Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האנטנות של גולן פרוסות רק ברחבי תל אביב

אני עם גולן אחרי שהייתי בהוט מובייל ובגולן יש לי קליטה במקומות שבהוט לא היה לי

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עניין של כיסוי וחוסר כיסוי נקודתי קיים בכל חברה, ויש גם הבדלים בין כיסוי רשתות דור שני, שלישי ורביעי באותה חברה. עד לאחרונה מדיניות הממונה על ההגבלים היתה למנוע שיתוף רשתות ואפילו אתרים כדי שהחברות יתחרו, בין השאר, בתחום הכיסוי הסלולרי.

כנראה שגולן מצפצפת על הרשיון שלה שמחייב הקמת רשת עצמאית ונסמכת על סלקום לאורך כל הדרך (חוץ ממוקדים מעטים). אם הרגולטור היה אפקטיבי החברה כנראה היתה נסגרת מזמן, או שמישהו היה צריך להשיג הרבה מימוןן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בסדיר עכשיו ככה שאני נמצא בכל מיני חורים, והקליטה סבבה. לא פחות רעה מהפלאפון.

בינתיים רק אכזבות משירות לקוחות של גולן. הבטיחו שיחזרו אלי לגבי הטעות וזה היה בשישי, היום שלישי ואין כלום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש שתי תוכניות פשוטות וזולות ככל האפשר:

1. קו עם מעט אינטרנט (1 ג'יגה זה יותר מדי...) בכמה שפחות כסף. קו לאבא שלי שמשתמש מעט בטלפון ובקושי נכנס לאינטרנט. מה ניתן להציע ללקוח כזה?

2. קו הכי זול שקיים. מצידי שלא יהיה אינטרנט, ושיהיה מוגבל ל100 דק' בחודש. העיקר שלא יעלה הרבה. יש חיה כזו?

1. רמי לוי 20 ש"ח, אלא אם תלך על תכנית זוגית שיכולה לעלות פחות. כל שנה צריך לעבור חברה, לא לשכוח!

2.הוטמובייל עם לא גלשת לא שילמת, לבדוק אותם טוב טוב, התרשמתי ששיטת מצליח כנראה סטנדרט שם.

אם באמת מדברים מאה דקות, יש חבילות שתקבל מהן קצת יותר, ותשלם קצת פחות. החבילות הבסיסית (לא הבלתי מוגבלות) יכולות להתאים אולי גם במקרה הראשון, אם לא מדברים הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה תשתמשו באתר הבא של רשות המיפוי

תסמנו בשורה למעלה "אנטנות סלולריות פעילות" ואז תפתח רשימה של כל ספקי התקשורת סמנו את החברה הרצויה וכך תכלו לראות את הכיסוי שיש לכם באזור.

עפ"י מה שאני רואה הכיסוי הטוב ביותר של גולן הוא באזור גוש דן עד הגבול של בת ים מצד מערב וממזרח עד רמת גן.

אגב האתר הזה ממש לכל סוגי המיפוי גושים חלקות וכו'.

דבר נוסף אם תקליקו על "האנטנה" תקבלו מידע נוסף אודותיה.

ישנה עוד אפשרות לגשת ל-"שכבות מידע נוספות" וסמנו את האפשרות של "אנטנות סלולריות בהקמה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נתקלתי במקרה היום במבצע אגרסיבי מאד של הוט מובייל, לזמן לא מוגדר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהמבצע הזה של הוט סלולר מיועד להקשות על ה"שוק הסיטונאי" באינטרנט הביתי. מפתים את הקרבנות בסלולרי+ספק אינטרנט בזול, ואת חלקם ינקנקו במחירי התשתית.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טרחתי לבדוק אם המבצע מחייב אותך לספק אינטרנט. עד כה המחיר היה 60 ש"ח לזוג קוים, ויכולת לקחת אותם עם או בלי ISP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו קיטורים על גולן, נורא מרגיז אותי שנקסוס 5 ו-Moto G2015 מקבלים LTE בלי שום בעיה (שני מכשירים שהגיעו מחו"ל, כן?) אבל מכשיר "ישראלי למהדרין" S4 9515 יבואן רשמי לא עובד בLTE.

זה היה מפריע לי קצת פחות אם לא היה מדובר באחותי שחופרת לי על זמני העלאה ארוכים במיוחד ליוטיוב ואינסטוש שלא זז.

איףף.

מה אתה רוצה מגולן? הטלפון לא תומך lte.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ArikC - למה אתה מטעה? בבדיקה באתר היבואן וב-GSMArena נכתב בפירוש שהדגם תומך ב-LTE, כולל פסים 3 ו-7 הרלוונטיים לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר, אבל קודם צריך לעזור לד"ר אמט בראון לתקן את קבל השטף!

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע 2ש"ח בגולן טלקום חזר לזמן מוגבל!

לכל המעוניין (לצערי לא יכול לשנות קווים קיימים) צרו איתי קשר ב058-7666-800

אלון

[h=5]מבצע ל-48 שעות ובאתר בלבד! מבצע קו שני חוזר לכבוד חג השבועות[/h]

מבצע לכל המשפחה - קו שני ועד הקו השישי ב-2 ש"ח לחודש למשך שנה!

מבצע קו שני ב- 2 ש"ח לחודש כולל:

-שיחות ללא הגבלה

-SMS ללא הגבלה

-גלישה בנפח 3GB (לאחר מכן האטה)

• המבצע החל ב- 22.5.15 בשעה - 14:00 ועד ה- 25.5.15 בשעה 7:00
  • מי שרכש את כרטיס הסים במסגרת המבצע אך טרם הספיק להפעילו, רשאי להיכלל במבצע בתנאי כי התמלאו תנאי המבצע, ובתנאי כי הפעיל את כרטיס הסים עד ליום 04.06.2015 בשעה 12:00.
  • ללקוחות המנויים תחת חבילות של קו ראשון ב- 37 ש"ח לחודש או 59 ש"ח לחודש או 99 ש"ח לחודש
  • ההטבה הינה למשך 12 חודשים, לאחר מכן מחירה יתעדכן ל- 99 ₪ לחודש ויועדכנו התנאים המלאים של חבילת "גולן טלקום" הכל כלול.

לעיקרי פרטי המבצע המלאים לחץ כאן.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...