Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ראיתי עכשיו שני פרסומים של "מחסני חשמל" ו"וואלה מובייל" שמשווקים חבילות של "פלאפון" במחירים מוזלים:

מחסני חשמל - 59ש"ח כולל 5 ג'יגה גלישה

וואלה מובייל - 59 ש"ח כולל 6 ג'יגה גלישה + חבילת חו"ל (שאני לא צריך)

הבעיה שבוואלה מובייל ראיתי ששירותי הגלישה הם מדור 3, ואילו בפלאפון זה דור 4 כבר.

האם הם חוסמים במכוון את שירותי דור 4 בגלל הוזלת המחיר?

כמו כן - בוואלה מובייל - רשום שבתום חבילת הגלישה, הגלישה נחסמת לגמרי (לא נהיית איטית כמו ברוב החברות).

מישהו התנסה? יכול להגיד מגוף ראשון מה בדיוק הולך שם?

כמו כן - פלאפון מציעה שירותים כמו מיוזיקס (סטרימינג של מוזיקה), וגם מאפשרת להרחיב (בתשלום נפרד) את חבילת הגלישה בעוד עד 5 ג'יגה.

השאלה אם אני יכול לקחת נגיד מוואלה מובייל חבילה עם 6 ג'יגה - ולהוסיף לה דרך פלאפון עוד 5 ג'יגה (כן, אני טוחן את האינטרנט).

מה אתם אומרים?

לינקים לשני המאמרים בנושא:

http://www.tgspot.co.il/walla-enter-to-the-unlimited-mobile-plans/

http://www.tgspot.co.il/electric-warehouse-start-offer-pelephone-unlimited/

עריכה:

כן, אני יודע פלאפון עמוסים בסיפורי זוועות על שירות לקוחות,

אני צריך אותם ספציפית כי באזור שאני נמצא בו, להם יש את הקליטה הטובה ביותר.

אז אין צורך לשכנע אותי להשתמש בחברה אחרת.

עריכה אחרונה על ידי JMG

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתם אומרים?

משתמע מדבריך שיש לך מכשיר תומך LTE, למה לא להתחבר לחבילה של גולן ב₪99 עם 20GB ב LTE ועוד 6GB ב3G?

אאל"ט זה הנפח הכי גדול שמוצע היום

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמע מדבריך שיש לך מכשיר תומך LTE, למה לא להתחבר לחבילה של גולן ב₪99 עם 20GB ב LTE ועוד 6GB ב3G?

אאל"ט זה הנפח הכי גדול שמוצע היום

אני נמצא רוב היום באזור כמעט בלי קליטה במרבית החברות,

פלאפון במקרה שלי היא בין הבודדות שמספקת קליטה טובה.

מה גם שפלאפון (לפחות מהנסיון שלי) היא בין המהירות ביותר בשוק מבחינת גלישה (לא יודע לגבי LTE, לגבי דור 3 בטוח),

ועברתי בין 012, אורנג', סלקום, הוט מובייל, פלאפון בשנתיים האחרונות.

גולן מתבסס על הרשת של סלקום למיטב זכרוני - וחוויית הגלישה שלהם הייתה הכי מחפירה מבחינתי. אז אליהם (סלקום) וכל חברה שרוכבת עליהם - אני לא חוזר.

כמו שאמרתי - לא מחפש שישכנעו אותי על חברה אחרת.

צריך פלאפון...

עכשיו יש 3 חלופות:

פלאפון כפלאפון

מחסני חשמל כפלאפון

וואלה מובייל כפלאפון

ההבדלים במחיר, ובסוג החבילות,

את השאלות שאלתי בפוסט הקודם בכל הקשור לסוגי השירותים,

השאלה אם יש כאן מישהו שהתנסה באחת החברות החדשות האלה?

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדור הרביעי של פלאפון הכיסוי לא מדהים, אך עדיין יש להם יתרון בדור השלישי בשל העבודה בתדר 850Mhz, שמצליח לספק קליטה גם במקומות מאתגרים יותר כמו חניונים ומעליות.

מבחינת איכות הגלישה, מנסיוני עורנג' וסלקום מספקות את הביצועים הטובים ביותר. פלאפון היו על הגל מלפני מס' שנים, כיום זו כבר לא אותה הרמה.

הסיבה לביצועי רשת גרועים בגולן עשויה להיות רלוונטית למקרים בהם המכשיר מסונכרן לתשתית שלהם ולא לזו של סלקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בגולן מבצע של קו שני ב-2 שקלים. כרגע יש לי 2 קווים ואני משלם על אחד 37 והשני 26. כדי להעביר את הקו של ה26 למסלול של 2 שקלים אני צריך לשלם 145 שקל ״דמי מעבר״. מה אתם אומרים? שווה ?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ארבעה קווים בגולן.

3 קווים של 3GB [שמספיקים בהחלט] במחיר של 37+37+2=76 שקלים.

ועוד קו של 6GB לאחותי הסטודנטית [שמנצלת אולי 3GB] במחיר של 26 שקלים.

סה"כ 102 שקלים לארבעה קווים. משתלם מאוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע בהוטמובייל

כול זוג קוים ב40₪ וזה כולל הוטנט

כמו כן את הקו השלישי/האי זוגי ניתן להעביר לחבילה של35₪ גם ללקוח קיים.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן התחילו להתבסס והפכו לחזירים כמו החברות הגדולות. עד היום שמרתי 2 כרטיסי סים לטובת ביקורי מולדת בתכנית 9.90 והעברתי לתכנית מלאה בכל ביקור. עכשיו הם כבר גובים 50 ש"ח על שינוי תוכנית מה שהופך את כל העניין ללא כלכלי. לאיזה חברה מומלץ לעבור, בה ניתן להחליף תכניות בקלות ובחינם? נפח גלישה ומהירות ברמה הגיונית.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אם אני לקוח קיים בהוטמובייל? מהם דמי המעבר לחבילה והאם הדבר בכלל אפשרי ללא ניוד וחזרה כלקוח חדש?

הייתי לקוח קיים, צירפתי עוד 2 קוים ל"זוג ב40" ואת הקו הקיים ביקשתי לעבור לחבילה תואמת במחירים המוזלים שהם מציעים היום וזה בוצע ללא "עלות מעבר בין חבילות"

"רכבתי" על מה שהם מפרסמים באתר "

מותנה ברכישת 2 מנויים. ברכישת מנוי בודד עלות חודשית של 35 ₪ לחודש למשך שנה"

מה שיוצא שעל 3 מנויים אנלימט+שיחות לחול+ספק אינטרנט 100 מגה אני משלם בסופו של דבר 75 שח בחודש ולחשוב שעל דבר כזה שילמתי חודש לפני כן כ240שח כשמנוי אחד בהוט, 2 אחרים בסלכום וספק אינטרנט בנפרד ובלי שיחות לחול

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...