Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבלנות,זה שם המשחק לדעתי,התרגלנו לשירות מסויים מחברות בהחלט ותיקות ומנוסות,וגם עושקות..

הנהירה כלפי המפעילים החדשיים לא תורמת לרמת הטיפול שהם יוכלו לתת

זול שווה זול,מי שמעניין אותו רק המחיר בסוף החודש ייאלץ להתמודד לבדו,כי אין מוקדנים טלפוניים/מרכזי שירות

שוב,הסבלנות רק תועיל,בסופו של דבר הניוד/קווים חדשים יפעלו כמו שצריך (להערכתי כחודש שלם לפחות מרגע ההזמנה)

* אחי לא רצה לעבור מאורנג' ובחר לתת להם צ'אנס,והראה לי שב125 ש"ח יש לו גם חבילה בלי הגבלה+שירותGPS וגם החזר על המכשיר,כן הוא רואה בכך חיסכון וGPS מתנה,

שוב,אם החשבון הסופי הוא המעניין,אז השירות הוא בהתאם..

*ניידתי עצמי לגולן טלקום(כי ראיתי יתרון בשיחות לחו"ל) ואני מחכה מעל שבוע לSIM שלי..

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איציק, כמה אחוזים של מתלוננים תוך שבועיים בלבד של פעילות זה המון.

כשניסיתי להשיג את סלקום חיכיתי מעט מאוד על הקו (אפילו פחות מאשר לפני החדשות).

מסכים שאלה חבלי לידה אבל התחושה היא לפחות עם גולן שהם עלו לאויר לא מוכנים (יותר מידי "יפורסם בקרוב"). אני מצפה מחברות לעלות לאויר עם מוכנות למה שהולך לקרות בדיוק כמו שהותיקות נערכו וכמו שרמי לוי נערך לפני שעלה. בינתיים עד שיהיו מוכנים אני מעדיף להמתין.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהם כותבים אמור להיות עוד סטטוס של "בטיפול גולן טלקום" ולאחריו אישור שהסים נשלח.

אני מקווה שבאמת מה שאתה אומר זה נכון והם מטפלים בזה ולא שינו סטטוס

ההזמנה שלי שינתה סטטוס היום מ"נקלטה" ל"בטיפול גולן טלקום", האם גם השתנה אצלך ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי חל שיני כזה הערב.

הכרטיס הכראשון שלי הוזמן ב-15.5, נשלח ב-20.5 והגיע (והופעל ללא קושי) ב-21.5. הכרטיס ש"עבר לטיפול" הוזמן ב-20.5.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, כמה אחוזים של מתלוננים תוך שבועיים בלבד של פעילות זה המון.

שוב - בהתחשב בעובדה שמדובר גם בחברה חדשה, גם במתחרים שמנסים לשים מקלות בגלגלים וגם בהתנפלות מטורפת - לדעתי מדובר בעניין סביר (מה גם שהחברה הזו חרטה על דגלה את האינטרנט כממשק התקשרות\התנהלות ולכן טבעי שעמוד הפייסבוק שלה יהיה מלא בתלונות\הערות\הארות\שבחים יותר מאשר חברות אחרות שההתנהלות מולן אחרת לגמרי - ולכן אין לך את השקיפות של כמות המתלוננים שיש לך במקרה זה).

כשניסיתי להשיג את סלקום חיכיתי מעט מאוד על הקו (אפילו פחות מאשר לפני

החדשות).

מסכים שאלה חבלי לידה אבל התחושה היא לפחות עם גולן שהם עלו לאויר לא מוכנים

(יותר מידי "יפורסם בקרוב"). אני מצפה מחברות לעלות לאויר עם מוכנות למה שהולך

לקרות בדיוק כמו שהותיקות נערכו וכמו שרמי לוי נערך לפני שעלה. בינתיים עד שיהיו

מוכנים אני מעדיף להמתין.

תמתין אבאל'ה, תמתין... :)

גם אצלי חל שיני כזה הערב.

הכרטיס הכראשון שלי הוזמן ב-15.5, נשלח ב-20.5 והגיע (והופעל ללא קושי) ב-21.5. הכרטיס ש"עבר לטיפול" הוזמן ב-20.5.

כנ"ל, גם שלי הוזמן ב 20/5.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלא הכל דבש ואני לא מעביר ביקורת. אדרבא, אני מייחל להצלחתה של גולן טלקום ומקווה שהם שם לא יהפכו להיות כמו הספקיות הגדולות שמבטיחות וחותמות על דבר אחד ואח"כ עושות ומחייבות מה שהן רוצות. אין לי ספק שהם כורעים תחת העומס כי בטח יש רבים כמונו.

....אגב, האם ניידת מפלאפון ?

לא, אני מנייד מסלקום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתין אבאל'ה, תמתין... :)

כנ"ל,

איציק[/QUO

8)

בינתיים קיבלתי מסלקום מחיר טוב וההפרש שווה לי את מה שאנו מקבל יותר. עוד חודש חודשיים אבדוק מה קורה עם החדשות ואז אחליט סופית.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין,כי למתלוננים,על גולן טלקום לא,היו בעיות שירות אצל,חברה סלולרית מעולם?

אז אצל גולן ממתינים בטלפון,ואצל פלאפון והאחרים ממתינים,במרכז השירות ביג דיל ממש הבדל גדול.

בגילי המופלג,אני עוד זוכר את התקלה המפורסמת,כאשר סלקום עלו לאוויר

מכשיר,שעלה לי אלפים רבים,שימש בעיקר,כמשקולת לניירות עד

שכעבור שבועות,סלקום,איתרו את התקלה,והזמינו את בעלי מכשירי אלפא

ליד אליהו לשם תיקונם

לדעתי,כולם צריכים לפרגן לגולן ולהוט,בלעדיהם שלושת החזירים,היו ממשיכים

למשוך דיבדנדים,על חשבוננו ולדחוף חבילות גלישה,למבוגרים שאפילו סמס לא יודעים לשלוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי - חלק א':

ביום רביעי בערב ביצעתי הזמנה של 2 סים קארד.

אחד מהוט מובייל ואחד מגולן טלקום.

ההזמנה נעשתה מהאתר של 2 החברות.

היה הפרש של כחצי שעה בין ההזמנות.

מ-HOT מדובר על ניוד קו מאורנג' ובגולן זהו קו חדש.

האתר של גולן ידידותי יותר, מרגיש יותר שקוף ונוח וגם המיילים שהם שולחים והעדכונים יותר מלאים.

לעומתם ב-HOT קיבלתי מייל סתמי, שבו נכתב שההזמנה התקבלה ונציג שלהם ייצור איתי קשר.

בינתיים לא קרה כלום, נחכה ונראה.

(ד"א - אורנג' לא יורדים מהעץ וממשיכים בהצעות מעליבות ובהכפשות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה עוד מישהו (אייפוניסט) שלא מצליח לאקטב את IMESSAGE / נתקע עם המספר הזמני (053) לאחר ניוד להוט מובייל?

אני מתאר לעצמי שזה בגלל שהוט לא תומכת בשיחות לחו"ל, ו-IMESSAGE צריך לשלוח SMS ראשוני לשרתים של אפל כדי לאקטב את השירות.

השאלה היא האם זה קרה למישהו גם בגולן ששם יש אפשרות לשיחות חו"ל?

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייד אותו להוט למסלול לא דיברת לא שילמת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...