Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Fitch-

משאיר אותי בסלקום, אתה חושב שתהיה לי קליטה מלאה בכל מקום?

אני חושב שכן. וגם 59 זה לא כזה נורא בשביל קליטה בכל מקום שתרצה.

נסה. מקסימום תחתוך אחרי חודש.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטירוף בגולן טלקום ממשיך!

קו ראשון ב37ש"ח וכל קו נוסף ב18ש"ח לחודש בלבד! החבילה כוללת 6GB(!) גלישה ושיחות + סמס ללא הגבלה בארץ! הכי זול בארץ!כמו כן 10GB כולל שיחות לחו"ל ב59ש"ח!

לפרטים וחיבור מיידי פנו אליי - אלון 058-7666-800

חג שמח :)

עריכה אחרונה על ידי אלון ר
8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב באתר של גולן, כל החבילות 37 יקבלו מהחשבונית הבאה גלישה של 6GB וכל החבילות 59 יקבלו 10GB.

במקום אחד רשום שזה יתבצע אוטומטית, אבל בתוך המסמך של ה-59 רשום שצריך להפעיל את זה מהאתר של גולן.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי כרגע לחשבון שלי באתר של גולן. כל השלושה קווים שלי שהיו 3 ג׳יגה - כרגע מופיעים בתור מבצע 6 ג'יגה. ליד הקו שלי שהוא 6 ג'יגה במקור רשום - גולן טלקום. מה זה אומר? יכול להיות שבגלל שהקו שלי הוא קו שני ב26 אני לא נכלל במבצע?

עריכה אחרונה על ידי bigbosf

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לעבור מגולן, כיוון שכמה פעמים ביום המכשיר מפסיק לקלוט אינטרנט. הפעלה מחדש או העברה למצב טיסה וביטולו פותרים את הבעיה. מישהו יודע על פתרון?

*מחפש חברה שמספקת סים נוסף לרכב. השתנה משהו ב-012?

ומה לגבי וואלה? עם כל האכזבה שלי מהשירות בפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ALPHA, על סמך מה קבעת את זה?

אני מכיר לא מעט לקוחות עם נקסוס 5 או LG2 ה(כמעט) מקביל מבחינת חומרה (אמנם לא תוכנה) ולא שמעתי לא על הבעיה, ולא על הפתרון הזה.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לעבור מגולן, כיוון שכמה פעמים ביום המכשיר מפסיק לקלוט אינטרנט. הפעלה מחדש או העברה למצב טיסה וביטולו פותרים את הבעיה. מישהו יודע על פתרון?

*מחפש חברה שמספקת סים נוסף לרכב. השתנה משהו ב-012?

ומה לגבי וואלה? עם כל האכזבה שלי מהשירות בפלאפון.

ניסית לשוחח עם שירות הלקוחות?

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ה26ש"ח לא יעודכן למיטב ידיעתי ולא ה2ש"ח

2 שקל מעודכן אצלי .

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ה26ש"ח לא יעודכן למיטב ידיעתי ולא ה2ש"ח

בשירות לקוחות מסרו שגם חבילות 26 שקלים משתתפות במבצע וגם ה-2 שקלים. כאשר בדקתי בחיוג כמה ג'יגה נשארו לי בחבילה, המענה הקולי קבע שניצלתי 2 ג'יגה מתוך חבילה בלתי מוגבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ALPHA, על סמך מה קבעת את זה?

מנסיון אישי (ועגום), כמובן. גם עם נקסוס 4 וגם עם נקסוס 5.

גולן לא יודעים להתאים את הרשת שלהם כך שהמכשירים האלו יוכלו להתמודד עם הנדידה כמו שצריך. אני כבר לא בגולן מס' חודשים, יתכן שהמגמה השתנתה מאחר ובכדי לאפשר את הדור הרביעי המכשירים צריכים להתביית אך ורק על תשתית סלקום.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה מכשיר אתה, Eily? אם זה במקרה נקסוס 4 או 5, הפתרון הוא להחליף ספקית או לנסות מכשיר אחר.

G PRO E988

ניסית לשוחח עם שירות הלקוחות?

לא, חשבתי לעבור חברה.

הדיל שאתה מציע הוא גם ללקוחות קיימים? יש דמי מעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...