Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שילכו לעזאזל,מה כבר ביקשתי?

+1

לא מבין למה להתאמץ כל כך לעבור לחברה שמשתינה עליך בקשת עוד יותר גדולה מהותיקות, לוקחת ממך פחות כסף אבל אפילו לא נותנת לך קו ועוד אין לך עם מי לדבר.

אתה רוצה חינם? קח טלפון בלי קו. תקבל את אותו המוצר כמו בגולן אבל בלי לשלם עליו 99 ש"ח בחודש.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתי היום באורנג', עשיתי השהייה לקו שלי אצלם זה חינם למשך 3 חודשים, אחרי 3 חודשים עושים שוב השהייה לעוד 3 חודשים בחינם וככה הלאה...

השהייה הקוונה שהקו מנותק למשך 3 חודשים, אין שיחות יוצאות ולא נכנסות, וגם לא משלמים להם כלום (אלא אם יש התחייבות למכשיר אני מניח שאת זה כן משלמים)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לא מבין למה להתאמץ כל כך לעבור לחברה שמשתינה עליך בקשת עוד יותר גדולה מהותיקות, לוקחת ממך פחות כסף אבל אפילו לא נותנת לך קו ועוד אין לך עם מי לדבר.

אתה רוצה חינם? קח טלפון בלי קו. תקבל את אותו המוצר כמו בגולן אבל בלי לשלם עליו 99 ש"ח בחודש.

אני ממש לא חושב ככה,אני בטוח שאפילו החברות החדשות לא ציפו לכמות עצומה כזאת של פונים ולכן חבלי הקליטה שלהן עוד יותר קשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם לא יקלטו אותך, אתה תלך למתחרים, זה הפסד כסף.

עסק רוצה להרוויח, הדבר הראשון לעשות זה לתפוס את הלקוח בדיוק כמו בחנות שנגמר לה המוצר במלאי והם מציעים להזמין לך בתמורה לתשלום קטן על החשבון. השאלה עכשיו אם אתה כלקוח מעוניין לחכות או ללכת למתחרה שגם לא בטוח שאצלו יש את המוצר במלאי.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום את ה SIM-ים שלי, וכצפוי (לפי העדכון האחרון של גולן-טלקום לפני כמה ימים) הניוד(ים) לא עבר(ו) בהצלחה (3 מתוך 3 לא נויידו כלל - הקווים עדיין פעילים לגמרי).

צריך להזדיין בסבלנות עד שיפתרו התקלות מול החברות המניידות וכד'.

איציק

עדכון:

תהליך הניוד אצלי עבור 3 קווים מרמי לוי החל אתמול ב 15:20 והיה אמור להסתיים ב 18:20.

כפי שעדכנתי אתמל בלילה, זה לא קרה. החלטתי להניח לעניין ולחכות בסבלנות, מבלי להתקשר אליהם או לנדנד.

היום ב 10:22 החל תהליך הניוד של הקווים וכל 10-12 דקות ניוד עוד קו. עד 10:45 נויידו כל הקווים בהצלחה. קיבלתי גם אי-מיילים על הניוד של כל אחדמהקווים.

ל 2 מכשירי נוקיה ישנים דור 3 הגיעו מייד הודעות עם ההגדרות לאינטרנט, mms וכד'. לאנדרואיד הייתי צריך לפתוח ידנית apn חדש ולהגדיר אותו.

סוף טוב הכל טוב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

תהליך הניוד אצלי עבור 3 קווים מרמי לוי החל אתמול ב 15:20 והיה אמור להסתיים ב 18:20.

כפי שעדכנתי אתמל בלילה, זה לא קרה. החלטתי להניח לעניין ולחכות בסבלנות, מבלי להתקשר אליהם או לנדנד.

היום ב 10:22 החל תהליך הניוד של הקווים וכל 10-12 דקות ניוד עוד קו. עד 10:45 נויידו כל הקווים בהצלחה. קיבלתי גם אי-מיילים על הניוד של כל אחדמהקווים.

ל 2 מכשירי נוקיה ישנים דור 3 הגיעו מייד הודעות עם ההגדרות לאינטרנט, mms וכד'. לאנדרואיד הייתי צריך לפתוח ידנית apn חדש ולהגדיר אותו.

סוף טוב הכל טוב.

איציק

מסתבר שהסבלנות משתלמת :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה.

מקבל ומוציא שיחות מכל ולכל היעדים?

תודה על העדכון.

בינתיים לא שמתי לב למשהו חריג או לא תקין. הודעות טקסט עובדות, מקבל ומוציא שיחות רגיל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה משעה עשרה לשלוש במרכז השירות של הוט מובייל כדי לפתור את עניין הניוד שלוקח כבר שבוע. הם טוענים שהמחשבים נפלו. יש פה אנשים שמחכים משעה 12:30. פשוט שירות מהתחת.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

אם,היית קורא את,הפוסט שלו היית ,מבין שהוא מדבר על,הוט מובייל ולא על גולן

תגובתך,מזכירה לי את הטוקבקים,אשר ממומנים ע"י 3 הגדולים בכל

המוספים הכלכליים באינטרנט.

וקשת יותר גדולה ממה שהם השתינו עלינו,לא קיימת בשום מקום

אני,העברתי 2 קווים לגולן,ללא שום בעיה וכן אנשים רבים אותם אני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה רשת ניידת ? (או יותר נכון לשאול: איזה חברה נטשת? )

אורנג'

היתי היום באורנג', עשיתי השהייה לקו שלי אצלם זה חינם למשך 3 חודשים, אחרי 3 חודשים עושים שוב השהייה לעוד 3 חודשים בחינם וככה הלאה...

השהייה הקוונה שהקו מנותק למשך 3 חודשים, אין שיחות יוצאות ולא נכנסות, וגם לא משלמים להם כלום (אלא אם יש התחייבות למכשיר אני מניח שאת זה כן משלמים)

מנסיון, אורנג' גובים עמלת תחילת הקפאה + עמלת סיום הקפאה.

עוד לא קרה שאורנג' יעשו משהו בחינם.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם,היית קורא את,הפוסט שלו היית ,מבין שהוא מדבר על,הוט מובייל ולא על גולן

תגובתך,מזכירה לי את הטוקבקים,אשר ממומנים ע"י 3 הגדולים בכל

המוספים הכלכליים באינטרנט.

וקשת יותר גדולה ממה שהם השתינו עלינו,לא קיימת בשום מקום

אני,העברתי 2 קווים לגולן,ללא שום בעיה וכן אנשים רבים אותם אני מכיר.

בשתיהן יש את אותן הבעיות רק שבהוט יש לך.עם מי לריב ובגולן אין אפילו עם מי לדבר. בהוט מצטרף גם החשש מהחשבונית.לאור ההיסטוריה שלהם אבל אם החשש מוצדק ימים יגידו.

נכון שגם הותיקות השתינו עלינו בקשת אבל לפחות יש אפשרות.לתפקד מלא עם הקו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, אורנג' גובים עמלת תחילת הקפאה + עמלת סיום הקפאה.

עוד לא קרה שאורנג' יעשו משהו בחינם.

יהודה

נאמר לי שאין עמלה, אם אני אגלה שיש אני פשוט מנייד מהם את הקו בלי לחשוב פעמיים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...