Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

זהו. כשהמצב קשה חוזרים לבייסיק.

הסתה ביי דה בוק נגד כל מי שמוחה נגד ממשלת החורבן הזו.

IMG_9088.jpeg

מתנחבלים מבצעים לינץ בצלם ידיעות אחרונות שאול גולן. בגלל שהוא יהודי ישראלי זה מגיע לכותרות. אם היה פלסטיני הוא היה מת ולא הייתם שומעים על זה.

• אהבתי 2
  • מבאס 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4946

• SlowRide

4827

• פינדר

3858

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:
לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

היו לא מעט ממה שראיתי. זה גם לא משנה. כתבתי את זה המון פעמים פה: לא שמעתי אף מנהיג דתי אחד מגנה את הרב ההומופוב שעלה לכותרות סביב כל הברדק הזה. אף אחד. אפילו ה"מתונים" יצאו להגנתו וסיפרו כמה הם חברים שלו.

כל דתי אמיתי (הכוונה שרואה את מצוות הדת כמחייבות ולא כהעשרה חברתית/תרבותית) הוא הומופוב/חמץפוב/שבתפוב וכו'

ברגע שמנהיג דתי מגנה "הומופוביה" הוא מוכיח שהוא לא דתי/נטול בינה.

(ואין כוונתי שהדרך הנכונה היא לצאת בראש חוצות בהפגנות נגד להטבי"ם- השיטה החרדית הקלאסית נוקטת בהתעלמות מוחלטת)

למה שהוא יעשה את זה? כי זה לא נראה לך טוב בעין? 

שואל ברצינות אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

מתנחבלים מבצעים לינץ בצלם ידיעות אחרונות שאול גולן. בגלל שהוא יהודי ישראלי זה מגיע לכותרות. אם היה פלסטיני הוא היה מת ולא הייתם שומעים על זה.

דווקא מעולה לי, אני אראה בעבודה לכול אלה שחושבים שזה רק נגד פליסטינאים. שיבינו שבקטע הזה יש שיוויון מוחלט.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני חושב שבעיתון הארץ הגיעו לתחתית, אני מגלה שהתחתית עמוקה הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

זהו. כשהמצב קשה חוזרים לבייסיק.

הסתה ביי דה בוק נגד כל מי שמוחה נגד ממשלת החורבן הזו.

כן, כי זה שהיה פעם עיתון עבורו וזה שיש איזה אוליגרך שמחזיק ערוץ טלביזיה מפסיד רק עבורו, זה כסף קטן. איזה אפס מאופס האיש הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, - XM - כתב:

כל פעם שאני חושב שבעיתון הארץ הגיעו לתחתית, אני מגלה שהתחתית עמוקה הרבה יותר.

אני אומר לך זה עיתון פלשתיני לא ישראלי. פשוט חבורה של בוגדים.

לפני 7 שעות, פינדר כתב:

ירי על מנת לכל אחד מהם.

ואגב, הם לא מתנחבלים, הם רק מחבלים. אתה לא צריך להוסיף את המילה החביבה על עופר כסיף בשביל הפואנטה שלך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אני אומר לך זה עיתון פלשתיני לא ישראלי. פשוט חבורה של בוגדים.

ירי על מנת לכל אחד מהם.

ואגב, הם לא מתנחבלים, הם רק מחבלים. אתה לא צריך להוסיף את המילה החביבה על עופר כסיף בשביל הפואנטה שלך.

לא במקרה אותם אנשים שמכנים בכינויי גנאי את ערוץ 14, ועבדו ללא ליאות לסגור את ערוץ 7 וישראל היום, חיים בשלום עם זה שהעיתון המתועב הזה ממשיך להגיע לדפוס, להבאיש את ריחה של ישראל בעולם (בעלילות) ולהיות מונח על שולחנם של מקבלי החלטות כאן.

ולא משנה איך אתה מכנה את הפורעים האלה (אני דווקא משועשע מזה שהשמאל הכתיר מתנחל לראש ממשלה לא מזמן), לא צריך לירות באף אחד. לא הייתי רוצה לחיות במקום שבו בעיטות ושבירת מצלמה גוררים ירי ללא משפט. יש כאן חוק, ואין ספק שהוא צריך לחול גם על המופרעים האלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yd b-4 כתב:

כל דתי אמיתי (הכוונה שרואה את מצוות הדת כמחייבות ולא כהעשרה חברתית/תרבותית) הוא הומופוב/חמץפוב/שבתפוב וכו'

(ואין כוונתי שהדרך הנכונה היא לצאת בראש חוצות בהפגנות נגד להטבי"ם- השיטה החרדית הקלאסית נוקטת בהתעלמות מוחלטת)

שואל ברצינות אגב.

יש הרבה דתיים לא הומופובים. אם יש מישהו כזה בהנהגה? אולי לא. לא היו לי ציפיות שמישהו יצא נגד הרב ההומופוב שבא להקים מאחז בתא. אבל זה בדיוק העניין. זה לא ש"התאכזבתי" מהדתיים כאן. פשוט קיבלתי עוד הוכחה חותכת לכך שכל הדיבורים שלהם כקבןצה פוליטית על ליברליזם הם חרטה בפיתה. בסוף הם מיישרים קו ומגבים את המסיונרים. וזהו. ולכן אני יודע שאם ישלטן כאן על מלא, אני לא אוכל לחיות כאן. ולכן אני שמח שבתא הציבו להם גבול. לפחות זמני.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

שואל ברצינות אגב.

ברור, כשיש לך מונופול על היהדות אתה תקבע מי דתי אמיתי ומי לא. מי שמתעלם מחלקים מהחברה שלו לא יכול להיות מנהיג. 

ראש הממשלה שלנו כל כך פרו פלסטין שהוא דואג שהאמריקאים יפסיקו לשלוח נשק גם כשהם לא רוצים. פשוט אליפות, ליגה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

לא במקרה אותם אנשים שמכנים בכינויי גנאי את ערוץ 14, ועבדו ללא ליאות לסגור את ערוץ 7 וישראל היום, חיים בשלום עם זה שהעיתון המתועב הזה ממשיך להגיע לדפוס, להבאיש את ריחה של ישראל בעולם (בעלילות) ולהיות מונח על שולחנם של מקבלי החלטות כאן.

ולא משנה איך אתה מכנה את הפורעים האלה (אני דווקא משועשע מזה שהשמאל הכתיר מתנחל לראש ממשלה לא מזמן), לא צריך לירות באף אחד. לא הייתי רוצה לחיות במקום שבו בעיטות ושבירת מצלמה גוררים ירי ללא משפט. יש כאן חוק, ואין ספק שהוא צריך לחול גם על המופרעים האלה.

יש תנאים לפתיחה בירי, כל התנאים מתקיימים פה. במיוחד שלפי מה שאני רואה בסרטון אחד מהם נושא נשק ויכול להשתמש בו בחזרה נגדך. הכל טוב.

מי שיוצא לפגוע בחף מפשע - דמו בראשו. יהודי, ערבי, צ'רקסי או בדואי. אין לי העדפה לאף מגזר.

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

שואל ברצינות אגב.

יש הבדל עצום בין דתי אמיתי לפנאט. אם הוא מגנה הומופוביה זה לא אומר שהוא לא דתי או נטול בינה, אלא שהוא מבין שיש אנשים שחיים אחרת ממנו, ואם אתה כל כך חושש מזה שמנהיג דתי יגנה הומופוביה אולי האמונה שלך לא כל כך חזקה כמו שאתה חושב.

לפני 16 שעות, SlowRide כתב:

אז תעבור לשכונה של פינדר ברחובות 😁

רציני אבל, כמו שאתה לא יכול לסלק מהכיכר אנשים בוויב שלא בא לך בטוב גם אותם אתה לא יכול לסלק. אחרת כל אחד יכול לבוא ולומר אתה לא מתאים לי. לא מתאים לי האבארת' שלך, אתה מנסה להביא לפה תרבות קלוקלת של רעש אגזוזים ומרוצים לא חוקיים, פה זה שכונה של סבתות שנוסעות ביאריס הברידית והולכות לישון בשמונה וחצי. תל אביב זה עיר של כולם לא? 

זה הבסיס של הגזענות. "זה לא שאני שונא דתיים, רק שלא יבואו לפה". שקול ל"אני לא שונא אתיופים, היה איתי אתיופי בצבא".

לפני כמה ימים היה לי דיון עם מישהו שעבדתי בעבר שכינה את בית המשפט "בית המשפח" כי הוא אישר להומואים לרקוד במגדל דוד וזה לא מתאים. על זה שדתיים רצו לייצר הפרדה בתל אביב הוא אמר "זה משהו אחר". זה בדיוק כמו שאומרים פה "ההפרדה של הערבים זה משהו אחר כי זה בגבול של יפו".

כל אחד מהם לוקח את מה שמתאים לו ועושה צ'רי פיקינג. 

אם אתם אומרים שאתם ליברלים תקבלו את כולם, אם אתם אומרים שלא אל תקבלו אף אחד אבל אל תתפלא אם לא יקבלו אותכם חזרה.

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

ראש הממשלה שלנו כל כך פרו פלסטין שהוא דואג שהאמריקאים יפסיקו לשלוח נשק גם כשהם לא רוצים. פשוט אליפות, ליגה אחרת.

זה מדהים כמה אנשים בזמן האחרון מעלים את עצמם לדרגת בוגד במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

אם אתם אומרים שאתם ליברלים תקבלו את כולם, אם אתם אומרים שלא אל תקבלו אף אחד אבל אל תתפלא אם לא יקבלו אותכם חזרה.

אתה רוצה שכן שתולה דגל חמאס? הפגנה של פרום דה ריבר טו דה סי מתחת לבית? אולי צעדה של גברים במדי אס אס בפארק תזרום לך בטוב?

תפסיקו להמציא. נכתב מאה פעם בעברית פשוטה: נובודי גיבז א פאק שיש לו שכנים דתיים. זה לא מעניין איש. זה מתחיל לעניין כשזה מלווה באידאולוגיה אלימה. זה באמת לא הבדל מורכב.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יובל .מ. כתב:

ליברליזם - אין לך מושג מה זה אומר, אבל אתה משתמש בזה בכל זאת.

לפני 26 דקות, יובל .מ. כתב:

זה בדיוק כמו שאומרים פה "ההפרדה של הערבים זה משהו אחר כי זה בגבול של יפו".

זה לא ״כי זה בגבול של יפו״.

כמו שתעיד החתימה שלי, אני מחבב את הפילוסופיה האקזיסטנציאליסטית. אבל שלא כמו בספרים של קאמי, החיים הם לא באמת רצף של אירועים אקראיים, חסרי הקשר. וכמעט תמיד לפעולה של בן אנוש, יש סיבות ותוצאות.

מה המשמעות של ״אכילת נקניקית חזיר בלחמניה״?

אם היא מבוצעת על ידי פראנץ, ברחוב הראשי של ברלין, כנראה שזו פעולה יומיומית חסרת קונטקסט פוליטי.

אם היא מבוצעת על ידי צביקה, ברחוב רבי עקיבא בעיה״ק בני ברק, בצהרי יום כיפור או פסח, אני אניח שיש לפעולה הזו משמעות פוליטית חברתית ושהיא לא נעשתה בתמימות.

אותה פעולה, משמעות שונה. הקונטקסט משנה. זה לא קשור לליברליזם.

אותו דבר לגבי תפילה ביפו מול תפילה בדיזנגוף.

• אהבתי 5

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אפילו הטענה שציטטת של יובי לא נכונה כי גם זה לא מה שנאמר. כולה דייקתי את גדי שלא ידע שיפו היא חלק מתא יפו, שצארלס קלור נמצאת בקצה של יפו ושהיו דתיים לא מהעיר בכיפור. אף אחד מאלו זו לא הסיבה שבגללה אני שמח שחסמו את המתנחלים בכיפור. וגפ זה הוסבר. לפחות 5מפעמים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, פינדר כתב:

כמו שתעיד החתימה שלי, אני מחבב את הפילוסופיה האקזיסטנציאליסטית

היא מעידה שאתה אישה.

• מצחיק 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

היא מעידה שאתה אישה.

אני מזדהה כגבר.

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

אגב אפילו הטענה שציטטת של יובי לא נכונה כי גם זה לא מה שנאמר. כולה דייקתי את גדי שלא ידע שיפו היא חלק מתא יפו, שצארלס קלור נמצאת בקצה של יפו ושהיו דתיים לא מהעיר בכיפור. אף אחד מאלו זו לא הסיבה שבגללה אני שמח שחסמו את המתנחלים בכיפור. וגפ זה הוסבר. לפחות 5מפעמים.

כן. זו סתם מלחמת חפירות, עם פרטים לא נכונים, פרטים שהוצאו מהקשר וכל זה בשביל להראות שהליברלים צבואיייים.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...