Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

חחחחח הזקן הזה הרג אותי מצחוק לא מפסיק לצחוק כל פעם מחדש שאני צופה בזה אני יכול בלי סוף זה רק עושה לי טוב :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשניות האחרונות - שמשון, יש פה מישהו שגם מצלם...

מהניסיון שלי עם שוטרים הם פוחדים פחד מוות כשמצלמים אותם. ככה הם לא יכולים לשקר ולרמות כאשר הנושא מגיע למעלה. לא קשור דווקא למקרה הזה שבו נראה שהזקן באמת הגזים

אלה פקחים, לא שוטרים. ולידיעתך, רוב השוטרים עושים עבודתם נאמנה ועבודתם היא להגן עליך, קצת כבוד לא יזיק.

חחחחח הזקן הזה הרג אותי מצחוק לא מפסיק לצחוק כל פעם מחדש שאני צופה בזה אני יכול בלי סוף זה רק עושה לי טוב :)

אני בספק אם הית צופה בזה "בלי סוף" וזה רק היה עושה לך טוב אם היה מדובר באבא או סבא שלך, שאתה אוהב אותו, שאין לו מה להפסיד, כמעט גר ברחוב ובגיל כזה צריך להתמודד עם כל ה Shitstorm שנופל עליו במקום להיות בבית עם הנכדים האהובים שלו.

עשה טובה לעצמך ולאנושות, תחשוב פעמיים לפני שאתה מזלזל כל כך בבני אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם שוטרים הם פוחדים פחד מוות כשמצלמים אותם. ככה הם לא יכולים לשקר ולרמות כאשר הנושא מגיע למעלה.

זה פשוט לא נכון. הפייסבוק רווי בסרטונים של פושעים עם מדים שמכים ומחשמלים אזרחים אזוקים, כאשר הם מודעים לצילום ואף מתגרים בצלם. לא אכפת להם. וזה קורה מסיבה פשוטה - מכיוון שהמשפט השני שלך לא נכון. כמעט כל תלונה במח"ש נסגרת. למערכת אין אינטרס להעניש שוטרים. אם אתה רוצה להחשף לאמת, נסה לחפש מה אחוז התלונות שנסגרות במח"ש.

יש להם גב מלא מהמערכת. לא פעם אזרחים מגיעים לבית משפט ומוכיחים שהשוטר שיקר בדו"ח שרשם להם, או שהשוטרים תאמו גרסאות בפתח בית משפט (סיפור אמיתי). במקרה הטוב פשוט מזכים את האזרח. אפילו לא חשבו להעניש את הפושעים במדים שאמורים לטפל באנשים כמו עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם הית צופה בזה "בלי סוף" וזה רק היה עושה לך טוב אם היה מדובר באבא או סבא שלך, שאתה אוהב אותו, שאין לו מה להפסיד, כמעט גר ברחוב ובגיל כזה צריך להתמודד עם כל ה Shitstorm שנופל עליו במקום להיות בבית עם הנכדים האהובים שלו.

עשה טובה לעצמך ולאנושות, תחשוב פעמיים לפני שאתה מזלזל כל כך בבני אדם.

עדיין, גם אם אתה מבוגר וגם אם אין לך מה להפסיד וגם אם אתה כמעט גר ברחוב, יש חוקים שאתה חייב לציית להם.

אני מכיר כמה תמרורי עצור מיותרים, דבילים, ללא משמעות.

אני עדיין עוצר שם.

גם אם 2 לפנות בוקר.

אל תעשה שטויות אז לא ייפול עליך "סופת קקי" (כמו שאמרת)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם המבוגר לא נראה בסדר תסכים איתי אבל הדיבור שלו מצחיק ופתיל הקצר שלו מוסיף לבידור תסתכל בתגובות שרשמו בyoutube:)

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי ב3-4 תגובות ביוטיוב. לצערי ברשתות החברתיות לא חסרות תגובות שהן תת-רמה, חרפה למין האנושי, ואני מציע להפסיק עם התגובות בשלב הזה, כדי לא להתקרב לשם.

בכל אופן מדובר בפקח של העירייה, קשה לדעת מהסרטון מה היה שם בדיוק. הפקח גם סינן יציאה או שתיים שהן לא במקום. אבל האדם ההוא, יהא מצבו אשר יהא, פנה לעובד ציבור בצורה מחפירה, וצריך לתת את הדין על כך.

אישית לא צחקתי, אפילו לא חייכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצחיק.

לגבי הפקח, בהתחלה הוא היה יחסית רגוע, לאחר שהעבריין הרים עליו ידיים אז גם הוא התחיל להתעצבן.

משוטרים לפחות מפחדים (רוב האנשים) ולא מקללים ובטח לא מרימים ידיים, פקח... אפשר לקלל ולהרביץ לו, בטח שבאיזה שהוא שלב נמאס להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם דבילים.

הפקח לא היה צריך לצאת אליו; על האזרח אין מה להרחיב.

עוד נהג משלוחים של דומינוס שעובר ברמזור אדום:

נהג מונית מטומטם שהחליט לפנות שמאלה במקום ימינה ברגע האחרון:

*במציאות אין כזה סינוור ביציאה מהמנהרה. מודע לזה שהייתי יכול לנסוע לאט יותר אבל סה"כ אני לא חורג ממהירות הרכבים סביבי.

[video=youtube;1l5QV7qA--A]

ודבילית(נסעה נתיב משמאלי, קצת מאחוריי) שהיה לה מ-מ-ש חשוב להדחף:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני נהגי מונית ליצנים. הראשון עוד ניחא, לא יודע להחליט באיזה נתיב להיות, אז נוסע קצת על שניהם. השני... לפחות הוא מאותת.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

באיזור מצלמה אתה משתמש? איכות חבל"ז!

Tom_22, היא הייתה עם כל הרכב מאחוריי. שים לב שגם אני וגם זה שלפני נמצאים פחות או יותר באותה מהירות, עם רווח מסויים, והיא לא נראית עד שממש נצמדה לטויוטה.

ונכון שהנתיב שלי הוא זה שמתבטל, אבל זה לא נתיב השתלבות. במקרה כזה בד"כ משתלבים בשתי וערב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה הדיון כאן, מספיק לדעתי ההודעה שצירפתי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?551498-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%A9%D7%9D-%D7%91%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%94&p=4585964&viewfull=1#post4585964

משתמע שע"פ חוק, עליך לתת זכות קדימה לנוהגים בנתיב "הראשי".

זה שהפעולה ה"חברתית" יותר היא השתלבות שתי וערב, ואני עצמי נוהג לפעול כך ככל הניתן, זה סיפור אחר.

וגם שהרי מראש סייגתי לגבי מיקומה המדוייק ביחס אליך, שכן חלק זה אינו נראה דרך הצילום.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...