Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנעה בעזרת כבלים

DjTsAcH
שימו לב! השרשור הזה בן 4162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן . יש לי שאלה

היום חבר נתקע עם האופנוע שלו

עכשיו יש לי יונדאי I10 2011 , נסעתי לעזור לו עם כבלים. חיברתי פלוס פלוס מינוס מינוס. הטעות שלי עם מנוע דולק ועוד ניסיתי לתת גז, עכשיו זה לא ממש עזר לו למנוע בכל מקרה.

אחרי זה שאלתי נהג מונית הוא אומר לי שזה דופק את המחשב ברכב.

ולא ידעתי שזה קורה וישר ניתקתי.

עכשיו בינתיים ברוך ה' אני לא רואה שום בעיה באוטו שדפק לי את המחשב או משהו בסגנון

השאלה אם זה נכון ובאמת זה קורה וזה קורה באותה שניה או שזה נזק שיכול להגיע גם עוד שבוע

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שזה ידפוק אך אין הדבר וודאי. לכן, רק בשביל להיות ב Safe-side, לא מחברים את המינוס ישירות למינוס של המצבר המותנע אלא לנקודה מתכתית כלשהי במנוע/גיר של הרכב המסתייע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שזה ידפוק אך אין הדבר וודאי. לכן, רק בשביל להיות ב Safe-side, לא מחברים את המינוס ישירות למינוס של המצבר המותנע אלא לנקודה מתכתית כלשהי במנוע/גיר של הרכב המסתייע.

פעם ראשונה ואחרונה שאני מתעסק מזה.. אני יותר מפחד מהקטע העתידי . בינתיים בדקתי הכל אורות ווינקרים הילוכים חיישיני רוורס הכל עובד כשורה.. השאלה אם זה יכול להדפק בהמשך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקים שנוגעים למחשב ניהול או למערכת החשמל לאחר נסיונות התנעה באים בד"כ לידי ביטוי בהופעה של נורת ה "Check Engine" זמן קצר לאחר-מכן. סע ברוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאקים שנוגעים למחשב ניהול או למערכת החשמל לאחר נסיונות התנעה באים בד"כ לידי ביטוי בהופעה של נורת ה "Check Engine" זמן קצר לאחר-מכן. סע ברוגע.

נסעתי איזה 20 קילומטר מאותו רגע שעשיתי את זה. אני מפחד שקרה משהו.. אם אין נורה אין כלום ונוסע חלק. אפשר להיות רגוע וללמוד מטעויות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי קטנוע עם בעיית התנעה ויצא לי להניע אותו לא מעט פעמים עם כבלים מהאוטו.

הנעתי גם מספר רכבים עם כבלים.

בכל הפעמים פעלתי כמו שאמרת: חיבור בין המצברים עם הכבלים, ואף פעם לא נקלתי בשום בעיה.

תמיד עושים את זה עם מנוע דולק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי קטנוע עם בעיית התנעה ויצא לי להניע אותו לא מעט פעמים עם כבלים מהאוטו.

הנעתי גם מספר רכבים עם כבלים.

בכל הפעמים פעלתי כמו שאמרת: חיבור בין המצברים עם הכבלים, ואף פעם לא נקלתי בשום בעיה.

תמיד עושים את זה עם מנוע דולק.

ממש לא אתה יכול לעשות את זה עם מנוע דולק כשהרכב שלך כבוי, ואתה מתניע אותו שהכבלים מחוברים אסור לחבר כבלים לרכב מונע. לגבי הרכב שלך 20 קילומטטר ולא קרה כלום סע לשלום, עם היה קורה משהו זה באותה שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הנכונה היא:

שני הרכבים כבויים.

חיבור כבל (+) בשני הרכבים.

חיבור כבל (-) בשני הרכבים.

הנעת הרכב עם המצבר הפרוק.

ניתוק כבל (-) בשני הרכבים.

ניתוק כבל (+) בשני הרכבים.

הנעת הרכב עם המצבר המלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא אתה יכול לעשות את זה עם מנוע דולק כשהרכב שלך כבוי, ואתה מתניע אותו שהכבלים מחוברים אסור לחבר כבלים לרכב מונע. לגבי הרכב שלך 20 קילומטטר ולא קרה כלום סע לשלום, עם היה קורה משהו זה באותה שניה.

אתה היחידי שהרגיע אותי, ידידי משכבר הימים.

אני לא שואל איך מחברים כי זה עבר כבר. אני לא יתניע שוב.

רק רוצה לדעת שאין נזק בטווח העתידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד תניע אחרים, אחרים עוד יתניעו אותך, לא פעם אחת, אלא הרבה פעמים.

החיים עוד ארוכים.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד תניע אחרים, אחרים עוד יתניעו אותך, לא פעם אחת, אלא הרבה פעמים.

החיים עוד ארוכים.

טפו טפו שלא נצטרך. ותיהיה בטוח שאם אני אתקע עם האוטו כבלים אני לא אחפש. אתה לא מבין כמה נבהלתי ממה שהנהג מונית אמר לי שיכול לדפוק לי את מחשב באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...