Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר בדיקה מעמיקה, התברר שיש לי רום מקורי של סמסונג 4.4.2 של רוסיה (אם אני לא טועה), והוא לא תומך בדור 4.

איזה רום עלי להוריד שיתמוך בוודאות?

הטלפון הוא S4 9505, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כאלו שברשותם מכשיר תומך ואין להם את האופציה הזו בשילוב סים של גולן. עם סים של חברות אחרות שתומכות בדור רביעי, אין שום בעיה.

הפתרונות בחלק מהמקרים הם או שימוש באפליקציה צד ג' ש"מאלצת את זה" (ויש צורך לאלץ זאת כל פעם לאחר שהמכשיר מאתחל), או, במידה והמכשיר עבר root, לערוך/למחוק קובץ מסויים שקשור להגדרות הרשת שפותר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני מנהל מעקב אחרי כמה נשאר לי בחבילת הגלישה ? (גולן)

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את האפליקציה של גולן (לא רשמית) מהפלייסטור ותתחבר עם פרטי החשבון שלך.

יש לי אייפון . פרט שולי ששכחתי לציין.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמכור אותו למרק10 מהפורום ותצטייד באנדרואיד נורמלי עם אפליקציית מעקב לגולן.

תודה אבל אין סיכוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוריד רום זה מובנה במערכת. גש ל-הגדרות----רשתות נוספות----רשתות תקשורת סלולרית----מצב רשת----ובחר GSM\lte.

[ATTACH=CONFIG]407440[/ATTACH]

אז זהו שאין לי את האופצייה הנ"ל... בCM שהיה מותקן לי לפני, זה כן היה. ברום הנוכחי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל AppStore ותוריד אפליקציה בשם "כמה דיברתי"

תהנה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה מעמיקה, התברר שיש לי רום מקורי של סמסונג 4.4.2 של רוסיה (אם אני לא טועה), והוא לא תומך בדור 4.

איזה רום עלי להוריד שיתמוך בוודאות?

הטלפון הוא S4 9505, תודה!

נפתרה התעלומה!

מצוטט את מה שמצאתי ברחבי האינטרנט -

A very easy way to fix this problem, Root the phone, download a file explorer, grant the app root access then go to data/property then delete the file persist.lteon.xml and reboot the phone

אצלי זה עבד כמו גדול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...