולך רגל מצליח לפעמים לזנק החוצה מתחת לחרטומה הכסוף של מכונית - קונסת אותו המשטרה על הפרת כללי המדריך לשימוש בדרכים.

ובכלל מעמדם של הולכי הרגל התערער עד מאוד. הם, שהעניקו לעולם אנשים דגולים כמו הוֹרָטיוּס, בּוֹיל, מָרְיוֹט, לוֹבָּצֶ'בסקי, גוּטֶנבֶּרג ואנָטוֹל פְראנס, אנוסים עכשיו להשתטות באופן המוני ביותר, רק כדי להזכיר את קיומם. אלוהים, אלוהים, שאיננו בעצם, עד היכן הבאת (אתה, שלאמיתו של דבר אינך בכלל) את הולך הרגל!

או מכיוון שאתה יודע רוסית, תזכורת:

ספוילר

Пешеходов надо любить. Пешеходы составляют большую часть человечества. Мало того-лучшую его часть. Пешеходы создали мир. Это они построили города, возвели многоэтажные здания, провели канализацию и водопровод, замостили улицы и осветили их электрическими лампами. Это они распространили культуру по всему свету, изобрели книгопечатание, выдумали порох, перебросили мосты через реки, расшифровали египетские иероглифы, ввели в употребление безопасную бритву, уничтожили торговлю рабами и установили, что из бобов сои можно изготовить сто четырнадцать вкусных питательных блюд.

И когда все было готово, когда родная планета приняла сравнительно благоустроенный вид, появились автомобилисты.

Надо заметить, что автомобиль тоже был изобретен пешеходами. Но автомобилисты об этом как-то сразу забыли. Кротких и умных пешеходов стали давить. Улицы, созданные пешеходами, перешли во власть автомобилистов. Мостовые стали вдвое шире, тротуары сузились до размера табачной бандероли. И пешеходы стали испуганно жаться к стенам домов.

— В большом городе пешеходы ведут мученическую жизнь. Для них ввели некое транспортное гетто. Им разрешают переходить улицы только на перекрестках, то есть именно в тех местах, где движение сильнее всего и где волосок, на котором обычно висит жизнь пешехода, легче всего оборвать.

В нашей обширной стране обыкновенный автомобиль, предназначенный, по мысли пешеходов, для мирной перевозки людей и грузов, принял грозные очертания братоубийственного снаряда. Он выводит из строя целые шеренги членов профсоюзов и их семей. Если пешеходу иной раз удается выпорхнуть из-под серебряного носа машины — его штрафует милиция за нарушение правил уличного катехизиса.

И вообще авторитет пешеходов сильно пошатнулся. Они, давшие миру таких замечательных людей, как Гораций, Бойль, Мариотт, Лобачевский, Гутенберг и Анатоль Франс, принуждены теперь кривляться самым пошлым образом, чтобы только напомнить о своем существовании. Боже, боже, которого в сущности нет, до чего ты, которого на самом деле-то и нет, довел пешехода!

1931.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יותר מפחיד פה מקטאר" 😂

ה"ליברלים" מחלקים מכות וברכות לגיא הוכמן 

https://www.tiktok.com/@guy_niceguy/video/7186732948664618241

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, יבגניפ כתב:

זה פוספס פה קודם, אבל אחד מתומכי הממשלה החדשה ניסה לבצע פיגוע דריסה במפגינים בב"ש בצהריים.

זה לא אנחנו מפחידים את עצמנו. זו המציאות.

וזה משהו חדש שלא היה בעבר? התדרדרות?

לפני שעה, garicho כתב:

חוץ מכותרות, הם עשו משהו אמיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...