Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

סוללת השיאומי נוט4 שבקה- פורקת מהר ונטענת לאט, והכל בחום ללא אהבה.

האם להשקיע 180 שח בסוללה חדשה או שסביר שהיא תתפגר מהר ועדיף להוציא 800 שח על מכשיר חדש?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקנה היום A2 LITE מMDK עם אריזת פלומבה של הניילון כולל כל התכולה עם אחריות של "סל נאו".

יש לציין שהיו עוד קופסאות של המכשיר בצבע אחר שהיו עם כל התכולה אבל בלי הניילון וסגורים עם מדבקת היבואן, אני העדפתי לקחת את הקופסא עם הניילון להרגשה טובה :-).

אחלה מכשיר ממש חמוד וביכלל לא ניראה או מרגיש כמו מכשיר של 800 שקל, מדהים.

אבל הוא ממש כבד גם מS8+ ומכשירים גדולים אחרים, כניראה מהחיסכון הלכו על יציקת גוף פלדה במקום אלומיניום.

אין תלונות בינתיים ממבט ראשון, אעדכן בהמשך איך חוויית הWAZE/קליטה וכו'.

כבר מחכה לי עידכון של ספטמבר :-).

תכלס יוצא לי ליקנות כל שנתיים וקצת מכשיר במחיר דומה, לדעתי ממש לא יקר.

אני בדיוק סיימתי שנתיים עם המייזו מm3s (קצת זול יותר מהשיומי), ורוצה להחליף אותו. אשמח מאוד לחוות דעת - עד כה ממה שקראתי נשמע כמו הבחירה הטבעית בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר..

מישהו כבר זומם על הפיקסל 3? :)

יש השוואה בינו לבין הפיקסל 2 ? או שזה שינויים מינורים ואפשר להתחדש ב-2 .. ?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טלפון חדש היום אתה כן יכול להגיד שהוא שינוי משמעותי מהדור שלפניו?

כבר סביב השנתיים כול השוק הזה די בפלאטו.

ולשאלתך, ניראה שאין כמעט שום הבדל בין פיקסל 3 ל 2 מלבד זוטות שיעלו עוד כמה מאות דולרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללת השיאומי נוט4 שבקה- פורקת מהר ונטענת לאט, והכל בחום ללא אהבה.

האם להשקיע 180 שח בסוללה חדשה או שסביר שהיא תתפגר מהר ועדיף להוציא 800 שח על מכשיר חדש?

בעליאקספרס מוכרים סוללות סביב 10 דולר. נסה כזו.

בדרך הזו הארכתי חיים של שני Mi4c בשנה ויותר

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אך לא אחכה לסוללה מחו"ל.

אם ארצה לרכוש מכשיר חדש, יש חלופה זולה טובה יותר מלרכוש נוט 4 שוב? (חייב שקע טעינה MicroUSB)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק סיימתי שנתיים עם המייזו מm3s (קצת זול יותר מהשיומי), ורוצה להחליף אותו. אשמח מאוד לחוות דעת - עד כה ממה שקראתי נשמע כמו הבחירה הטבעית בשבילי.

בעיה ראשונה שניתקלתי בה- מיתברר שהמכשיר מגיע בשתי גירסאות מסך, לאחת אין "שתי נקישות להדלקת מסך" ולשניה יש, לי יצא שיש את האופציה הזו והיא משגעת אותי כי המכשיר עושה שטויות בכיס, ולא מצאתי דרך לבטל או להפעיל מצב כיס- הזוי!.

אני משדרג כרגע לעידכון של ספטמבר - ניראה אם יש שינוי- כי כרגע זו בעיה רצינית מאוד.

לא חשבתי שיכול ליהיות כזה דבר דפוק- אעדכן.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חייב שקע טעינה כזה?

כי זה מה שיש בעריסה של ברודיט שמותקנת ברכב, ולא תוחלף.

יש התנגדות לשיאומי A2 לייט, 900 שקל בגומוביל?

יתרונות - שקע כאמור, 4000 סוללה, אנדרואיד נקי.

חסרונות - מכשיר צר מדי, יקר, ללא כפתורים פיזיים.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה...

1. צר זה טוב. יותר נוח עם יד אחת.

2. אנדרואיד נקי זה אוברייטד. מערכת ההפעלה של שיומי עובדת אחלה. לא מצאתי יתרון מובהק באנדרואיד נקי. בעצם עבדה... עד השדרוג האחרון שדפק את המסנג'ר של פייסבוק בפתיחת קישורים, ועוד קצת שטויות פה ושם. בד"כ מסדרים את הדברים הללו תוך חודש-חודשיים, אבל אכלתי שטויות כאלו גם באנדרואיד נקי. המסנג'ר הזה תמיד האכיל אותי קש. זה גם אולי בגלל שאני מגביל את הגישה שלו לדאטא.

אבל אני באמת לא מוגבל ממשקית. אני מתרגל להכל ואז שוכח מה היה.

אם חסר לי משהו באנדרואיד הנקי, אני מתקין תחליף. קצת התעסקות... שוין.

3. כפתורים פיסיים... לא מרגיש צורך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר זה טוב עד גיל מסוים, אבל לא נלך לשם.

מ"ה של שיאומי לא לטעמי, יותר מדי אפליקציות, הרשאות וסנכרונים מיותרים. מעדיף נקי שמגיע פתוח מההתחלה. ביצועי הנייד פחות טובים, וחלק מהאפפים לא מתפקדים כראוי.

שום דבר שהייתי מחליף מכשיר בגללו, אבל בצירוף עלות סוללה ודאונטיים במעבדה, לא מתאים.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה מה שיש בעריסה של ברודיט שמותקנת ברכב, ולא תוחלף.

יש התנגדות לשיאומי A2 לייט, 900 שקל בגומוביל?

יתרונות - שקע כאמור, 4000 סוללה, אנדרואיד נקי.

חסרונות - מכשיר צר מדי, יקר, ללא כפתורים פיזיים.

כאמור, המכשיר נמכר בחנויות אחרות ב-700 ש"ח, לי זה לא נשמע יקר, אם כי כנראה יש מכשרים משתלמים יותר (אבל עם MIUI).

והוא באמת משום מה נמכר עם החיבור המיושן, האיטי והלא נוח שאתה מחפש.

יכול להיות שתשרוד עוד שנתיים-שלוש עם החיבור הזה, ויכול להיות שתחליף עד אז רכב, אבל זה שיקול די עקום בבחירת מכשיר (כותב שורות אלה עבר השבוע ממיקרו ל-C, אז כנראה שהמעבר באמת בלתי נמנע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עקום כלל בהתחשב בכך שאני לא מעוניין להחליף תשתית רלוונטית בשלב זה, ממגוון סיבות.

אכן עוד שנתיים, אינשאללה, כנראה שיהיה עדכון.

עריכה: כן, ראיתי עכשיו ש900 זה לאחריות שנתיים ומטען מקורי, 760 לשנה אחריות ומטען חליפי.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכר ב720 במגוון חנויות, עם המטען ה"תואם" שדובר עליו.

התכוונתי עקום בעיני. זכותך כמובן לדעה ושיקולים משלך.

כמה עולה להחליף את העריסה הזאת? או שיש שיקולים אסטתיים נוספים?

היתרונות של TYPE-C: טעינה מבוקרת מהירה יותר, נוח יותר לשימוש (במיוחד בחושך, או בזמן נהיגה - לא שאני ממליץ) וכבר נפוץ הרבה יותר ממיקרו- שפשוט ילך ויעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר..

מישהו כבר זומם על הפיקסל 3? :)

יש השוואה בינו לבין הפיקסל 2 ? או שזה שינויים מינורים ואפשר להתחדש ב-2 .. ?

אבל ראית את הנוטץ' על הפיקסל xl ?

הוא כאילו מסתכל עליך עם העיניים הקטנות שלו וצוחק לך בפנים

K65Yqk

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...