Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפרופו קיטורים על גולן, נורא מרגיז אותי שנקסוס 5 ו-Moto G2015 מקבלים LTE בלי שום בעיה (שני מכשירים שהגיעו מחו"ל, כן?) אבל מכשיר "ישראלי למהדרין" S4 9515 יבואן רשמי לא עובד בLTE.

זה היה מפריע לי קצת פחות אם לא היה מדובר באחותי שחופרת לי על זמני העלאה ארוכים במיוחד ליוטיוב ואינסטוש שלא זז.

איףף.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי כרגע 2 קוים בגולן - 37+59.

רוצה להעביר את ה-59 ל37 גם כן. יש אפשרות לעשות זאת ללא התשלום של דמי מעבר?

לא.

תנסה אפשרות להעביר את הקו ל-18 ש"ח (המבצע של ה-37 עם השני בחצי מחיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש שתי תוכניות פשוטות וזולות ככל האפשר:

1. קו עם מעט אינטרנט (1 ג'יגה זה יותר מדי...) בכמה שפחות כסף. קו לאבא שלי שמשתמש מעט בטלפון ובקושי נכנס לאינטרנט. מה ניתן להציע ללקוח כזה?

2. קו הכי זול שקיים. מצידי שלא יהיה אינטרנט, ושיהיה מוגבל ל100 דק' בחודש. העיקר שלא יעלה הרבה. יש חיה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

לפני שבוע עברתי לגולן, עכשיו הנציג אצלו עברתי שם לי את התכנית של השש גיגה,כאשר בפירוש אמרתי לו שאני רוצה את החבילה של ה10

התקשרתי לשירות לקוחות והם רוצים לחייב אותי על מעבר חבילה. יש מה לעשות או שאני צריך לשלם על טעויות של אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג שעשית אצלו יכול לפנות לממונים ולשנות את החבילה במידה ובאמת עשה טעות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר קו לא בחברת סלקום או אורנג' (או אחת החברות שיושבת על הרשת שלהם), שניתן לשלם לא באשראי ולא בהוראת קבע?

או שרק פריפייד?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לגולן טלקום, אחרי כמעט שבוע חייב להגיד שהקליטה גרועה מאוד.

אני נמצא המון באזור הדרום ומהרכז. לא מרוצה מהם בכלל.

כרגע אני חייב 10 ג׳גה אז אשרוד איתם, בקרוב אחזור לסלקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשתית העצמאית של גולן כמעט שלא קיימת, כנראה שאפילו מה שהותקן נמצא בפירוק וגולן משתמשת בתשתית סלקום כמעט באופן מלא (בניגוד להוט שפורשת תשתיות, אם כי הם במהלך של בנית רשת 4G משותפת עם אורנג').

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפליה לא, אבל מזה כבר זמן רב שחלק מהמכשירים אוכלים סרטים עם הנדידה בין הרשת של גולן לסלקום וכשזה קורה בעלי אותם מכשירים חווים ניתוקים, נפילות ואיטיות של הרשת (אבסורד, אבל זה המצב). זה לא קורה לכולם ויותר תלוי במכשירים עצמם. אם גולן היו רציניים בכל הנוגע לניהול ותחזוקת התשתית שלהם, כל המכשירים היו עובדים יופי. זו האחריות שלהם לגרום לרשת לעבוד עם כלל המכשירים בשוק.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...