Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחה מסחרית לדלק לחברי הפורום

Ron_Melner
שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום חברים.

מתנצל על הזמן שעבר, אך הייתי עסוק מאוד, וכמו כן ניסיתי לסגור לנו הנחה גבוהה יותר ככל שניתן.

לצערי לא הצלחתי להגיע למספרים שאליהם שאפתי להגיע.

נכון לעכשיו, הנחת הקבוצה עומדת על 1.5 ש"ח לליטר בתחנות סונול בכל הארץ באמצעות הנפקת כרטיס תדלוק.

הובטח לי כי במידה ויתווספו כ 30 איש לקבוצה הקיימת, נקבל בין 1.55 ל 1.57 ש"ח לליטר.

לאיזה סוג דלק ההנחה?

מה ההנחה המשוערת ל95?

תאורטית, ממספר האנשים שכבר פנו אליי, מספרנו עובר את ה 40.

בכ"א, על מנת להתחיל את התהליך, אנא צרו קשר עם יקי, הסוכן של סונול, מס' הטלפון שלו הוא 0577700396

הבחור נחמד וסבלני, אך קחו בחשבון שלעתים הוא עסוק בישיבות וכיו"ב, אז אם בכמה מקרים הוא לא ענה לכם, אל ייאוש! מבטיח שהוא יענה! במידה וקשה לכם לתפוס אותו תוכלו אף לשלוח הודעת SMS ואני מאמין שהוא יחזור אליכם.

מי שנתקל במצב בו הוא ממש לא מצליח להשיג אותו לאחר ניסיונות רבים, שיצור איתי קשר.

התהליך הוא כזה:

יוצרים קשר עם יקי, מקבלים ממנו בדואר או פקס טפסים להחתמת הבנק בהוראת קבע.

לא הבנתי למה ההוראת קבע? הגבייה בגין התדלוקים תהייה דרך הכרטיס כדוגמא של כרטיס אשראי? או שזה כרטיס תוספת כמו שיש בכרטיסי YOU שמכובדים בתחנות דלק דור אלון?

יקי יקבע (כנראה ינסה לרכז פגישות) עימכם פגישה בה תצטרכו להביא איתכם את הטופס החתום ע"י הבנק, וצילום תעודת זהות.

בפגישה עימו יחתים אותכם על עוד שני טפסים במקום, ויגבה מכם 20 ש"ח דמי הנפקת כרטיס חד פעמיים.

נא ציינו בפניו כי נשלחתם ע"י תומר עם האלפא, סתם סימן זיהוי :lol:

אשמח אם תעדכנו כאן או בה"פ, לצורך מעקב!

אני גם אשלח הודעה פרטית לכל מי שפנה אליי בפרטי.

בהצלחה!

אשמח להבהרה השאלות באדום.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין במידה וזה תקף בכל תחנות סונול. גם ככה אני מתדלק בסונול קבוע (חיפה - משה דיין)

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בכל שרשור על דלק התחנה מוזכרת, אפילו פה :). מדובר על סונול משה דיין (ליד קוקה קולה, לפני העליה לכביש 22 כשאתה בא מצומת וולקן). נכון להיום 7.10 לליטר 95.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לניב ?

ל-GTV ?

זו אותה ההתארגנות?

אין לי מושג מיהו אותו יניב ומה הוא מציע, אך אשמח לשמוע.

בכ"א, לא, לא מדובר באותה התארגנות.

פרטי הסוכן מופיעים בהודעתי האחרונה, פנו אליו בבקשה ותאמרו שאני הפניתי אתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להבהרה השאלות באדום.

תודה!

הנחה היא רק לדלק באוקטן 98.

ההנחה ל 95 היא רגילה וקבועה וללא כל קשר להסדר הספציפי המדובר כאן.

לגביי שאלות כגון עניין הוראת הקבע וכיו"ב, פנה בבקשה ליקי, תאמר לו שתומר מירושלים עם האלפא שלח אותך אליו, ותבקש הסברים נוספים, הוא יוכל להסביר לך טוב ממני.

קדימה חברים! בינתיים פנה ליקי רק בחור אחד!! איפה כל אותם ארבעים איש שפנו אליי בפרטי ?! :? אני רוצה שנגיע להנחה המירבית שהובטחה (1.55 עד 1.57 לליטר במקום 1.5 כרגע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רוב המגיבים האחרונים חשבו שתהיה גם הנחה על אוקטן 95,

ולכן כרגע אין פניות לבחור.

אם הוא יכול לארגן הנחה על דלק 95, לדעתי תהיה הענות יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...