Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

012 היא אורנג' לכל דבר ועניין, למעט צבע הלוגו ומספר הטלפון של שירות הלקוחות.

יש לי 3 קוים ב-012 ומרוצה מאד (ובמיוחד הבן הבכור שהוא צרכן כבד של data, אם כי אף אחד מאתנו עדיין לא מצוייד במכשיר 4G). הבעיה העקרית שלי אתם היא העדר אפשרות לסים מקביל ברכב, מה שחשוב מאד לאשתי. וחוץ מזה יש לי בהוט תוכנית של 30 ש"ח לחודש (לאשה עוד 12 ש"ח לסים המקביל) לעוד כחודשיים, ואז אצא שוב ל-shopping.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^^

זה מעניין, מאחר והוט כבר היו צריכים להשלים ממזמן את המעבר לתשתית של עורנג', כך שמבחינת ביצועי רשת ואיכות קליטה לא אמור להיות שוני בין הוט ל 012, רק שהוט למיטב ידיעתי עדיין לא מאפשרים דור רביעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא - התשתית היא לא רק תחנות הבסיס, יתכן שיש לבחור בעיות במעברים בין הרשת העצמאית של הוט לבין הנדידה, או איזה משהו אחר בתשתיות של הוט שמשבש לו את הקליטה. עד כמה שידוע לי אין בפורום מהנדסי תקשורת כך שהשאלה נשארת פתוחה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא - התשתית היא לא רק תחנות הבסיס, יתכן שיש לבחור בעיות במעברים בין הרשת העצמאית של הוט לבין הנדידה, או איזה משהו אחר בתשתיות של הוט שמשבש לו את הקליטה. עד כמה שידוע לי אין בפורום מהנדסי תקשורת כך שהשאלה נשארת פתוחה.

בדיוק

הייתי מאבד קליטה בזמן שיחה בדיבורית במקומות מאוד ספציפיים - בית דגן, צומת חולון, הצומת בין כביש 4 לכביש 5, הכביש שמוביל לביה"ח הדסה. אחרי המעבר ל-012 התופעה לא מתרחשת יותר.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לנחש - אבל ההימור שלי הוא שמדובר במעבר בין הרש של הוט לרשת של אורנג'.

בעוד שנה וחצי כל הרשתות (דור שני, שלישי ורביעי) יהיו משותפות לגמרי, מעניין איך העסק יפעל אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שסיבה נוספת בעטיה עברתי הוא חסכון של 50 ש"ח בחודש עבור אותה חבילת דקות+גלישה

לצערי אני עצלן ונשארתי זמן רב מדי עם חבילה שעלתה 90 ש"ח לחודש

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול רק לנחש - אבל ההימור שלי הוא שמדובר במעבר בין הרשת של הוט לרשת של אורנג'.

אתה צודק.

כשעבדתי בהוט מובייל היתה לנו מפת כיסוי שבה מופיעים אזורי הקליטה וכמובן חוסר הקליטה של הלקוחות.

רמת הדיוק של המפה היתה גבוהה, למשל: בכתובת שלי תיהיה לי קליטה בגינה אך לא בבית.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר - אחרי שעה בדיוק, השיחה מתנתקת. זה מכוון?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. חלק מ"שימוש הוגן".

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר - אחרי שעה בדיוק, השיחה מתנתקת. זה מכוון?

גם בניכנסות וגם ביוצאות. תכלס זה שירות של גולן "זהירות, חפירה לפניך". הרבה מהשיחות הנמשכות מעל לשעה מסתיימות בשתיים-שלוש דקות של "טוב, חפרנו".

מה שכן, בעיקר גולן, אבל גם חברות אחרות אימצו קנס על הישארות בחברה (מה שאסור להם במעבר לחברה אחרת) כולל 012 עם קמפיין ה"לקוח חדש או משומש" שלהם. ניסיתי לעבור ל"וואלה מובייל" ביום האחרון כמובן (חודש בגולן משולם מראש עד ה-24) ונשארו רק ננו-סים. חשבתי לעבור מתוכנית ה-59 ש"ח, חודשיים חינם, 6 (לא עשרה) ג'יגה, וגיליתי שיעלה לי 49 ש"ח לעבור לתוכנית של 37 ש"ח שמספיקה לי. יותר זול לי להישאר עוד חודש ולעבור חברה! (ולוותר על סים נוסף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...