Jump to content

uri_s

 • פרסום הודעות

  403
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות uri_s

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. תשקול אם לא שווה לך להחליף לB4 מנוע 2500
 2. אם יש דברים נוספים שלא עובדים כמו תאורה פנימית וזיכרון של הרדיו הייתי מציע לך לבדוק פיוז BACKUP בתא המנוע.
 3. מנוע תקין לגמרי נקנה בטעות במחיר עלות 250 שח בלבד.מוכן לעזור בתיקון למי שיצטרך.כנראה שמתאים גם לדגמים אחרים של GM 058-5524598
 4. צריך לחבר מד זרם בטור ולבדוק בזמן שהסוויץ במצב סגור אם יש צריכת זרם ומה הגודל שלה.
 5. לדעתי היבואן הרכיב באותה תקופה סטראו בהתקנה מקומית וזה כנראה שימש כמתאם לשליטה מההגה .במכשיר שמותקן ברכב זה כבר לא פעל.
 6. תנסה 1199 וזה גם פותח את המכשיר להתקנת חנות פליי
 7. החלפתי את המולטימדיה והחלק הזה היה מורכב על הקונקטור 20 פין של הרכב,תחושה שלי שזה מתאם לשליטה מההגה אשמח אם מישהו מזהה.
 8. באיזה מכוניות המדחס מזגן ממשיך לפעול בזמן הכיבוי?
 9. לא טענתי שמצבר זו תקלה והמקורי החזיק שנתים.רק ציינתי שstart \stop הפסיק לפעול בלא מעט רכבים בחברה ללא קשר לגיל המצבר.תביא בחשבון שחברה שמחזיקה 50 רכבים ובחלק גדול מהם מופיעות תקלות זהות שלא מדובר במקרה פרטי. האיטיות של הרכב נובעת כנראה מהגיר שמעקר אותו.שימוש במצב ספורט סתם גורם לצריכת דלק מוגברת ורעש דרך ולכן מומלץ להשתמש בשיפט.אגב לגבי נורת לחץ אויר נמוך אני מבטיח לך שאם זה ידלק לך כ4 פעמים ביום לא ממש תהנה מזה.
 10. לפני מספר ימים החזרתי לליסינג גאז 2017 קומפורט לאחר 62500 קמ. התקלות העיקריות שהיו:התראות שוא מנורת לחץ האויר שנפתרו זמנית עי החלפת צמיגים קדמיים אבל זה חזר אחרי כ15000 קמ. בהמשך בסביבות 55000 קמ הופיעה במספר מכוניות בחברה תופעה שכל נורות האזהרה שקשורות לבטיחות נדלקו ביחד.ניתוק מצבר עזר לזמן קצר.דיווחתי על כך בטיפול (במוסך המרכזי הונדה) ונמסר לי שבוצע עידכון תוכנה ואכן הבעייה נעלמה החלפת חיישן ABS רעש מתכתי מאחור בזמן נסיעה-בורג זרוע מתלה אחורי השתחרר stop /start הפסיק לעבוד לאחר כשנה עדיין עם המצבר המקורי. לחצנים בתוך הרכב נתקעו מיום קבלתו מולטימדיה התקנה מקומית של א.ד.י מערכות הייתה נתקעת ושודרגה בצורה משמעותית -החומרה הפנימית וגירסת האנדרואיד שודרגו צריכת דלק לכל התקופה:7.3 ל100 האצות ביניים קצת איטיות וצריך ללמוד להשתמש בשיפט. בסך הכל זה רכב לא רע אבל לדעתי לא שווה את מחירו הגבוה ובודאות לא משתייך לצמרת הקבוצה.
 11. מניסיון בחברה שיש בה הרבה מכוניות מהדגם הזה הבעיות העיקריות היו במולטימדיה שבתקופת האחריות שודרגה עי אדי מערכות-בדוק שיש עליה עדיין אחריות.כמו כן בדוק שהמצבר אם הוחלף מתאים לstart stop שבגלל שיקולי מחיר שמים מצבר רגיל שבעקבותיו מופיעה תוך זמן קצר תקלה שכמעט כל נורות האזהרה בלו השעונים נדלקות ואז כל מערכות הבטיחות מנוטרלות.כמו כן הרכב די עגלתי וצריך להשתמש הרבה בהילוכים + - שנמצאים על ההגה. -
 12. לפי מה שבדקתי זה מתחיל מ80 שח כך שזה לא יקר במיוחד.
 13. אפשר להשתמש בספידומטר מבוסס GPS או באמצעות מכשיר נייד או במכשיר ייעודי.חפש באיביי GPS SPEEDOMETER
 14. למי ששאל לגבי מוסכים טובים בראשון אז רובם מרוכזים באיזור התעשייה הישן ששם יש מוסכים ותיקים ומנסיון אמינים בחלקם הגדול.מהכרות אישית בעבר הייתי מתרחק מסוחרים ומוסכים שנמצאים בסחרוב,אליהו איתן והסביבה.
×
×
 • Create New...