Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, gadik6 כתב:

בתל אביב גם לא חסר מקומות לגייז, אבל עדיין הם מרגישים צורך לעשות תהלוכה ברחוב ולחסום כבישים. חשבתי שזאת עיר ליברלית שמקבלת כל אחד.

״גייז״ לא ״חוסמים כבישים״ והם לא ״עושים תהלוכה״.

מצעד הגאווה זה אירוע ענק, בינלאומי, של עיריית תל אביב עבור תושביה ותושבי כל המדינה. המסיבה הכי גדולה במדינת ישראל. 

אחלה.

מה רע?

• אהבתי 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4785

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 15 דקות, פינדר כתב:

מה השם המלא של העיר?

באיזה חלק התקיימה התפילה?

איכשהו כל פעם שאתה מדבר באחוזים ובסטטיסטיקה, אתה מעקם את הנתונים.

המלצת בשרשור אחר על ספר שעוסק בהטיות סטטיסטיות. ממליץ לך לקרוא אותו.

ברור. בסך הכל תלמיד של המאסטר עמית סגל.

איפה היה עיקום של הנתונים?   בתל אביב יפו יש פחות מ-5% מוסלמים, נקודה.

אתה עשית מיפוי של כל המתפללים שלשום, לעומת כל המתפללים בתפילה בהפרדה בכיפור, שאתה קובע שהם גרים שם, או יותר קרוב, או כל תירוץ אחר שלא יהיה?

אם כבר, אז יותר הגיוני שרוב משתתפי התפילה בהפרדה ביום כיפור גרים בסביבה (שכן הם לא יכולים להגיע ברכב או בתחבורה ציבורית), בעוד שאלפי המוסלמים שהגיעו לתפילה שלשום, יכלו להגיע גם ברכב.

Just now, falou כתב:

״גייז״ לא ״חוסמים כבישים״ והם לא ״עושים תהלוכה״.

מצעד הגאווה זה אירוע ענק, בינלאומי, של עיריית תל אביב עבור תושביה ותושבי כל המדינה. המסיבה הכי גדולה במדינת ישראל. 

אחלה.

מה רע?

לא אמרתי שרע, שיהיה להם לבריאות (נעזוב את זה שיחסים הומוסקסואליים דווקא מגבירים את הסיכון לבעיות בריאותיות, אבל זה לא הנושא).

וכבישים הם גם חוסמים, או יותר נכון חוסמים בשבילם, בדיוק כמו בשביל כל תהלוכה או אירוע אחר שאינו סטטי (מירוץ לילה וכדומה).

אם כבר, אז דווקא אותה התפילה בערב כיפור כנראה לא הפריעה לחופש התנועה, או העיסוק של אף אחד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, gadik6 כתב:

והתפילה שלשום הייתה בתל אביב, מה יש ליד לא רלוונטי

אני בכנות לא מבין מה אתה רוצה. יפו היא חלק מתל אביב יפו. צארלס קלור נמצא די על הגבול ביניהן. תלך לחוף לשם בכל שישי בערב ותגלה שהוא מלא בתושבי יפו.

זו היא גם עובדה שהמשיחיים אומרים בקול רם למה הם באים לתל אביב, טגם זה שבכיפור היו שם אנשים שלא גרים בעיר כמו איתם.

זוהי גם עובדה שיש בתל אביב בתי כנסת פעילים שלא מפריעים לאיש. גרתי לידם עשור בערך.

אולי הטעון המתבכיין שאתה מעלה, כאילו התנגדות למשיחיות יהודית מסיונרית, זה אותו הטעון שרואה בכל התנגדות חאסלאם אלים "גזענות אסלאמופובית"? יתכן שכיפה על הראש לא מונעת מאנשים להיות חראות? ושהבעיה היא עם הרצון המוצהר שלהם לשנות את ת"א למעלה תפוח חור תחת עלית? 

לפני 1 דקה, gadik6 כתב:

לא אמרתי שרע, שיהיה להם לבריאות (נעזוב את זה שיחסים הומוסקסואליים דווקא מגבירים את הסיכון לבעיות בריאותיות, אבל זה לא הנושא).

וכבישים הם גם חוסמים, או יותר נכון חוסמים בשבילם, בדיוק כמו בשביל כל תהלוכה או אירוע אחר שאינו סטטי (מירוץ לילה וכדומה).

אם כבר, אז דווקא אותה התפילה בערב כיפור כנראה לא הפריעה לחופש התנועה, או העיסוק של אף אחד. 

גגל על תיירות גאווה. תגלה עולם ומלואו של כסף שנכנס לת"א.

הטעון על תפילה שלא הפריעה, בחסות אנשים שבאן לשנות את העיר, זה כמו ילד שמחזיק את היד שלו מילימטר מפניו של ילד אחר ואומר "אבל אני לא נוגע. מה איכפת לך?"

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, gadik6 כתב:

כן, יש שם את נווה צדק צמוד לפארק, ממש שכונה מוסלמית ידועה, נכון?

היית שם פעם?

הפארק מאוד רחוק מנווה צדק.

לפני 10 דקות, gadik6 כתב:

בתל אביב יפו יש פחות מ-5% מוסלמים, נקודה.

אין בעיה. בוא נבנה מסגדים בעיר באותו היחס. גם בחיפהף לוד, באר שבע, וכל עיר אחרת בארץ.

כשתעשה את זה תבוא בטענות לתפילות בחוץ.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפארק לא צמוד לשכונה ומפריד בניהן כביש עם 6 נתיבים, חניונים ומלונות...

השאלה מה זה משנה. תפילות בהפרדה בשטח ציבורי זה בסדר או לא?

אם אומרים שכן, אז כל עוד לא נגרמת הפרעה לציבור כמו חסימת התנועה או רעש יוצא דופן, אז מה ההבדל בין זה לבין דתיים שבאים מהגולן להתפלל ביום כיפור בכיכר? למי אכפת.

אם אומרים שתפילה צריך לעשות בבית תפילה ולא בחוץ, אז גם להתפלל בהפרדה בפארק או בכיכר זה לא מתאים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, gadik6 כתב:

איפה היה עיקום של הנתונים?   בתל אביב יפו יש פחות מ-5% מוסלמים, נקודה.

למה אתה סופר אחוז מוסלמים בתל אביב יפו ולא ביפו? למה שלא תספור אחוז מוסלמים בגוש דן?

לבחור את אוכלוסיית המדגם כך שתתאים לטיעון הסופי שלך, זה עיקום של הנתונים.

חבל שאני צריך להסביר משהו כזה פשוט לבן אדם שעושה ניתוחים סטטיסטיים עבור חוקרים מאוניברסיטאות שאני מקסימום אקרא עליהן בעיתון.

באמת כדאי שתקרא את הספר שהמלצת עליו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

הפארק לא צמוד לשכונה ומפריד בניהן כביש עם 6 נתיבים, חניונים ומלונות...

אם אומרים שכן, אז כל עוד לא נגרמת הפרעה לציבור כמו חסימת התנועה או רעש יוצא דופן, אז מה ההבדל בין זה לבין דתיים שבאים מהגולן להתפלל ביום כיפור בכיכר? למי אכפת.

אם אומרים שתפילה צריך לעשות בבית תפילה ולא בחוץ, אז גם להתפלל בהפרדה בפארק או בכיכר זה לא מתאים.

זאת בדיוק הנקודה - ברגע שזה דתיים אז מתחילים למצוא תירוצים למה זה לא בסדר, או למה זה קיצונים, או אלף ואחת סיבות, אבל כשזה מוסלמים, אז זה בסדר כי ככה וככה.

לי, אגב, אין בעיה עם תפילות של מוסלמים או יהודים, בהפרדה, במרחב הציבורי, פעמים בודדות בשנה, כל עוד הם לא חוסמים כבישים, לא עושים את זה בכפייה ולא מפריעים לאף אחד, ולא מנצלים את הבמה כדי להסית נגד המדינה. בחלק האחרון, המוסלמים דווקא לא מצטיינים, וראו את זה אפילו בתפילה האחרונה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שאפשר להגיע משד ירושלים לצארלס קלור בלי לחצות ככ הרבה נתיבים. אבל גם אם חוצים, זה לא ככ משנה. זה אותה העיר. לא כמו לבוא מהגולן.

אין שום בעיה עם תפילות בהפרדה. יש בעיה עם גיהאד ומסיונרים. גם אם הם יהודים.

בחיי, לא מבין כמה ציניקן מתמם צריך להיןת כדי להתעלם מהסיבות למפגן המשיחי בתא ולהציג את ההתנגדות לזה כ"אנטישמיות". ואני לא מאמין שהרטוריקה האימבצילית הזו באמת עובדת על המגיבים פה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

לא. זאת לא השאלה.

אני גר בשכונה חילונית. 500 מטר מהשכונה שלי יש שכונה דתית-חרדית. שם הכבישים סגורים בשבת וכו'. אם הם רוצים להתפלל שם ברחוב שיהיה להם בכיף. אם הם יבואו להתפלל מול הבית שלי, זה כבר משהו אחר לגמרי.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, gadik6 כתב:

נעזוב את זה שיחסים הומוסקסואליים דווקא מגבירים את הסיכון לבעיות בריאותיות, אבל זה לא הנושא)

גם מין אנאלי בין מבוגרים (תנסה. יש קטע).

גם גבנצ (תנסה. גם פה יש קטע, בייחוד עם פיצה).

אבל מה זה קשור?

• מצחיק 6
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, gadik6 כתב:

זאת בדיוק הנקודה - ברגע שזה דתיים אז מתחילים למצוא תירוצים למה זה לא בסדר, או למה זה קיצונים, או אלף ואחת סיבות, אבל כשזה מוסלמים, אז זה בסדר כי ככה וככה.

לא, הבעיה היא שאתה מתעלם מקונטקסט וגם מעובדות. 

גם לי אין סעיה עם תפילות בהפרדה כקונספט. ואם התפילות של המוסלמים היו סביב פרום דה ריבר דו סי, הן צריכות להיות מפוזרות, בדיוק כמו הניסיון הנאיבי להקים מאחז דתי על דיזנגוף.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור הטיקטוק אולי נקרא לדגל ונאמן במידה מסוימת למדינה אבל הוא לא בוחל באמצעים שעומדים לרשותו ומשתמש בהם, הסכנה האמיתית היא שלא יהיו כאלה שישלמו מיסים, מה שיוביל לירידה בתקציב המדינה מה שמוביל בהמשך לירידת באיכות החיים וזה יקרה, מה שיצור מעמדות באופן יותר מובהק ממה שקורה עכשיו.

תקציב המדינה ב26-27 הולך להיות קשוח

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Night Driver כתב:

היית שם פעם?

הפארק מאוד רחוק מנווה צדק.

אין בעיה. בוא נבנה מסגדים בעיר באותו היחס. גם בחיפהף לוד, באר שבע, וכל עיר אחרת בארץ.

כשתעשה את זה תבוא בטענות לתפילות בחוץ.

אין לי שום בעיה עם בניית מסגדים כל עוד הם לא מהווים מטרד רעש או פוגעים בקו הרקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mikyl כתב:

בת"א לא חסר בתי כנסת, ישנם בכל חור. כל אחד שרצה להתפלל היה יכול לעשות את זה בלי שום הפרעה. אבל באת להתגרות? לתקוע אצבע בעין? לחנך את התל אביבים? תקבל בחזרה ב-2 עיניים!

רק שהחטאת את העיניים ושברת לעצמך את האצבעות.

הם מינפו את זה לשנאת דת ורצים עם זה לכנסת לחוקק חוקים ולתרץ התנהגויות שלהם.

אתה הולך ראש בראש מול החבורה בשלטון, ישברו לך את הראש(וגם את הרגל, כי אפשר).

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...