Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אורנג'

מנסיון, אורנג' גובים עמלת תחילת הקפאה + עמלת סיום הקפאה.

עוד לא קרה שאורנג' יעשו משהו בחינם.

יהודה

בניוד לרמי לוי קו מאורנג' ובניוד קו מסלקום לאורנג' לא לקחו ממני שום עמלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הניוד מרמי לוי הסתיים .אפשר להוציא שיחות לכולם אבל אי אפשר לקבל שיחות מבזק,ואולי מעוד מפעילים אבל בדקתי רק מפלאפון.

האינטרנט לא פועל גם לאחר שהגדרתי את הAPN ידנית כפי שהוסבר באתר של גולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את הסים, בשעה טובה. הזמנה שנעשתה ב-20/5. מתלבט אם להתחיל את תהליך הניוד מחר בבוקר או להמשיך לחכות. רוצה לנטוש את הריבוע הכתום.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום לא נותן לי לערוך את ההודעה, אז אעדכן בהודעה חדשה.

הפעלתי לפני כעשרים דקות את הסים לבסוף, האתר נתן הודעה שמערכת הניוד לא פעילה כאת, וזה יעשה ביום העסקים הקרוב. מקווה מחר כמה שיותר מהר לעזוב את הצבע הכתום.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרנט לא פועל גם לאחר שהגדרתי את הAPN ידנית כפי שהוסבר באתר של גולן.

כבה והדלק את המכשיר לאחר יצירת, apn. כמובן שצריך לסמן עם איזה. apnאתה רוצה לעבוד

והאפליקציה לא נמצאת במרקט של אנדרואיד, התכוונת לאייפון?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לעדכן:

WOW! פשוט WOW, אין לאורנג' האלה שום בושה!

החלטתי לעזוב את אורנג' ולעבור לחברה הזולה ביותר - הוט מובייל (לא מעניין אותי איך היא נקראת,העיקר שיהיה זול ועובד).

לאור הנסיונות שלי להשיג אותם על הקו - בין 30-60דק' המתנה וקפיצה למרכזי שירות ללא הצלחה (לא מעוניין להירשם באינטרנט, רוצה לשמוע באוזן מאדם) החלטתי "לתת הזדמנות" נוספת לאורנג' לאור מה שקראתי כאן ולנסות להוציא מהם חבילה מוזלת יותר שתתקרב למחירים של החדשות - יש אנשים שטוענים פה שהצליחו, אז צלצלתי, באמת תוך כמה דק' ענו לי, הסברתי מה אני רוצה ולי באופן אישי ידוע שיש תכנית של 125שח בחודש תמורת הכל כלול חוץ מאינטרנט של 0.5GB אבל "שיחקתי" אותה מטומטם ונתתי לנציגה לדבר ולהציע.

הנציגה הציעה לי תכנית של ללא הגבלה הכל כלול חוץ מאינטנרט עד 1GB בעלות של - 135שח!, אמרתי לה: התכוונת ל125?

לא התבלבלה וענתה: לא לא, התכנית זה 135, העלנו מחירים.

אני: אני מעוניין לשלם יותר זול, בכל זאת אני לקוח של מעל 10שנים.

היא: אין אפשרות.

באותה רגע ממש התעצבנתי, סגרתי איתה והתקשרתי להוט, 50דק' על הקו המתנה והוזמן סים בעלות של 40שח, שבוע הבא לאסוף מנקודת שירות.

אורנג' - על חזירות משלמים - הפסדתם לקוח של 300שח בחודש. (חבל שנשאר לי לשלם 100שח X שנתיים על מוטורולה אטריקס שנקנה מהם בסוף 2011 - מי ידע שהמצב יתהפך עם החברות החדשות).

חברות חדשות - בהצלחה לזולה ביותר.

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת אלו שעדיין לא התחילו עם הניוד לגולן: שלחתי להם הודעה (פתאום זה היה פתוח) בדף הפייסבוק ושאלתי אם לנייד או לחכות, אמרו שעדיף שאני אחכה עד כל הבעיות יפתרו, לא אמרו מתי זה אמור להיפתר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייאוש ותסכול-אלא הן 2 המילים שאני יכול להביע בהם את חווית המעבר של אשתי להוט(דרך אגב,הסיוט נמשך)

לפני שבוע העברתי אותה מסלקום להוט ומאז יש לה מכשיר PREPAID הפוך.

מה זה הפוך אתם שואלים?

היא יכולה להוציא שיחות ולגלוש אך אינה מקבלת שיחות/הודעות.

לא משנה כמה טלפונים עשיתי ולמי הסברתי/צעקתי/ת'חננתי-אין קול ואין עונה-מבטיחים כי יטופל ובפועל,גורנישט.

כל שיחה שאני מרים אליהם(למעלה משעה וחצי המתנה BY THE WAY)נגמרת באותו מפח נפש.

התסכול הכי גדול הוא שאני רוצה לעבור לגולן ולכפר על הטעות אך שם אני נדרש למסור קוד אשר הם שולחים בSMS,אך נחשו מה?

נכון-אני לא יכול לקבל SMS.:evil:

באין ברירה אני אצטרך לחזור לאחת הדינוזאוריות הרעבות יותר מתמיד ורק אז לנייד לגולן...

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אני לא מפעיל את הסים של גולן טלקום, אני לא משלם להם?

זאת אומרת, האם החיוב מתחיל ביום הזמנת הסים או ביום הפעלתו?

עודד.

סליחה

תודה!

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : אחרי ארבע שעות המתנה אתמול ושיחה עם מנהל הסניף בראשון לציון, הניוד עלהוט דיין לא בוצע. מטריף.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....ולהתגלח על הזקן שלנו. :?

לא זו אחד ממטרותיו של הפורום ? העזרה לאחרים שבשיתוף מידע ? לא ביקשתי שמישהו יצטרף אליהם רק בשביל שאני אדע איך זה, סה"כ מיש כבר עשה את זה שיעדכן לטובת הכלל.

נק' למחשבה.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : אחרי ארבע שעות המתנה אתמול ושיחה עם מנהל הסניף בראשון לציון, הניוד להוט דיין לא בוצע. מטריף.

המצב שלך עוד טוב.

אני המתנתי לניוד שבוע כמו מנ*אק, תוך כדי שכל יום אני מתקשר מחדש וכל יום שעה המתנה וכל יום מחדש נפתחת פנייה חדשה לניוד + זירוז ועוד חארטות שהמוקדניות הרעיפו עליי.

ביום חמישי בדיוק שבוע מהרגע שקיבלתי את הסים, התקשרתי על הבוקר וביקשתי להתנתק. כנראה שהצלחתי להפתיע ולבלבל את המוקדנית, כי אני כנראה הלקוח הראשון שביקש להתנתק מהם. היא מיד פתחה לי בקשה להתנתקות, תוך כדי שהיא מעבירה אותי ל"מרכז תמיכת הניידות", משהו שלא ידעתי עליו לפני ולא העבירו אותי לשם עד הרגע שאיימתי. כמובן המתנה של חצי שעה עד המענה במרכז הניוד, הבטחה שתוך 3 שעות אני מנויד. כעבור 3 שעות נויידתי, בול, על השעון.

מסקנה - ברגע שמקבלים את הסים, מכניסים למכשיר, ומתקשרים להוט כדי להתנתק. רק ככה הם מזיזים עניינים.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...