Jump to content

ohanaohad

 • הודעות

  747
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי ohanaohad

 1. לוקוס שמעת על פעילות שיקום ריאות? היום ניתן לעשות אותה מבלי לצאת מהבית. ע"פ מחקרים - למחלות ריאה אין מרפא , והדבר היחיד שמונע התדרדרות ואפילו עוזר בנושא זה פעילות שיקום ריאות.
 2. היי לוקוס, מזמין אותך להתייעץ איתי ואשמח לעזור. בעברי הלא רחוק - מפעיל מכון לשיקום ריאות בביה"ח גדול בארץ, עובד עם ומכיר את רוב רופאי הריאות באזור חיפה/צפון. תרגיש חופשי לשלוח לי הודעה או לחפש אותי בפייסבוק - 'אוהד אוחנה שיקום ריאות'. רק בריאות!
 3. ישה - ביטוח מקצועי יש, תפור ומותאם בדיוק לפי העיסוק,לפי תעודות ולפי המטופלים. ועדיין זה מרגיש לי לא מכסה לחלוטין. מדובר בשירות רפואי/פרא-רפואי שניתן בארץ בצורה א', והשירות החדש הוא שניתן להציע אותו בצורה ב'. לדוגמא מוגזמת: אם עד עכשיו היית צריך להגיע לביהח בשביל לעבור ניתוח, היום השירות מאפשר לעבור את הניתוח בבית, בשביל אותם תוצאות בדיוק.
 4. אתן דוגמא, נניח ויש שירות רפואי חדש בשוק - השירות לא קיים בשום מקום והוא חדש דנדש. מציע השירות רוצה לא לקחת סיכונים, ומעוניין בהדרכה רפואית-חוקית (אם אפשר לקרוא לזה כך), נקיטת כל הצעדים החוקיים / רפואיים על מנת לסגור את כל הפינות. לדוגמא, נניח והמטופל יחליט שהוא רוצה לתבוע בגלל איזו סיבה רפואית לא קשורה ויביא איזה עורך דין תותח שימצא איזה סעיף באיזה שנה באיזה טופס שנותן השירות לא לקח בחשבון. לכן, חשוב לי מאד שיהיה גורם משפטי-רפואי, שיאשר שנעשים כל האמצעים וכל מהלכיו ופעולותיו כשירים כשרים ותקינים. *המיזם עובד ורץ, נקרא לזה איפשהו שלב אחד לפני פריצה ושיווק.
 5. מה שאני צריך זה "כללי התנהלות" חוקיים במקרה מול מטופלים. לדוגמא, האם בוצעה סקירה של היסטוריה רפואית? איזה היסטוריה בדיוק צריך? בשביל להציע טיפול כזה או אחר, מה מצבו של המטופל? באיזה תנאים חוקיים הוא רשאי להיכנס לטיפול? וכ'ו
 6. שלום לפורום שיודע הכל! (וחבריו כמובן). למיזם בתחום המדיקל *כנראה* דרוש עו"ד אשר יכווין וייעץ, ויגיד איך לפעול מבחינה חוקית על מנת לא ליפול בין הכיסאות. מחיפושים שעשיתי והתייעצות עם עורכי דין אחרים - לא הגעתי לפתרון. מישהו מכיר?
 7. אהלן, עלתה דרישה לשעון/צמיד חכם עם מאפיינים חומרתיים ותוכנתיים מאד ספציפיים. מישהו יודע איך או האם יש מפעלים שניתן לבצע הזמנה דרכם? כמובן שמדובר בכמות גדולה ולא באחד בודד. מישהו עבר או מכיר מישהו שעבר תהליך כזה? מחיפוש בגוגל - עולים מפעלים סיניים לא מוכרים ,שלאחר התכתבות איתם נוצר רושם שהם חסרי ניסיון והבנה וגם לא מבטיחים כלום.
 8. חברים מקפיץ , 3300שח - גמיש! הספה לא בשימוש, סתם תופסת לי חדר וחייבת לעוף. חדשה לחלוטין! יש קבלה המציגה תאריך קניה ומסירה.
 9. אהלן, ספה בת שבועיים! כרגע מאוחסנת בחדר נפרד ולא בשימוש. נוחה מאד ומעוצבת, הוזמנה מרשת LIVING ROOM. נמכרת אך ורק בגלל טעות בהזמנת המידות (טעות שלי). מדובר על שזלונג + ספה דו. גודל: 2.80 על 1.60 + 2 כריות נוי. נקנה בסכום של 4000שח (יש קבלה וכמובן אחריות מלאה). סכום מבוקש - 3500שח, גמיש קלות. * את 2 החלקים ניתן להפריד וניתן לחבר. 0546871 תשע - תשע אפס. איסוף מנשר - יש מעלית משא בבניין וגישה ישירה לרכב.
 10. כתבתי כנראה, לא מצאתי שום מידע על זה אז סתם תחושה. מה המכשיר הזה עושה? ידוע האם שווה משהו? מה שכן הוא כבד מאד!
 11. אהלן, מחפש מידע על המחשב/פקס או מחשב-טלפון הזה, הדגם היחידי שכתוב עליו זה מה שמופיע בכותרת. המקשים והסמלים כולם באנגלית , הדבר היחיד שמצאתי בגוגל זה: https://www.pinterest.de/pin/308285536994439539/ וזה גם נראה בדיוק ככה. מישהו יודע מה זה בדיוק? כמה זה שווה היום? האם אספנות? תודה.
 12. היי, אני מטפל במקרים כאלו. מדובר "בשפה עממית" בדורבן, אבל כפי שציין פה אחד המשתמשים - מדובר ב'פלנטר פשיטיס'. זאת אומרת , שיש לנו בעיה ברקמה בגוף (במקרה פה - בכף רגל) שנקראת 'פאשיה'. ***מדרסים לא יעזרו פה, יעזרו רק למי שמוכר אותם, לא יפתרו את הבעיה , אולי רק ימנעו דריכה על "הדורבן" עצמו על ידי שינוי מרכז הלחיצה/דריכה של העקב. ***בגדול גם לא פיזיותרפיה, לא גלי הלם לא חשמל לא אוויר ולא מים, אולי אולי אולי רק להקל, לא יפתור את הבעיה. וגם לא מדובר ברצועות/שרירים/גידים/עצמות/מפרקים וכ'ו. הסיבה "לדלקת" בפאשיה (ובכוונה עם "-") כי זו לא ממש דלקת, יכולה לנבוע ממיליון סיבות, סתם בשלוף:משקל יתר, עמידה לא נכונה, תבנית עמידה לא נכונה, אי סימטריה מסוימת אשר יכולה לנבוע מהגב? כתפיים? אגן? הטיפול לזה, הוא דבר ראשון אבחון איך היא דורכת? איך היא הולכת? מתי בדיוק כואב? וכ'ו... לאחר מכן הטיפול הוא ישירות בפאשיה, על ידי תרגילים ותנועות ועיסויים. אגב, לפעמים בכלל לא צריך US או צילום/הקרנה כזו או אחרת, מישוש פשוט על ידי איש מקצוע מנוסה יאבחן אם מדובר בדורבן ובאיזו חומרה. מוזמן להתייעץ איתי! ומוזמנים לקרוא על הפאשיה. אוהד.
 13. אהלן יש דרישה לשלוח ל x אנשים שאלון בעברית בלבד, הכולל בתוכו שאלות והרבה מלל, וטבלאות למילוי. לאחר מכן, יש צורך לנתח את הטבלאות האלו (עדיף באקסל או איזשהו מעבד טבלאות), ולייצר התנייות, לדוגמא - אם בטבלה כלשהי דווח על עמודה מעל Y, אז שייעדכן אותי בהתראה או משהו כזה. לא מצאתי שירות או משהו כזה ברשת. הדבר היחיד שמצאתי שקרוב לזה,זה: ONLINE FORM BUILDER, אחרי שעברתי על כל מה שמציע חיפוש בגוגל- הגעתי לאתר בשם JOTFORM (בחינם עד 5 טפסים, וכרגע אני צריך יותר ולא יודע אם לשלם להם כי זה לא זה) שנותן אפשרות להכין את הכל בצורה נחמדה, אבל הפלטפורמה הזו לא מיועדת לשימוש לטווח רחוק, וגם לא מותאמת לעברית באופן מלא. בעזרת האתר הזה אני שולח לX אנשים את הטופס המקוון , הם ממלאים ואני מקבל התראה מהאפ' אשר מותקנת בטלפון\טבלט שלי שאדם פלוני שלח דיווח. את התוצאות אני מקבל למייל בדמות טבלה (אשר אותה אפשר להמיר לPDF) ובזה זה מסתיים- אין נגיעה לאקסל. לאחר מכן אני אמור לפתוח כל דיווח, לעבור על כל תשובה וטבלה ואם במידה והנתונים מראים X, אז ליצור קשר עם המדווח, אם לא אז להתעלם ולחכות לדיווח הבא. הייתי רוצה משהו שינתח את הטבלה בשבילי, ואם הערכים מעל מספר כלשהו- אז שיעדכן אותי. האם אני צריך לייצר לעצמי אפליקציה? האם קיים שירות כזה תמורת תשלום\חינמי?
 14. חבר'ה תודה למי שענה, המון מידע נאמר פה ולצערי הצלחתי להתבלבל. מה כדאי לעשות? תראו, המשחק האחרון ששיחקתי היה בתקופת ג'יטיאי סאן אנדרס וFAR CRY 1 בגיל 13 , משחקי מחשב לאחר מכן הפסיקו לעניין אותי במובן מסוים. היום אני נהנה לשחק משחקי חשיבה וכל מיני פאזלים (בעיקר בטלפון), הרצון לשחק בג'יטיאיי האחרון הוא על סמך זכרון נוער מפעם ורד דד רדמפשן2 אני לא מכיר -שמעתי שזה מיוחד מאד. גם אין לי את הזמן להשתעבד היום למשחקי מחשב ולשבת מולם שעות - כך שאולי הרצון למשהו חזק יותר פשוט מיותר? המחשב הנוכחי עלה לי לפני 3 שנים כ1600שח - ואני מרוצה לשימושיי "המשרדיים" וצפייה בסרטים, אין לי עניין במשהו חזק או חדש יותר בשביל שימושיי הקיימים, אלא אך ורק בשביל אותו משחק של פעם ב... העמדתי לתקציב 2000שח, מהסיבה שאין לי עניין להוציא יותר , יהיה נחמד אם יהיה משחק מודרני שיעבוד.
 15. תודה, אבל אני לא יודע להרכיב מחשב. הידע שלי בערך מסתיים כאן. למשל לא ידעתי שצריך להוסיף גם קירור וגם ספק כח במידה וארצה לשדרג. עוד דעות? מישהו מבין יותר, לרמה של הרכבה? אני מעדיף להימנע מללכת לחנויות ולרכוש משהו "שהמוכר ממליץ".
 16. אהלן לכולם. עלה הצורך במחשב נוסף בבית, ונוצרו כמה התלבטויות, בגלל חוסר הידע שלי אני מעדיף להתייעץ! המחשב הקיים, משמש כמחשב מדיה לסלון (עם מארז קטן ומיוחד) המחובר לטלוויזיה 55" תומכת 4k. המחשב נקנה לפני 3 שנים ופרטיו - I3 6100 לוח אם Asus H110M-A 8gb ram 500gb ssd כרטיס מסך אינטל מובנה ולא רלוונטי. המחשב מתפקד נהדר, סרטים ב4k, מולטי טסקינג כל תוכנות אופיס, מריץ ווינדוס 10 מקורי. הצורך של המחשב השני, בנוסף, הוא בעצם הצורך הקיים, משרדי בלבד, קצת יוטיוב, קצת תכנות בג'אווה, הדפסות, עריכת תמונות וקצת וידאו קליל, לא משהו שהנוכחי לא מצליח לעשות. ההתלבטות - לרכוש מחשב חדש, עד 2000שח, שיהיה חזק יותר מהקיים, ועל הדרך יריץ לי גם משחקים כמו gta האחרון, או רד דד רידמפשן 2, ואת הנוכחי להעביר למשרד. או לרכוש מיני פיסי all in one של אינטל, סביב בערך 600שח,ובשאר התקציב לשדרג לi5 וכרטיס גרפי מתקדם שיספיק. דעת המבינים בבקשה?
 17. אהלן, בחורה בת 25, נוסעת כיום בגטס 2005 אוטומטית, נסועה קטנה של פחות מ10אלף קמ בשנה. מחפשת המלצה לרכב אמין, בתקציב של עד 25אלף שקל, גמישות קלה מאד. בסגנון הגטס הקיימת - קטן, אוטומטי, חסכוני ואמין. הדבר היחיד שעלה לי לראש להמליץ לה זה ספייסטאר, על מה עוד מומלץ בסגנון? עדיף כמה שיותר חדש, סביב 2013+. תודה מראש בשם אחותי.
 18. היי תודה למי שענה, SURFHIGH - מדובר באזור של הבנייה החדשה מול הים, נדמה לי שנקראת 'שאר העיר' או 'שכונת הרכס', אומר לך משהו? מישהו מכיר? כפי שכתבתי, זוג, לא ציינתי ילדים כי אין כאלה בשלב זה. לכן בתי ספר\גנים עלולים להית רלוונטיים רק עוד מספר שנים. SPERIAL , אנחנו מתוגוררים היום בצידה הצפוני של חיפה, מספר דק' נסיעה מהמפרץ\מחלף כביש 22. חשבנו כיוון של נאות פרס - המחיר פחות מתאים. אני אחדד ואסביר, אופי העבודה שלי הוא בעיקר נסיעות קצרות בתוך העיר חיפה והקריות (נסיעה מלקוח ללקוח לדוגמא) עם רכבי הפרטי, ההגעה הראשונה היא סביב 8:30 בבוקר, כרגע המגורים בחיפה מאד נוחים לי כי היציאה לקריות\מנהרות היא ממש מספר דק' מביתי, יש לי מספר דק' נסיעה כמעט לכל אזור בחיפה. וגם יחסית קרוב למקום עבודתי הקבוע אשר נמצא באזור עיר התחתית. כך שהשאלה שלי איך מצב הפקקים בשעות האלו, אם אצטרך להגיע בשעות 8:30, מתי אצטרך לצאת והאם אפשר להסתמך על זמנים קבועים?
 19. אהלן כיום גרים בחיפה, חושבים על מעבר לעתלית . כמובן השאלה היא האם מומלץ? איך האוכלוסיה? על מה להתמקד? בהשוואה לחיפה, יש שם דירות חדשות מהקבלן מול הים להשכרה במחיר של דירה בת 40 שנה בחיפה. מה מצב זיהום האוויר שם? האם יש הטבות מסוימות? הטבות מס? דבר שני והחשוב יותר, כמה זמן באמת לוקח להגיע לחיפה בבקרים? נניח ניקח נקודות כמו הגעה לאוניברסיטה, הגעה לעיר התחתית? הגעה לקריות? *מתכנון מסלול בוייז, מדובר על בין 15ל40 ד', עם הראשון אני יכול לחיות, עם האחרון אני נשאר לגור בחיפה.* תודה מראש!
 20. אהלן, זוג בני 30, מחפשים המלצה לבניית מסלול בן 10 ימים אשר מתחיל בברלין ומסתיים בפראג (אפשר גם הפוך) ועל הדרך, לינה ועצירה לילה או 2 במלונות בכל מיני עיירות ציוריות\כפרים עם נופים. כך שיוצא יומיים-שלושה בברלין, יומיים שלושה בפראג, והיתר בתחנות בין לבין שאינם "עוד עיר", אלא משהו ציורי\טבע אבל מודרני. אין לנו מושג מאיפה להתחיל אחרי שלב סגירת הטיסות, איך מוצאים עיירות ציוריות עם בקתות\צימרים בסביבה מושלגת ואיך מוצאים שם אטרקציות ועניין.- חיפוש בגוגל נותן מידע כל כך לא רלוונטי, ובקלות אפשר להתפזר. התאריכים הם חנוכה\סוף דצמבר, כך שסוף הטיול מתוכנן להיות באווירת כריסטמס. יש נסיון רב בטיולים באירופה, בהתמצאות ומציאת/גילוי מקומות בערים מרכזיות - לא מחוץ להן. מי עשה? תודה מראש!
 21. לא עבר עם צ'קלקה ולא עם אורות, נסיעה רגילה לגמרי. אם היה עם צ'קלקה אני מניח שהייתי שם לב אליו מלכתחילה מהמראות. מצורף הדוח, ללא סימנים מזהים. אגב, לא חתמתי כי לא התבקשתי, זו אינה חתימה שלי.
×
×
 • תוכן חדש...