Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע כמה זה נכון. הנציגה שלהם אמרה שיש להם מערכת שמזהה לקוחות שהתניידו וחזרו בפרק זמן קצר וחוסמת אותם מלקבל את המבצע החדש. בנוסף היא טענה שהמבצע של קו שני ב-2 שקלים מסתיים מחר. כרגע יש לי 2 קווים. קו ראשון עם 3 ג'יגה משלם עליו 37 וקו שני עם שש ג'יגה משלם 26. אני חושש לאבד את המחיר של 26 שקלים. המבצע של קו שני הוא לחבילה של 3 ג'יגה.

מה בדיוק אתה צריך?

במידה ויש לך קו ב37, וקו ב26 למה לשלם 149?

דבר איתי בבוקר 0587666800 או בפרטי

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה בדיוק אתה צריך?

במידה ויש לך קו ב37, וקו ב26 למה לשלם 149?

דבר איתי בבוקר 0587666800 או בפרטי

שלחתי לך לפרטי תגובה

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לתופעה מוזרה. אייפון 5s. עשיתי ניוד לפני חודש. לגולן. שמתי לב שהסוללה נגמרת בקצב מפלצתי. התקשרתי למוקד תמיכה שלהם - כמובן שקיבלתי תשובה שציפיתי לה ״הכל בסדר אין לנו קשר לזה״. אני משער שאולי בגלל שהרשת היא תלויה בגורם שלישי מתבצע כל הזמן ״מרדף״ מצד הטלפון אחר הרשת עם העוצמת קליטה הגבוהה ביותר. וזה בעצם מה שגורם לסוללה להגמר במהירות. קורה לעוד מישהו?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא עכשיו בהוטמובייל, 3 קוים, מאז שהתניידתי (כמה שבועות) בשלשת הקוים יש לי ימים שלמים בלי 3G, לא עזרה שום תמיכה מבחינתם ואין לזה הסבר.

אפילו על קו אחד התומכת אמרה לי "כן אני רואה לא היתה לך תעבורה כ 16 ימים"

לאן לנייד?

זה דיי דחוף כי כל יום שעובר, אין לי פורום מחוץ לבית :wink:

(סלכום ופרטנר לא באים בחשבון בשום אופן)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא עכשיו בהוטמובייל, 3 קוים, מאז שהתניידתי (כמה שבועות) בשלשת הקוים יש לי ימים שלמים בלי 3G, לא עזרה שום תמיכה מבחינתם ואין לזה הסבר.

לאן לנייד?

לגולן. :)

3 קווים עם 3 גיגה ב41 או 3 קווים עם 6 גיגה ב111.

כמובן שאפשר לשלב גם בין החבילות. דבר אתי בפרטי במידה ומעוניין.

(כן, אני נציג מכירות בחברה)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן לנייד?

מעום לא נתקלתי בבעיה כזו, וכאמור, גם לי מספר קוים בהוט. בדקת את ההגדרות? עשית מעשה חלונות (כיבוי והדלקה?) יתכן שהיה לך איזה ניתוק עם המעבר של הוט מרשת פלאפון לרשת אורנג'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מסלכום להוט

שבוע הכל עבד בסדר ואז החלו הבעיות

פעמיים הייתי עם התמיכה הטכנית וניסיתי כל מה שאמרו לי (כיבויים והגדרות, החלפת סימים) ושומדבר לא פתר את זה.

נכון לעכשיו כבר כמה ימים יש רק קו אחד שחזר לתפקד, ב2 קוים אחרים אין 3g, מופיע האיקון אך אין באמת גלישה.

מזכיר שכל בוקר כולל היום אני מתקשר לתמיכה, מקבל הודעה שיחזרו אלי תוך 3 שעות ולא חזרו פעם אחת אפילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה ותודה לבחור מגולן אך ניסיתי להתקשר לגולן ואפילו לא השגתי איש מכירות

, אז מה יהיה שאחפש תמיכה

מצד שני אני שואל, אם אזמין מהאתר של גולן, איך אני מצרף למנוי עוד 2 קוים?

האם הדמי טיפול הם פר הזמנה או פר סים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פר סים.

לצורך העניין הוספת 5 קווים = ₪245.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iAmital, כבר מצאו בגולן פתרון יצירתי עבור בעלי הנקסוס 5, הנוט 3 ו 4 שמסרבים בכל תוקף לעבוד עם הדור הרביעי כל עוד לא מבצעים רוט ועורכים איזה קובץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שירות לקוחות בגולן. יש המתנה של 40 דק׳ מינימום. כל יום, כל שעה. גם שמשאירים בקשה שיחזרו אליך זה לא קורה. המערכת חוזרת כמו פטיפון שבור ש״ישנה בקשה פתוחה לשיחה חוזרת ממנוי זה״.. כמובן שעבר שבוע ולא קיבלתי שום שיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ: את רוב סוגי השירות ניתן לקבל באתר או בנקודת שיווק של באג/בסטמובייל

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...