Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, מצד אחד אפשר להגיד שיש לי חלק בזה.

מצד שני, למה אני צריך לעקוב אחרי החשבון באופן אקטיבי - להכנס בזמני הפנוי להכנס לאתר של גולן ולהתחבר לחשבון כדי להגיע לחשבונית וגולן לא יכולים פשוט לשלוח אותה כמו בכל מקום? (גם ככה יש לי כבר מספיק חברות שאני צריך לעקוב אחריהן..) מה עם האג׳נדה של ״לא להיות פרייאר״ והשקיפות וכו׳ - זה מה שהשאיר אותי בגולן למרות שהיו פה ושם ניתוקים וקשיי קליטה. ובפעם היחידיה שאני פונה לשירות לקוחות, אני לא מצליח להשיג אותם.

תפנה דרך עמוד הפייסבוק, יחזרו אליך ממש מהר.

לגבי חשבוניות, מנסים פחות לשלוח ניירת, אם אתה מעוניין בכך אתה מסמן את זה באתר.

יש שקיפות מלאה, גם בהרשמה אתה ידעת לזה לשנה/25 דצמבר וגם יש לך את לשונית ההטבות שלי באתר שכתוב לך מפורשות מתי מסתיימת ההטבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב אחרי חצי יום עם גולן אני יכול להגיד שקליטה יש אינטרנט סבבה...אבל וזה אבל רציני, הרשת שלהם מפרקת לי את הסוללה בטלפון חופשי, חשבתי שאני היחידי ועשיתי ברור באינטרנט והבנתי בגלל שהם דואגים שתהיה קליטה, הטלפון מקפץ בין אנטנות ועושה נדידת נתונים חופשי. ברחתי לפלאפון חזרה 29 ש"ח לכל מנוי 3 סך הכל, חבילת הכל כלול ו5 גיגה הרחבה לשלושה חודשים ואחר כך 3 גיגה בנתיים זה מספק מאוד. הכל חזר לקדמותו. לגולן אין שירות אבל גם לפאפון,סלקום,פרטנר,וכל שאר השחקניות יש שירות אבל חרא אז זה כבר לא משנה כלום.

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מעבר לזה 99 ש"ח עולה כסף דרך האתר שלהם. אותי הם הפסידו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מנסה לעבור לחבילה, המערכת מודיעה לי שזה עולה כסף.

והיה ואתה צודק ואני שוגה, לחזור לחבילה של 9.90 עולה?

פה איבדת אותי,

פעם הייתם חלוצים, שקופים, הוגנים. היום אתם מצטרפים לאט לאט למעגל החזירות של הגדולים.

אני צריך חודש בשנה חבילה מלאה וכל שאר החודשים אני לא משתמש ומשלם 9.90 לחודש... רק בשביל לשמור מספר וחודש אחד של אינטרנט כשאני מגיע לביקור מולדת.

לא נורא... ננסה את המתחרים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל - מתאים לך הוט. תוכנית של 0 דמ"ש כלומר 11 חודשים לא תשלם דבר, בחודש שבו אתה בארץ תחליף לתוכנית הכל כלול. רק בדוק את נושא תאריכי המעבר, האם ניתן לעבור בכל זמן או רק בתאריכי מחזור החיוב. ואם חסכת כ-110 ש"ח על הדמ"ש הרי שגם דמי מעבר סמליים לא צריכים למנוע ממך את ההתחברות לחברה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במונחי שוק פצצת אטום במגזר העסקי 25 ש"ח לפני מע"מ לקו למסלול ללא הגבלה כולל 6 ג"ב גלישה ועוד 20ג"ב בדור 4.

תשלום דמי מנוי של עד 500 קווים 250 ש"ח.

אגב המניות של חברות הסלולר בירידה של כמעט 10%.

תחשבו כמה בעלי עסקים משלמים היום פסיכי לגמרי כמה שנים עשקו אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזו כזו פצצה. היום כבר כולם משלמים סביב 40-50 שקל לחודש.

לעסק קטן עם מעט קווים זה לא משתלם, ולחברות גדולות, גולן לא מתאים כרגע,

כיוון שהן דורשות דיל כולל, שנותן גם מכשירים, ושירות עד ללקוח, ותמיכה, ובלה בלה.

ואת זה גולן או כל חברה קטנה אחרת, לא יכולים לתת היום.

מה גם שאיכות הקו שלו לוקה עדיין בחסר, ומה שלא משמעותי ללקוח פרטי,

יכול להיות מאוד משמעותי עבור עסקים. לדעתי יותר מידי רעש, על לא יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נשארתי עד עכשיו עם גולן טלקום מתוך אידאולוגיה, אבל כשהחליפו לי את החבילה בחזרה ל 99 ש"ח לחודש

בלי אפשרות לקבל את החבילה שמקבלים מצטרפים חדשים (אלא בתוספת תשלום) עזבתי אותם (בשבוע שעבר).

עברתי לרמי לוי, 1 ש"ח על הסים ועוד 19.90 על שיחות + SMS ללא הגבלה ו 1 ג'יגה גלישה.

קליטה מעולה של פלאפון, בלי שום זכר להיות לקוח של רמי לוי (הלא כל כך אהוב עלי) למעט בחשבונית.

אגב, אם כבר בכך עסקינן - אני לא אמור לפנות עכשיו לגולן טלקום לבטל את המנוי (הרי המספר מנוייד) והוא יבוטל

אוטומטית, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עשית את הניוד לרמי לוי? אני רוצה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך האתר שלהם:

https://mobile.rami-levy.co.il

משום מה אני לא רואה עכשיו את המבצע של הסים בשקל, שווה לבדוק זאת מול שירות הלקוחות.

אם המבצע עדיין קיים, תזמין רק דרך האתר (בהזמנה טלפונית תשלם מחיר מלא על הסים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך להמנע מתשלום 149 שקלים דמי שקר כלשהוא בגולן? אני רוצה לצרף עוד קווים למנוי שלי אבל לא מוכן לשלם דמי מעבר. הצעות?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך להמנע מתשלום 149 שקלים דמי שקר כלשהוא בגולן? אני רוצה לצרף עוד קווים למנוי שלי אבל לא מוכן לשלם דמי מעבר. הצעות?

בטח שיש אנחנו ישראלים לא.

תתנייד ליום 1 לחברה אחרת ואז תחזור לגולן כלקוח חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש אנחנו ישראלים לא.

תתנייד ליום 1 לחברה אחרת ואז תחזור לגולן כלקוח חדש.

לא יודע כמה זה נכון. הנציגה שלהם אמרה שיש להם מערכת שמזהה לקוחות שהתניידו וחזרו בפרק זמן קצר וחוסמת אותם מלקבל את המבצע החדש. בנוסף היא טענה שהמבצע של קו שני ב-2 שקלים מסתיים מחר. כרגע יש לי 2 קווים. קו ראשון עם 3 ג'יגה משלם עליו 37 וקו שני עם שש ג'יגה משלם 26. אני חושש לאבד את המחיר של 26 שקלים. המבצע של קו שני הוא לחבילה של 3 ג'יגה.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...