Jump to content

uri_s

 • פרסום הודעות

  412
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי uri_s

 1. הכוונה שלי היא שאם תפרק לא תצטרך בכלל חלקים וזה בדיוק מה שקרה במקרה שלי שקצת שיחקתי והכל חזר לקדמותו.
 2. יש ביוטיוב עשרות סרטוני הדרכה איך להתקין וסביר מאוד שאפילו לרכב שלך ספציפית.
 3. חיישן קאמשפט לקחו לך 1700 שקל?שוד לאור היום.כמו כן זה לא מוסך כזה מקצועי כי ברור שבקודים האלו בודקים בשלב ראשון אם אין בעייה בטיימינג
 4. לדעתי אם זה גלגל שיניים שבור היית שומע דפיקות.רוב הסיכויים שמשהו השתחרר או ציר שנשבר.אין לך מה להפסיד תפרק תראה אולי זה בר תיקון.
 5. תתחיל בבדיקת פיוזים כולל בתא המנוע
 6. מהתרשמות שלי הרכב הזה נמכר במצב טוב בסביבות 6000 שח.כדאי לך לשקול את הכדאיות בהשקעה במנוע.
 7. uri_s

  טסט לרכב בתקופת הקורונה

  עשיתי טסט בשבוע שעבר בקומפיוטסט ראשלצ מזרח ואכן הקפידו מאוד בכניסה למשרד .
 8. בהפרש המחיר ששילמת היית כבר קונה בוסטר התנעה שמנסיון שווה כל שקל במצבים האלו וייתכן מאוד שכלל לא היה צורך בהחלפת מצבר .
 9. אם יש דברים נוספים שלא עובדים כמו תאורה פנימית וזיכרון של הרדיו הייתי מציע לך לבדוק פיוז BACKUP בתא המנוע.
 10. מנוע תקין לגמרי נקנה בטעות במחיר עלות 250 שח בלבד.מוכן לעזור בתיקון למי שיצטרך.כנראה שמתאים גם לדגמים אחרים של GM 058-5524598
 11. צריך לחבר מד זרם בטור ולבדוק בזמן שהסוויץ במצב סגור אם יש צריכת זרם ומה הגודל שלה.
 12. לדעתי היבואן הרכיב באותה תקופה סטראו בהתקנה מקומית וזה כנראה שימש כמתאם לשליטה מההגה .במכשיר שמותקן ברכב זה כבר לא פעל.
 13. תנסה 1199 וזה גם פותח את המכשיר להתקנת חנות פליי
 14. החלפתי את המולטימדיה והחלק הזה היה מורכב על הקונקטור 20 פין של הרכב,תחושה שלי שזה מתאם לשליטה מההגה אשמח אם מישהו מזהה.
 15. באיזה מכוניות המדחס מזגן ממשיך לפעול בזמן הכיבוי?
 16. לא טענתי שמצבר זו תקלה והמקורי החזיק שנתים.רק ציינתי שstart \stop הפסיק לפעול בלא מעט רכבים בחברה ללא קשר לגיל המצבר.תביא בחשבון שחברה שמחזיקה 50 רכבים ובחלק גדול מהם מופיעות תקלות זהות שלא מדובר במקרה פרטי. האיטיות של הרכב נובעת כנראה מהגיר שמעקר אותו.שימוש במצב ספורט סתם גורם לצריכת דלק מוגברת ורעש דרך ולכן מומלץ להשתמש בשיפט.אגב לגבי נורת לחץ אויר נמוך אני מבטיח לך שאם זה ידלק לך כ4 פעמים ביום לא ממש תהנה מזה.
 17. לפני מספר ימים החזרתי לליסינג גאז 2017 קומפורט לאחר 62500 קמ. התקלות העיקריות שהיו:התראות שוא מנורת לחץ האויר שנפתרו זמנית עי החלפת צמיגים קדמיים אבל זה חזר אחרי כ15000 קמ. בהמשך בסביבות 55000 קמ הופיעה במספר מכוניות בחברה תופעה שכל נורות האזהרה שקשורות לבטיחות נדלקו ביחד.ניתוק מצבר עזר לזמן קצר.דיווחתי על כך בטיפול (במוסך המרכזי הונדה) ונמסר לי שבוצע עידכון תוכנה ואכן הבעייה נעלמה החלפת חיישן ABS רעש מתכתי מאחור בזמן נסיעה-בורג זרוע מתלה אחורי השתחרר stop /start הפסיק לעבוד לאחר כשנה עדיין עם המצבר המקורי. לחצנים בתוך הרכב נתקעו מיום קבלתו מולטימדיה התקנה מקומית של א.ד.י מערכ
 18. מניסיון בחברה שיש בה הרבה מכוניות מהדגם הזה הבעיות העיקריות היו במולטימדיה שבתקופת האחריות שודרגה עי אדי מערכות-בדוק שיש עליה עדיין אחריות.כמו כן בדוק שהמצבר אם הוחלף מתאים לstart stop שבגלל שיקולי מחיר שמים מצבר רגיל שבעקבותיו מופיעה תוך זמן קצר תקלה שכמעט כל נורות האזהרה בלו השעונים נדלקות ואז כל מערכות הבטיחות מנוטרלות.כמו כן הרכב די עגלתי וצריך להשתמש הרבה בהילוכים + - שנמצאים על ההגה. -
 19. לפי מה שבדקתי זה מתחיל מ80 שח כך שזה לא יקר במיוחד.
 20. אפשר להשתמש בספידומטר מבוסס GPS או באמצעות מכשיר נייד או במכשיר ייעודי.חפש באיביי GPS SPEEDOMETER
 21. למי ששאל לגבי מוסכים טובים בראשון אז רובם מרוכזים באיזור התעשייה הישן ששם יש מוסכים ותיקים ומנסיון אמינים בחלקם הגדול.מהכרות אישית בעבר הייתי מתרחק מסוחרים ומוסכים שנמצאים בסחרוב,אליהו איתן והסביבה.
 22. אני למדתי נהיגה עם אחת כזו,עד היום אני זוכר את הפרצוף של המורה כאשר ידית ההילוכים התפרקה וצנחה לרצפה.
 23. הפנצ'ריות שמוכרות צמיג משומש ב50-100 ש"ח מרויחות עליו 100% ,נראה לי שאפילו יותר ממכירת צמיג חדש.לא ממש מעניין אותם מה יקרה למי שייסע עם צמיג כזה.אולי הגיע הזמן לאסור על מכירת צמיגים משומשים.
×
×
 • תוכן חדש...